TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » One Tree Hill » one tree hilll


one tree hilll

Сообщений 1 страница 20 из 144

1

http://i046.radikal.ru/0801/a1/8f15acc80fc4.jpg

This series follows the eventful lives of some high-school kids in Tree Hill, a small but not too quiet town in North Carolina, where the greatest source of pride is the high school basketball team, the Ravens, since living memory coached by old Whitey Durham. Its greatest talent ever was Dan Scott, who now runs a successful car dealership. The present talents are his two sons, Nathan Scott, a beautiful and popular athlete, the absolute star, who was molded and stifled by his proud dad, ambitious Dan Scott, who pushes him harder then even the coach approves of, but rather neglected by his spoiled, impulsive mother Deb, an alcoholic, and Lucas, abandoned at birth with his devoted mother, hard-working café-owner Karen Roe, who grew up with Dan's older but poor brother Keith as substitute father as a social reject, only playing hoops on a public yard in the park with street-kids, his passion being reading; when an incident forces the coach to replace suspended players, Lucas soon proves the revelation, and after a while gets accepted and develops a dynamic, in the long run good relationship with his brother, who turns on his dad. Of course the teenage boys have friends, and especially a confusing series of usually short-loved 'eternal' love affairs with musical talents Peyton and Haley, also a tutor, and irresistible man-eater Brooke... Written by KGF Vissers

Besides a love for hoops, it would seem that Lucas and Nathan are two young men with little in common - except for the dark secret that they share the same father. Arrogant and assured, Nathan is the star of the high school basketball team and hails from the wealthiest family in town. Quiet, brooding and driven, Lucas is a loner, the only child of a single working mom. He's always kept his distance from Nathan. But their lives collide when a twist of fate puts Lucas on Nathan's team. The rumor that's haunted the boys since childhood now becomes more than just whispers as the half-brothers compete not only for control of the court, but also for the heart of Nathan's girlfriend. So unfolds a deep and bitter conflict that's been years in the making; one that will play itself out in their homes, their hearts and at school as they struggle to come to terms with who they really are - and the fact that they may have more in common than they ever imagined. Written by PJ {mountain_dew_4u@msn.com}

0

2

lucas-haley-nathan

http://www.youtube.com/watch?v=YAGaXmih5Vs

0

3

nu danna pateica šo adresi tajā ir pilnas sērijas bet nu beigi jārakājas lai atrastu īsto tomēr nevienu citu nezinu
nu šeiju tur daudz un pilnas tiktiešam
atliek vien skatīties un meklēt

http://www.veoh.com

0

4

:yahoo:  Paldies! :) Noteikti pameklēšu, tikai vēlāk. ;)

0

5

sis video noteikti patiks danai
vismaz tam vajadzētu patikt

http://www.youtube.com/watch?v=-RYy8TKAC3g

0

6

un šo video dievinu es it īpaši beigas
ņemot vērā visu citu ko esmu redzējui no viena koka kalna

One tree hill 501 4 years, 6 months, 2 days clip 7

http://www.youtube.com/watch?v=lmLf-T7pvKQ

un esmu jau kārtējo reizi iebraukusi 5 sezonā

haley & nathan

http://www.youtube.com/watch?v=Acq9onyBua8

šīm video ir varen jauks sākums
diezgan bieži sērijas tā beidzas
protams, katru reiz savs teksts

http://www.youtube.com/watch?v=57CaL-3X63o

Season 4 - Final Episode

http://www.youtube.com/watch?v=itQ3afcGkTs

4 finale goodbye

http://www.youtube.com/watch?v=gZ5YJRMfAFo

varen jauks sērija varen jauks salikums
un daudz varen jaukās haley

SEASON 5 EPISODE 3 - MY WAY HOME IS THROUGH

http://www.youtube.com/watch?v=IZAly5uVGkQ

Отредактировано pinocchio (24.01.2008 22:50)

0

7

šis video ir apbrīnas vērts

http://www.youtube.com/watch?v=A-6LPEuei9k

varen talantīgs cilvēks un talantīgs tie kuri izmanto pogu caps lock vai shift raķstāms ar lielo burtu

http://www.youtube.com/watch?v=wlHCByiL9lc

http://www.youtube.com/watch?v=vNq7TKENr7E

0

8

mana varen jaukā peyton
viņas dzīve ir īsta drāma ņemot vērā ka tā ir tikkai daļa
http://www.youtube.com/watch?v=GptzsV_9cyQ

0

9

One Tree Hill Tribute: I Will Remember You

http://www.youtube.com/watch?v=9iK-6KA237A

0

10

ai pinocchio...
kur Tu mani esi ievilkusi? :D
Tagad es saprotu kāpēc Tev tā patīk šis seriāls. Es gan tikai 2 sērijas noskatījos vakar, bet nu mani tas patiešām aizrāva.
Ja es nezinātu, ka Nathans un Haley saies kopā, tad es nemūžam to nemaz neiedomātos. Nathans šķiet tāds iedomīgs draņķis pēc šīm 2 sērijā, bet Haley ir tik jauka. Arī Lūks ir jauks. Bet Peyton ir pavisam interesanta. Nu nezinu, tāda noslēpumaina. Un kā man patika, kad viņa teica Lūkam, kad viņš viņai netīšām ar bumbu trāpija: Nice hands, bet viņš: Nice legs. haha. tas bija smieklīgi.
Brūka gan nebija daudz šajās sērijās, tā kā neko daudz par viņu nevaru pateikt.

ak, man ir jauna aizraušanās. jāskatās tik pārējās sērijas.

0

11

missy написал(а):

ai pinocchio...
kur Tu mani esi ievilkusi?
Tagad es saprotu kāpēc Tev tā patīk šis seriāls. Es gan tikai 2 sērijas noskatījos vakar, bet nu mani tas patiešām aizrāva.
Ja es nezinātu, ka Nathans un Haley saies kopā, tad es nemūžam to nemaz neiedomātos. Nathans šķiet tāds iedomīgs draņķis pēc šīm 2 sērijā, bet Haley ir tik jauka. Arī Lūks ir jauks. Bet Peyton ir pavisam interesanta. Nu nezinu, tāda noslēpumaina. Un kā man patika, kad viņa teica Lūkam, kad viņš viņai netīšām ar bumbu trāpija: Nice hands, bet viņš: Nice legs. haha. tas bija smieklīgi.
Brūka gan nebija daudz šajās sērijās, tā kā neko daudz par viņu nevaru pateikt.
ak, man ir jauna aizraušanās. jāskatās tik pārējās sērijas.

esmu ievilkusi
varen jaukā psaulē
un tad preiks ka kāds bvismaz man pievienojas un tiktiešam varen liels preiks ka tik varen jaukai tējas meitenei kā tu tīk ši mana ne jaunā bet aizraušanās un preiks ka tagad tev one tree hill arī ir aizraušanās - tas mani tiktiešam priecē

eh
mpar netanu - civēki mainā jo psaule skrien pa preikšu un ne vienmēr var tikkai turpināt tipitnāt kaut sen jau bija jāskiren
ak
un luks un haley ir varen jaukie draugi
peytona manās acīs ir vaaren jauka , mana māksliniecikā meitne
un burka būs jauka vēlākāk un tīkama man vismaz kautkur 2 sezonas beigās viņ aparādīsies jaukāka un vairāk un tad tiktiešam man par viņu mainījās domas tiktiešam 360 grādu virzienā un jāsaka kaut viņa iramerikas klsikiskā karsējmeteien - kā sākumā par viņu domāju , bet tagad man viņa leikas kas vairāk un kas jaukāks par parstu karsējmeiteni

ak tu mani priecē

0

12

pinocchio написал(а):

esmu ievilkusi
varen jaukā psaulē

nevar noliegt

pinocchio написал(а):

un luks un haley ir varen jaukie draugi

jā, viņu draudzība ir patieši jauka un patiesa. apbrīnojama

pinocchio написал(а):

peytona manās acīs ir vaaren jauka , mana māksliniecikā meitne

viņas vārds vien ir jauks, bet viņas mākslinieciskā dvēsele man liekas īpaši tuva, jo arī man reizēm patīk zīmēt savas sajūtas.

un Brūka arī ir burvīga. Viņai ir savs šarms un viņa nebaidās būt smieklīga. tas ir tik jauki.
Un vispār katrs varonis atsevišķi ir ļoti interesants un īpašs, bet par mīļāko pāri Tev bija taisnība. Naatans un Haley man patīk vislabāk. Nemāku pat izskaidrot kāpēc, bet nu viņi ir vienkārši tik, atkal man jāsaka, jauki, kad ir kopā. Man patīk, ka Haley ir tik smaidīga un enerģiska un tas kā Natans mainās viņas dēļ ir aizkustinoši.

0

13

missy написал(а):

nevar noliegt

- preicē

missy написал(а):

jā, viņu draudzība ir patieši jauka un patiesa. apbrīnojama

- ak un tālāk varēsi tikkai turpināt apbrīnot to ko tagad aru ess

missy написал(а):

viņas vārds vien ir jauks, bet viņas mākslinieciskā dvēsele man liekas īpaši tuva, jo arī man reizēm patīk zīmēt savas sajūtas.

ak kas te atklājas tējas meitnei arī tiīk zīmēt ak cik jauki
jā man vienmēr viņas vārds ir paticis kaut īsti nemāku izrunāt manai mēlei pārāk saēžģīta

missy написал(а):

un Brūka arī ir burvīga. Viņai ir savs šarms un viņa nebaidās būt smieklīga. tas ir tik jauki.
Un vispār katrs varonis atsevišķi ir ļoti interesants un īpašs, bet par mīļāko pāri Tev bija taisnība. Naatans un Haley man patīk vislabāk. Nemāku pat izskaidrot kāpēc, bet nu viņi ir vienkārši tik, atkal man jāsaka, jauki, kad ir kopā. Man patīk, ka Haley ir tik smaidīga un enerģiska un tas kā Natans mainās viņas dēļ ir aizkustinoši.

jā viņa tikktiešam nebvai'dās smiegklīga
un vēlāk viņai būs varen jauks draugs un tad viņa tiktiešam būs burvīga un bržiiem pvar likties ka ne tik daudz ŗukas bet tur itr varen daudz brukas
ak man bija tainība
ak kā man tas tīk
es sākšu būt tain[ības fane
eh man tīk tā sajūta ka man ir taisnība
nu tiktiešam tās ir mīlestības pārmaiņas un tivņi kopā tiktiešam ir varen jauki

0

14

sesaon 5 episod 13

Brooke: (to the adoption agency woman) Do you know what my mother said to me when I told her I wanted to start a company? She said "your chances are one in a million" and I said "Maybe I'm that one" and she said "you're not.". And she was wrong. And whatever she thought she saw in me was wrong... Because I am one in a million and there is a child out there who has something so special inside of them but whose life is miserable because they think that nobody wants them. And I could be a great mother to that child, no matter their age or race or sex. I could help them find what makes them special. And if you can't see that, then you're wrong, just like my mother. Why don't you go ahead and write that down?

Peyton: Make a wish and place it in your heart. Anything you want, everything you want.
Lucas: Do you have it? Good. Now believe it can come true. You never know where the next miracle is gonna come from, the next smile, the next wish come true.
Peyton: But if you believe that it's right around the corner, and you open your heart and mind to possibility of it, to the certainty of it.
Brooke: You just might get the thing you're wishing for.
Nathan: The world is full of magic. You just have to believe in it. So make your wish. Do you have it?
Haley: Good. Now believe in it, with all your heart...

0

15

Season 3, Episode 22: The Show Must Go On

Lucas: (Quoting Peyton from the premier of season 3) At this moment there are six billion, five hundred and two million, eight hundred and sixty seven thousand, one hundred and twenty people in the world, give or take a few and sometimes all you need is one. For better or for worse

- This was the first episode in the series directed by the creator of the show, Mark Schwahn

0

16

pinocchio написал(а):

Peyton: Make a wish and place it in your heart. Anything you want, everything you want.
Lucas: Do you have it? Good. Now believe it can come true. You never know where the next miracle is gonna come from, the next smile, the next wish come true.
Peyton: But if you believe that it's right around the corner, and you open your heart and mind to possibility of it, to the certainty of it.
Brooke: You just might get the thing you're wishing for.
Nathan: The world is full of magic. You just have to believe in it. So make your wish. Do you have it?
Haley: Good. Now believe in it, with all your heart...

šie vārdi ir patiešām neaprakstāmi skaisti un iedvesmojoši.
un kaut ko tik skaistu var dzirdēt katras sērijas beigās. es nebaidos teikt, ka tas mani tiešām iedvesmo. zinu, ka OTH ir tikai seriāls, bet kopš esmu sākusi to skatīties kaut kas ir izmanījies. katra sērija sevī ir slēpusi sevī kaut ko dziļu un patiesu un visbiežāk tas ir bijis saistīts ar ticēšanu sev, smagu brīžu pārvarēšanu un ticību tam, ka tavi sapņi var piepildīties. un tas, manuprāt, ir visskaistākais, ko kāds kaut vai tas būtu seriāla autors ar savu darbu, var kādam dot. ticēt sev un nebaidies piepildīt sapņus un pārvarēt grūtības-uzdrīkstēties. tas ir viss par ko ir mūsu dzīve. mums tikai jāmācās būt drosmīgiem un sasniegt visu, ko vēlamies.
paldies pinocchio, ka pierunāji mani skatīties. esmu gandrīz vai Tava parādniece.

0

17

Bļin, pinocchio un missy - un kur jūs esat mani ievilkušas, a?

Es jau sodien 2 The O.C. sērijas noskatījos un darbā sāku imdb lasīt visu info, kas tur ir. Tiku tik tālu, ka saku arī par One Tree Hill skatīties info un citatus lasīt. Un tā sagribejās arī redzēt. Bļin. pinocchio ir nejauks. Un vēl šiten vis kaut kas sarakstīts tāds iekārdinošs... Savā ziņā The O.C. un OTH sižeti bišķi līdzīgi izklausās - viens atkritējs ievelkas sakārtotajā, slēgtajā sabiedrība un maina visu dzīves... Eh... Gribu. Gribu redzēt abus. Viena koka kalnu visas sezonas, bet O.C. tikai līdz 2. vai 3... ĀĀĀĀ... Nav man nākamās serijas no torentiem ielādējusās. Moš būs jācenšas ko no megas izspiest...

0

18

missy написал(а):

šie vārdi ir patiešām neaprakstāmi skaisti un iedvesmojoši.
un kaut ko tik skaistu var dzirdēt katras sērijas beigās. es nebaidos teikt, ka tas mani tiešām iedvesmo. zinu, ka OTH ir tikai seriāls, bet kopš esmu sākusi to skatīties kaut kas ir izmanījies. katra sērija sevī ir slēpusi sevī kaut ko dziļu un patiesu un visbiežāk tas ir bijis saistīts ar ticēšanu sev, smagu brīžu pārvarēšanu un ticību tam, ka tavi sapņi var piepildīties. un tas, manuprāt, ir visskaistākais, ko kāds kaut vai tas būtu seriāla autors ar savu darbu, var kādam dot. ticēt sev un nebaidies piepildīt sapņus un pārvarēt grūtības-uzdrīkstēties. tas ir viss par ko ir mūsu dzīve. mums tikai jāmācās būt drosmīgiem un sasniegt visu, ko vēlamies.
paldies pinocchio, ka pierunāji mani skatīties. esmu gandrīz vai Tava parādniece.

ak man tik ļoti preicē ka kādam esmu klusvusi tik varen jaukā veidā vienkārši vēloties lai kāds vēl skatās ko tik jauku kā one tree hill apburoša pasaule
ak kā man preicē ka tik varen jaukai tējas meitnei tīk
un tiktiešam manās acīs one tree hil veidotāji ir varen talantīgi cilvēki jo ko tik skaitu izveidot un to skaitumu tikkai spodrināt un spodrināt un spodrinot neieplēst ir tik avren grūti un tik varen sarežģiti dažiem pat neiespējami
eh kā man tīk mans one tree hil
kyuru tikeiešam uzskatu par tik varen lielu ieguvumu un ne tikkai tev ir kas maniījies man arī jau no skatīšanās sākuma , tas gan literātrārais gan morālais ieguvums kas to vien dara kā staro no one tree hill ir tik neizmērojams turklār nezinu tas neoteikti nav saistīts bet kopš skatos man pat sportā pietam basketbolā ir 8 un ts tiktiešam preicē jo neiznu kā to varēju dabūt
ak bet one tree hill ir tik varen jauks tik varen tīkams

albalonga написал(а):

Bļin, pinocchio un missy - un kur jūs esat mani ievilkušas, a?
Es jau sodien 2 The O.C. sērijas noskatījos un darbā sāku imdb lasīt visu info, kas tur ir. Tiku tik tālu, ka saku arī par One Tree Hill skatīties info un citatus lasīt. Un tā sagribejās arī redzēt. Bļin. pinocchio ir nejauks. Un vēl šiten vis kaut kas sarakstīts tāds iekārdinošs... Savā ziņā The O.C. un OTH sižeti bišķi līdzīgi izklausās - viens atkritējs ievelkas sakārtotajā, slēgtajā sabiedrība un maina visu dzīves... Eh... Gribu. Gribu redzēt abus. Viena koka kalnu visas sezonas, bet O.C. tikai līdz 2. vai 3... ĀĀĀĀ... Nav man nākamās serijas no torentiem ielādējusās. Moš būs jācenšas ko no megas izspiest...

pinocchio nav nejauks
pinocchio tikkai saka un dara ko grbib
un manā darīšanā ko rib ietilpst tik varen jauku serriālu skatīšanās
nu piedod ka skatos tik jauku - lūdzu piedošanu bez nožēlas
eh bet the oc es skatīšos visu pavisma noteikti

0

19

Es vakar noskatījos OTH pirmo sēriju un tūlīt skatīšos otro. pinocchio, šķiet tu arī mani esi ievilkusi sava viena koka kalna pasaulē. The O.C. es skatīšos paralēli ar OTH - respektīvi - viss atkarīgs no tā, kas pirmais ielādēsies. OTH lādēju no megas linkiem, kurus tu esi ielikusi, bet the O.C. no torentiem.

0

20

albalonga написал(а):

Es vakar noskatījos OTH pirmo sēriju un tūlīt skatīšos otro. pinocchio, šķiet tu arī mani esi ievilkusi sava viena koka kalna pasaulē. The O.C. es skatīšos paralēli ar OTH - respektīvi - viss atkarīgs no tā, kas pirmais ielādēsies. OTH lādēju no megas linkiem, kurus tu esi ielikusi, bet the O.C. no torentiem.

nu ja tu one tree hill lādē no maniem megas linkeim tad pirmo sezonu esmu ielikusi divos megas variantos ņem to otro pirmais m';edza būt defektains
bet pārējie iet tikkai ar tavu real pleyer
un preiks ka tev tīk

0

Похожие темы


Вы здесь » TelenovelesLV » One Tree Hill » one tree hilll