TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » One Tree Hill » one tree hilll


one tree hilll

Сообщений 21 страница 40 из 144

21

ĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀ... Tikko atklāju, ka OTH ievada titru laikā skana mana mīļā Gavin De Graw dziesma I don't wanna be. Bļin, es to albumu pēdējās divas nedēļas nemitīgi klausos un tas ir mans Piruetes un Gola albums. Nu pilnīgi sapratu, ka šis seriāls ir man ar likteni lemts, tikai pati to līdz vakardienai nenojautu... Super...

Es skatos 2. sēriju spāņu valodā, jo man megas limits beidzies... :D

0

22

Uj, un otrās sērijas beigās skanēja Gavin deGraw - Belief... Man pilnīgi kaifs - čista...

0

23

albalonga написал(а):

ĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀ... Tikko atklāju, ka OTH ievada titru laikā skana mana mīļā Gavin De Graw dziesma I don't wanna be. Bļin, es to albumu pēdējās divas nedēļas nemitīgi klausos un tas ir mans Piruetes un Gola albums. Nu pilnīgi sapratu, ka šis seriāls ir man ar likteni lemts, tikai pati to līdz vakardienai nenojautu... Super...
Es skatos 2. sēriju spāņu valodā, jo man megas limits beidzies...

albalonga написал(а):

Uj, un otrās sērijas beigās skanēja Gavin deGraw - Belief... Man pilnīgi kaifs - čista...

es gan neatceros kurā sērijā bet manuprāt tas bija pirmajā sezonā ka one tree hill bija pati grupa un dziedāja karenas kafeinīcā
un vispār one tree hill ir varen daudzkas ar mūziku un tava grupa ie samērā bieži ja nekļūdos, nu katrā zi'bnā pirmajā sezonā

0

24

Nu vispār ta nav grupa, bet viens izpildītājs...

0

25

albalonga написал(а):

Nu vispār ta nav grupa, bet viens izpildītājs...

nu varētu tā būt
tā kā nesmu tik ļoti var''etu tā būt
tā kā nesmu tik varen lielā sajūsmaā par viņiem nesmu īapši klausījusies tikkai to vienu one tree hill ievadziemsu

0

26

Nu tā - trīs sērijas noskatījos. Nu esmu totāli kļuvusi par Lūka un Heilijas fani... Eh... Visa tā snobiskā pārējā sabiedrība mani kaitina. Arī Peitona - viņa patiesībā vispār nezina, ko grib un īstenība viņas raksturš ir ļoti vājš. Nu nez - man viņā vismazāk patīk tajā seriālā.

Ah, bet es visu laiku kaifoju dzirdot savus mīļākos izpildītājus un grupas tajā seriālā. Starsailor arī skanēja. Eh.... kaifs... Pat sagribējās izvilkt to Starsailor disku un klausīties Silence is Easy...

0

27

albalonga написал(а):

Nu tā - trīs sērijas noskatījos. Nu esmu totāli kļuvusi par Lūka un Heilijas fani... Eh... Visa tā snobiskā pārējā sabiedrība mani kaitina. Arī Peitona - viņa patiesībā vispār nezina, ko grib un īstenība viņas raksturš ir ļoti vājš. Nu nez - man viņā vismazāk patīk tajā seriālā.
Ah, bet es visu laiku kaifoju dzirdot savus mīļākos izpildītājus un grupas tajā seriālā. Starsailor arī skanēja. Eh.... kaifs... Pat sagribējās izvilkt to Starsailor disku un klausīties Silence is Easy...

lūka un heilijas ??? nu jā viņa draudzība tiktiešam ir jauka
ak ironiski - es tieši šodien nodomāju ka tev nepatiks peitona
bet es teikšu tā skatīsies tālāk un ja tu tad teiksi ka viņa ir vaāja un nezin ko grib un nesprot tik ar sevi galā nu tad piedod , jo es neiznu nevineu citu varonu pilnīgi nevineu varoni kuram ir bijusi utāda dzīve kā viņai un par šo tēmu labāk sliktu nerunā jo peytona man tiktiešam ir tuva
nu peytona kļūs vairāk iecentrēta tad kad parāīsies dereks bet tagad ar neitanu viņa ir vienkārši savādāka kasējmeitne
teikšu tā pa peitonu brūku un neithanu laikam īsti tā neņēmos spriest pēc pirmjām sēpijām jo titkiešam  - tas kas ir vakar nebūs vairs rīt
un sabiedrīzba ar laiku mainīsies

0

28

Every Day

http://www.youtube.com/watch?v=5mqheqIj83I

hoes over bros

http://www.youtube.com/watch?v=G98fftIR … re=related

If You Want Me

http://www.youtube.com/watch?v=FuvxW-c7 … re=related

You Were Mine

http://www.youtube.com/watch?v=A5X-dQlN … re=related

everywhere

http://www.youtube.com/watch?v=RTpq7d56 … re=related

0

29

pinocchio написал(а):

lūka un heilijas ??? nu jā viņa draudzība tiktiešam ir jauka
ak ironiski - es tieši šodien nodomāju ka tev nepatiks peitona
bet es teikšu tā skatīsies tālāk un ja tu tad teiksi ka viņa ir vaāja un nezin ko grib un nesprot tik ar sevi galā nu tad piedod , jo es neiznu nevineu citu varonu pilnīgi nevineu varoni kuram ir bijusi utāda dzīve kā viņai un par šo tēmu labāk sliktu nerunā jo peytona man tiktiešam ir tuva
nu peytona kļūs vairāk iecentrēta tad kad parāīsies dereks bet tagad ar neitanu viņa ir vienkārši savādāka kasējmeitne
teikšu tā pa peitonu brūku un neithanu laikam īsti tā neņēmos spriest pēc pirmjām sēpijām jo titkiešam  - tas kas ir vakar nebūs vairs rīt
un sabiedrīzba ar laiku mainīsies

Jā, Lūka un Heilijas draudzība ir īpaša. Un es jūtu, ka man mīļāks pāris būs Nātans ar Heiliju. Un es ticu, ka Peitona man iepatiksies. Patiesībā man jau tagad patīk viņas muzikālā gaume. Bet šobrīd sākuma sērijas mani viņa vairāk tracina nekā patīk...

0

30

albalonga написал(а):

Jā, Lūka un Heilijas draudzība ir īpaša. Un es jūtu, ka man mīļāks pāris būs Nātans ar Heiliju. Un es ticu, ka Peitona man iepatiksies. Patiesībā man jau tagad patīk viņas muzikālā gaume. Bet šobrīd sākuma sērijas mani viņa vairāk tracina nekā patīk...

ak lūkas un hailija tiktiešam manās acīs ir jauka draudzīvba un tā pat kā brukas un peytonas tiktiešam tik dažādas un reizē tik izturīgas draudzības un tas mani trakoti preicē
nu jā varētu tā būt ka tev viņi patiks
nu mūzikas gaume viņa ir nosacīta tad tas neizkastās tik izteikti bet viņai tiktiešam ļoti daudz plates un ja tagad izskatās ka tikkai tas mazais skapītis ir tad vēlāk kad tiks ielikti plauktiņi tad būs vesela siena pilna ar platēm un tiktiešam mūziku viņa klausšas dikti atškirīgu bet tā vienmēr būs piemerota viņas noskaņojumam un pat domām , varētu pate teikt apeytona ir māzuikas ģēnij bērns

0

31

missy написал(а):

un kaut ko tik skaistu var dzirdēt katras sērijas beigās. es nebaidos teikt, ka tas mani tiešām iedvesmo. zinu, ka OTH ir tikai seriāls, bet kopš esmu sākusi to skatīties kaut kas ir izmanījies. katra sērija sevī ir slēpusi sevī kaut ko dziļu un patiesu un visbiežāk tas ir bijis saistīts ar ticēšanu sev, smagu brīžu pārvarēšanu un ticību tam, ka tavi sapņi var piepildīties. un tas, manuprāt, ir visskaistākais, ko kāds kaut vai tas būtu seriāla autors ar savu darbu, var kādam dot. ticēt sev un nebaidies piepildīt sapņus un pārvarēt grūtības-uzdrīkstēties. tas ir viss par ko ir mūsu dzīve. mums tikai jāmācās būt drosmīgiem un sasniegt visu, ko vēlamies.

ārprāc, anet!
un, ja tu zinātu, cik tavi uzrakstītie vārdi ir neticami skaisti.
un var teikt, ka pieliek pēdējo punktu, lai es vasarā noskatītos visu, visu One tree hill.
http://i48.photobucket.com/albums/f215/albalonga/Forums/87c5b067a57591b544114dfb090c304c.gif

albalonga написал(а):

Visa tā snobiskā pārējā sabiedrība mani kaitina.

ak.
nu tad man jāsaka tā -
cik labi, ka toreiz nesāki skatīties Gossip girl,
jo tur stāsts ir par Manhetenes elites cilvēkiem.
un tie, kas nav no šis bagāto elites, cenšas tajā iekļūt.izņemot 3 laikam.
un tur nu valda snobiskums,
bet par spīti tam - šo seriālu ir neiespējami nemīlēt.

albalonga написал(а):

Arī Peitona - viņa patiesībā vispār nezina, ko grib un īstenība viņas raksturš ir ļoti vājš.

nepiekrītu.
nu es parasti šajā tēmā nekomentēju, jo seriālu skatos ar tā pusaci, kad madara skatās.
bet šeit nu man ir jāiebilst.
diezgan bieži caurvijas tās, ka vīņa nav pārliecināta, ko grib.
bet tas vēl nepadara viņu par vāju cilvēku.
vājš cilvēks ir tas, kas problēmu priekšā sabrūk un gaida, kad kāds cits viņu piecels.
un pats nemaz necenšas doties uz priekšu.
kad Peitona pakrīt - viņa vienmēr pieceļas un turpina iet, kaut skumju un nelaimju ieskauta.

0

32

albalonga написал(а):

Un es ticu, ka Peitona man iepatiksies.

es arī tā domāju, jo pirmās 3 sērijas par viņu neko daudz nepateica. turpinājumā atklāsies daudz kas par Peitonu un visu ko viņa ir pārdzīvojusi. īstenībā viņas dzīve nav bijusi viegla un tas atklāsies viņas personībā un mākslā. un tieši viņas mākslas dēļ viņa man vienmēr būs tik tuva varone.

danna написал(а):

un var teikt, ka pieliek pēdējo punktu, lai es vasarā noskatītos visu, visu One tree hill.

cik jauki. tiešām jauki.
un zini mani ļoti intriģē Tavs Gossip Girl un tiešām gribētos paskatīties. Visas bildes ir ļoti kārdinošas.

0

33

missy написал(а):

es arī tā domāju, jo pirmās 3 sērijas par viņu neko daudz nepateica. turpinājumā atklāsies daudz kas par Peitonu un visu ko viņa ir pārdzīvojusi. īstenībā viņas dzīve nav bijusi viegla un tas atklāsies viņas personībā un mākslā. un tieši viņas mākslas dēļ viņa man vienmēr būs tik tuva varone.

ak peyotnas māksla tiktiešam ir tik varen jauka
tas kas ko viņa jūt ir arī viņas māksla un tieši tāpēc man tik ļoti patika 5 sezonas tā vieta kur viņa zīmēja sēžot uz biljarda galda tas bija tik varen jauki
ak nu tas jau laikam nav nekāds noslēpums ka man tieši visvairāk tīk peytona
un tiktiešam tas ko viņa pārdzivoja brīziem var tikk nerāli bet tas liekas tikkai nereāli tikkai tāpēc ka tas ir tik trakot i sāpīgi un grūti pārdzīvojams un peyona tam ar savu mūziku, mākslu pārkāpj pāri apiet apkāt bet pieceļas un pārškēršo to

missy написал(а):

cik jauki. tiešām jauki.
un zini mani ļoti intriģē Tavs Gossip Girl un tiešām gribētos paskatīties. Visas bildes ir ļoti kārdinošas.

nu patiesībā ir tāda ka man ir tāda doma ka vasarā vai arī tad redzēsim jakā būs ar the oc tad man ir doma skatīties tavu gosip girl

0

34

4. sēriju skatos. Un man Heilija dikti mīļa un Lūks joprojām un Neitans brīžiem liek man dusmoties, bet brīžiem viņš šķiet tik tuvs un saprotams un Peitonas liekas it kā būtu daudz vecāka par viņiem visiem - grūti viņu uztvert kā skolnieci.
Es jau vakar kuču spoilerus salasījos par tālākiem notikumiem un jau sapratu ka Neitans un Heilija būs man mīļakais pāris un Peitona man laikam labāk patiks ar to - neatceros kā sauc- džeku, kuru spēlē Braiens Grīnbergs.

0

35

albalonga написал(а):

Es jau vakar kuču spoilerus salasījos par tālākiem notikumiem

tas ir tiki albalondzīgi

albalonga написал(а):

Peitona man laikam labāk patiks ar to - neatceros kā sauc- džeku, kuru spēlē Braiens Grīnbergs.

nesapratu
viņai gan nav daudz draugi bijusi
viens no falut boys un tav netahans , lukas un jeiks

albalonga написал(а):

Peitonas liekas it kā būtu daudz vecāka par viņiem visiem - grūti viņu uztvert kā skolnieci.

nu tas laikam tāpēc ka citi viņas vecumā nav tik daudzko samierinājusies tik daudzko pieredzsējuši
bet tadkad viņa ri kopā ar brūku viņa tiktiešam ir kā skolniece
bet nu teikšu tā viņi visi ir kā skolnieki savā ziņā

jautājusm - esi jau pārtinusi???

0

36

pinocchio написал(а):

jautājusm - esi jau pārtinusi???

Esmu noskatījusies 5 sērijas un pagaidām neesmu neko pārtinusi.

pinocchio написал(а):

viens no falut boys un tav netahans , lukas un jeiks

Vo, vo - Džeiks.

Lūks man pats par sevi ļoti mīļš un tuvs. Es kaut kā tik ļoti spēju identificēties ar viņu un viņa sāpēm. Man gan ir otrādāk - tēta uzvārda man nav, bet viņa mīlestība un klātbūtne ir. Bet vispār man ļoti patīk viņa attiecības ar mammu un onkuli, man patīk viņa godīgums, viņa rūpes, viņa sejas izteiksme ar grumbās savilkto pieri. Man 5. sērijā peitona iepatikās, kad viņa brauca pa sarkano gaismu. Nu vispār patiešām jāsaka paldies pinocchio - es pamazām kļūst par OTH narkomāni. OTH ir daudz labāks seriāls par The O.C. The O.C. es skatos tikai, ja nav ielādejies OTH. Un man patīk, ka te neviens no galveno lomu atveidotājiem nav aizgājis no seriāla un viņa varonis nav nogalināts. Es vienīgi ceru, ka OTH radītāji spēs laicīgi apstāties un beigs. Es apmēram zinu, kā 5. sezona beidzās. Gribētos, lai 6. ir pēdējā un viss laimīgi beidzās. Man tā kaut kā liekas, a to vēl iebrauks auzās...

0

37

albalonga написал(а):

Esmu noskatījusies 5 sērijas un pagaidām neesmu neko pārtinusi.

hpp kas par npeirastu rīcību preikš tevis

albalonga написал(а):

Es apmēram zinu, kā 5. sezona beidzās.

tu lasīji spoelerus????

albalonga написал(а):

Man 5. sērijā peitona iepatikās, kad viņa brauca pa sarkano gaismu.

nu kā gan tad tev var peytona nepatik , nu labi vismazāk patikt un likties vāja , jo tā darīt ir tik varen raksturīgi peytonei un tā vietas kur 'viņa brauca pa serkano gaismu ir tik avren raksturības tieši peytonēi

albalonga написал(а):

OTH ir daudz labāks seriāls par The O.C.

nevar teikt ka ir daudz labaks ir jāsaka ka man labāk tīk one tree hill
jo tā ir tīri gaumes lieta

albalonga написал(а):

Bet vispār man ļoti patīk viņa attiecības ar mammu un onkuli

nu tas tiktiešam ir kas īpās un pavisam noteikti tas ir ārkārtīgi labi uztaisīts

albalonga написал(а):

Un man patīk, ka te neviens no galveno lomu atveidotājiem nav aizgājis no seriāla un viņa varonis nav nogalināts.

nu tā labāk īsti nesaki
pa maz spolerus esi skatījusies???
ir nogalināti

0

38

pinocchio написал(а):

ir nogalināti

Bet ne mani mīluļi...

pinocchio написал(а):

nevar teikt ka ir daudz labaks ir jāsaka ka man labāk tīk one tree hill
jo tā ir tīri gaumes lieta

Jā, gaumes - bet daudzu cilveku gaumes, ne tikai manas. Tāpēc var izsecināt, kurš ir labāks.

Skatos 7. sēriju.

0

39

albalonga написал(а):

Jā, gaumes - bet daudzu cilveku gaumes, ne tikai manas. Tāpēc var izsecināt, kurš ir labāks.

jau daudzumam tīk lekt ugunī ne jau tāpēc man tīk
tā ka tā ir gaume un ne vienmēr pēc tā var izscināt kas ir labāks

albalonga написал(а):

Bet ne mani mīluļi...

nu patreiz tik cik tu tālu esi tikusi nav nogalināti tev tīkami varoņi
tiktiešam, tik tālu nav

albalonga написал(а):

Skatos 7. sēriju.

ak kamēr līdzmanīm neatnāk nākamā sērija man no one tree hill nav ko skatīties

0

40

pinocchio написал(а):

nu patreiz tik cik tu tālu esi tikusi nav nogalināti tev tīkami varoņi
tiktiešam, tik tālu nav

Nu pagaidām jau vispār vēl neviens nav nogalināts... :D

Noskatījos 8. sēriju - ak dies - es stulbi smaidu no Heilijas un Neitana pirmā skūpsta... :flirt:

pinocchio, es tagad saprotu tavu apsēstību. Tiešām paldies jums par šitam jūsu sarunām te - tāpēc sāku skatīties. Un tā kā šobrīd man ir totāls antitelenoveļu periods - kas gan gadās reti - tad esmu burtiski uzsēdusies uz OTH. Tikko mega mani atšuva - limits beidzies, bet man ir vēl divas sērijas ielādētas - yes.

0

Похожие темы


Вы здесь » TelenovelesLV » One Tree Hill » one tree hilll