TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Nedēļas telenovele » 3. nedēļas 2008 telenovele ir...


3. nedēļas 2008 telenovele ir...

Сообщений 1 страница 7 из 7

1

Neapšaubāmi

EL ENGANO

Viss tas, kas noticis ar šo noveli un notiek. Jau tagad skaidrs, ka ātrāk par martu tā netiks rādīta. Es pieņemu, ka labākajā gadījumā marta beigās. Jo vēl joprojām nav apstiprināts Fernando Carrillo aizstājējs. Un kad nu beidzot būs aizstājējs - viņam tak jāpārvācas uz Meksiku, ja vien viņš tur jau nedzīvo. Ja runā par Christianu Meieru - ja viņš patiesi kļūst par aizstājēju, tad viņam no Peru jāpārvācas uz Meksiku, jātiek pie mājas, mašīnas uc sadzīviskas lietas. Un filmēšana - nu tad viņu tur strādās pārfilmējor 20 stundas dienā. Nabaga Gabija un citi aktieri - triju mēnešu darbs - gandrīz viss - vējā...

0

2

jā visu pārfilmēt kur viņš ir bijis tiekitēsām ir stulbi un grūti
man tiktiešam viņas žēl

0

3

albalonga написал(а):

triju mēnešu darbs - gandrīz viss - vējā...

uj skan baisi.......... nabadzinji...  :wacko:

tas vinjiem, lai palek labaak ap srdi - :pig:

0

4

Bet tomēr es tā gaidu šo telenoveli!

0

5

Es ar dikti gaidu šo telenoveli!!!!!!Un neapšaubāmu tā ir šīsnedēļas telenovele!!!!

0

6

nu vienīgi cerēsim, ka psiholoģija darbosies apgriezti - skatītājus jau skandāli piesaista.
kaut jel'! telenoveles panākumi vēlāk būtu ši visa trača vērti.
tiešām to telenovelei novēlu.

0

7

danna написал(а):

kaut jel'! telenoveles panākumi vēlāk būtu ši visa trača vērti.
tiešām to telenovelei novēlu.

Pievienojos danniņai. :)

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Nedēļas telenovele » 3. nedēļas 2008 telenovele ir...