TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Citi seriāli... » October Road


October Road

Сообщений 1 страница 20 из 25

1

http://i001.radikal.ru/0805/41/5edb79a15946.jpg

Plot:An author returns to his hometown to face the people whom he based his book on.

Drama | Mystery

Bryan Greenberg ...  Nick Garrett (19 episodes, 2007-2008)
Laura Prepon ...  Hannah Daniels (19 episodes, 2007-2008)

Brad William Henke ...  Owen Rowan (19 episodes, 2007-2008)

Geoff Stults ...  Eddie Latekka / ... (19 episodes, 2007-2008)

Tom Berenger ...  The Commander (19 episodes, 2007-2008)

Jay Paulson ...  Physical Phil (19 episodes, 2007-2008)
Evan Jones ...  Ikey (19 episodes, 2007-2008)

Warren Christie ...  Ray 'Big Cat' Cataldo / ... (19 episodes, 2007-2008)

Slade Pearce ...  Sam / ... (19 episodes, 2007-2008)
Odette Yustman ...  Aubrey (19 episodes, 2007-2008)
Rebecca Field ...  Janet / ... (19 episodes, 2007-2008)

Jonathan Murphy ...  Ronnie / ... (19 episodes, 2007-2008)

Lindy Booth ...  Pizza Girl (17 episodes, 2007-2008)

Elizabeth Bogush ...  Alison Rowan (12 episodes, 2007-2008)
Penny Johnson ...  Dean Etwood / ... (11 episodes, 2007-2008)

http://abc.go.com/primetime/octoberroad/mmord/index

0

2

nu galvenais varonis ir jake no one tree hill
tā kā domāju ka viņš neatgrizūisies ja jau iestājies abc - kas skaitās daudz labāks kanāls un vēl ticis pie laba seriāla galvenās lomas
nu šis seriāls ir manā sarakstā tūlīt pēc the oc gossip girl tūlīt jau tekošas sērijas būs tikkai srakstā tā pat kā one tree hill tā kā saraksts nav tik garš
un es jau sen vēlos šo seriālu skat'tiies un tagad kautkā vēl vairāk
un jā seriālam ir divas sezonas un nezinu gan īsti bet domājams ka filmē vēl jo ļoti reti ka tiek apstādfināt pie 2 sezonas

0

3

hmmm... Man Braines Grīnbergs ļoti patīk. Un man ļoti patīk nosaukums. Interesanti, ka visiem seriāliem, kurus skatos vai gribu redzēt nosaukumi sakas ar manu mīļako burtu - "O"... pinocchio, tu kārdini. A video ir?

0

4

albalonga написал(а):

A video ir?

nu esnjau itkā citus teicu ka video ir un ja jau ieliku
tātad ir

albalonga написал(а):

Un man ļoti patīk nosaukums

nu tas arī bija tas kas sākumā man pie viņa pievilināja

0

5

pinocchio написал(а):

nu esnjau itkā citus teicu ka video ir

Sorry, nepamanīju.

0

6

Ieslīgstu OR. Man ir ielādējušās pirmās trīs sērijas. Diez, cik ilgi izturēšu, jo esmu miegaina agavju tējas ietekmē... :flirt:

0

7

nu the Oc nespēju palīdzēt vēl video nebija
tikko vēl aspkatījos
un es atzīstos pirmās trīs sērijas jau esmu noskatījusies
un man tīk tā harmonija
tā daļa manas pasaules

0

8

Man patīk vizuāli ļoti tā rudens atmosfēra - tik neticami skaisti. Un man patīk Braiens Grīnbergs. Un man patika, ka beidzās pirmā sērija. Saķtīšos tālak. Ak dievs - rīt tak jauna OTH sērija - urrrā!!!!!

0

9

albalonga написал(а):

Man patīk vizuāli ļoti tā rudens atmosfēra - tik neticami skaisti. Un man patīk Braiens Grīnbergs. Un man patika, ka beidzās pirmā sērija. Saķtīšos tālak. Ak dievs - rīt tak jauna OTH sērija - urrrā!!!!!

nu jā tas rudens noformējusm ir tik rkoti jauks
bet visjaukākais ir tas ka tur nebūs tikkai trkoti jaukā rudens idile
šodien lādēju da'torā avatarus un pēc tiem var saprast ka tur būs trktoti jaukā ziemas idile
un tas ir tik jauki ka māk tā pasniegt serālā kas tik ļoti asocējas ar rudens burvību

ak un man tīk aktiris
un pavisam nopteikti galvenās aktrises vienkārša ikdienas harmonija

un tīkarī pats seriāls
no visām 3 sērijām laikam vislāb tīk arī 3 un vairāk uz beigu pusi
bet vislabāk man laikam tīk amanda un pusītis un vēl viena varone kurai neatceros vārdu( kā jau parasti sākumā)

tiktiešam abc - jau mani pārsteidza ar rejas harmoniju un tagd vēl šis - paavisam ntorikti jauki un cerams vismaz nedaudz vēl ko uzfilmēs jo pēc savas būtības nezuskatu ka šis ir mūžigais seriāls

0

10

Es te atradu vienu rakstu.

October Road: After a Disappointing Season, Is the Series Finished on ABC?
Despite a slew of negative reviews from critics last year, ABC’s midseason drama, October Road, attracted an average of 10.2 million viewers for its six episode season. The series typically lost a large percentage of viewers from its Grey’s Anatomy lead-in but it was enough to earn Road a second year. Now that the second season has finished airing, will there be a year three?

For whatever reason, October Road hit a slump in its sophomore year. Prior to this month, the series had been averaging fewer than five million viewers. ABC had ordered 13 episodes for year two with the option of expanding it to 22 episodes if needed. With the writers strike and the disappointing ratings, the network didn’t feel they needed any more.

Last month, ABC announced that several of its series had been renewed for the fall season and, not surprisingly, October Road was absent from the list. If network executives were waiting until March to see the performance of the final three episodes, the show’s cause wasn’t helped. March 3rd’s episode attracted only 5.3 million viewers and a 2/5 rating/share of the 18-49 demographic. This week’s two hours averaged a dismal 4.7 million viewers and a 1.8/5 rating/share. Compared to last season’s finale, that’s a loss of almost 50% in total viewers.

Since it looks pretty unlikely that Nick and the other residents of Knights Ridge will be back for a third season on ABC, will we ever learn the identity of Sam’s father? Maybe.

There is talk that the CW and Lifetime are interested in continuing the series should ABC let it go. CW could certainly use the ratings as none of their present programming comes close to attracting Road’s viewership. On the other hand, Road would fit well with Lifetime’s other programming.

We’ll know ABC’s decision by mid-May at the latest. If they don’t want to continue the drama, it will be interesting to see if some other network does. Stay tuned!

Ak, lūdzu, lūdzu - kaut jel CW nopirktu October Road un turpinātu to filmēt - tas būtu fantastiski!!!!

0

11

ak es neiznu man kautkā īsten'biā prasās lai october road paliek pie abc
- uzskatu ka viņi veido labus seriālus kautvai amna greja
neiznu gribu jau tālāk lai filmē bet grubu ar;i laiseriāls paliek pie sākotnējā veidotāja
tomēr daudzkas tomēr tad manīsies

0

12

Nu OTH jau arī ās veidotāji, bet vienalga palika nemainīgi labs.

Man ir tā - labāk lai vismaz kāds filme, nekā ka neviens vairs nefilmē.

Noskatījos trīs sērijas. Trešā patiešām tik lieliska un skaista. Un man ļoti patī Janet un Ediie kopā. Ah... Un Sems ir tik mīļs un man patīk kā veidojas viņa attiecības ar Niku. Bet par Hannu un Obriju - smagi, jo man viņas abas patīk. Un fisical fil ir ļoti interesants tēls un kā vi°ņam tur sāk veidoties attiecības ar picas meiteni.

0

13

albalonga написал(а):

Nu OTH jau arī ās veidotāji, bet vienalga palika nemainīgi labs.

nu ne jau tā biju to domājusi
eh lai paliek

ak man ditki patīk viens ēls kurai protams neatceros vārdu - ka'uau arasti kad sāku skatīties
eh man vienkārši tīk tas harmonijas kopums

0

14

pinocchio написал(а):

nu ne jau tā biju to domājusi
eh lai paliek

Kāpēc lai paliek? Kāpēc tu neizsaki savas domas līdz galam? Kāpēc tu nepaskaidro man, ja neesmu kaut ko sapratusi vai esmu tevi pārpratusi? Lūdzu - runā ar mani, diskutē ar mani... Citādi rodas sajūta, ka tu neuzskati mani par gana labu, lai ar mani runātu...

0

15

albalonga написал(а):

Kāpēc lai paliek? Kāpēc tu neizsaki savas domas līdz galam? Kāpēc tu nepaskaidro man, ja neesmu kaut ko sapratusi vai esmu tevi pārpratusi? Lūdzu - runā ar mani, diskutē ar mani... Citādi rodas sajūta, ka tu neuzskati mani par gana labu, lai ar mani runātu...

tev nu gan jaukas domas par mani

nu tuntak zini ka tā nedomāju reizēm vienkārši grūti izskaidrot un es tiktiešam nedomāju ka cw nav gana labs veidotājs vai ka tu nesi gana laba diskutēšanā vienkārši reizēm ir gūti izskaidrot un reizēm tāda sajūta ka tu atškirīgo un pret'jo viedokli uzskati par sazin kādu problēmu, bet nu es tā nespēju domāt man vienmēr ir liecies ka atškirīgi domāt nav slikti, nu ;abi sākumskolā es vēlējos domāt kā visi citi un centos bezmaz vai iefiltrēties citu prātos, bet tagad man tiktiešam tas ir pārgājis un tagad tāda sajūta ka mums ir dikti lielas atški''ibas un tu to baigi saādāk uztver , un reizēm tiktiešam nav vēlme ķidāt savas domas lai citi saprastu
bet tātad nesmu vainīga ja vēl vairāk tev domas saputoju
tātad manuprāt one tree hilll un gossip girl -tas tā kā būtu vairāk no cw manuprāt tur it variāk burvības ietver, tīk, un tā buvība ir varen liela un varen man tīkam ja jau skatos divus seriāluisno turienes jo parasti ja man kas nepaīk vienkārši vairs neskatos - bet tur tiktiešam valda liela burvība
bet october road un grejas anatomija tas ta ka būtu no sbc puses manuprāt valda harmonīja, tīk- un tā ir varen liela un tiktiešam tīkama
un ja october road harmoniju pārņemsburvība tad harmonija vairs nebūs harmonija tā būs burvība un tad vairs enbūs tas kas man tik trkoti tīk un tas kas liekas tik trkoti tuvs
katrā ziņā man seviški sādaspārņemšanas netīk
un savā ziņā es domāju būtu jauki ja october road uzfimētu vēl to 2, neatcerosd bija vai nebija pabeikta un 3 un domājams ka dikti garāku viņi neizvilks labi nu tiktiešam varbūt 4b bet neiznu treizēm ja harmoniju val t'mež pārplīst no harmonijas zālēsm un tā mēz sašķīst
ak nu kautkas uz to pusi
bet nu patriz tiktiešam anv tāds garstāvoklis lai ditki sakarīgi ko uzrakstītu

0

16

Paldies, ka uzrakstīji.

0

17

http://i48.photobucket.com/albums/f215/albalonga/Forums/87c5b067a57591b544114dfb090c304c.gifhttp://i48.photobucket.com/albums/f215/albalonga/Forums/87c5b067a57591b544114dfb090c304c.gifhttp://i48.photobucket.com/albums/f215/albalonga/Forums/87c5b067a57591b544114dfb090c304c.gif

0

18

ak noskatījos 4 sēriju
3 jau likās varen jauka un trkoti harmoniska
bet ši
pašā sākumā mani juau fascinēja
un tās beigas un vispār
tāda harmonija mani to vien dara kā fascinē

0

19

October Road Bosses to Wrap Up "Epic Love" Story

When October Road reached its end last spring, fans weren't the only ones who had a hard time letting go. Co-creator Scott Rosenberg was determined to conclude the series the right way. "We had a small audience, but they genuinely fell in love with these characters, and I feel we owe it not only to them, but also to the cast [to tie up loose ends]," Rosenberg tells TV Guide. So he and co-creators Josh Appelbaum and André Nemec wrote a
15-minute finale called "Don't Look Back: An Epilogue for an Epic Love."

The story will start at the wedding of Hannah (Laura Prepon) and Big Cat (Warren Christie), and then
flash forward seven years, where fans will receive answers to most of their remaining questions. The plan is to include the epilogue on the second-season DVD and possibly online.

After two seasons on the Road, even the cast wants closure. "I don't know who Sam's father is, so I am just as excited to find out as the fans are," says Bryan Greenberg (Nick). And although the shooting schedule is still up in the air, there's one thing you can count on, says Lindy Booth (Pizza Girl): "We all love the show, so we'll all be there."

0

20

Oj, cik jauki. Es gan esu tikai 4. sērijas noskatījusies, bet tagad moš visas noskatīšos.

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Citi seriāli... » October Road