TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » One Tree Hill » one tree hilll


one tree hilll

Сообщений 41 страница 60 из 144

41

pinocchi, kāpēc mums forumā nav OTH bildes un fanart????

0

42

albalonga написал(а):

Heilijas un Neitana pirmā skūpsta...

ak jā tas tiktiešm bija izdevies brīdis tāds jauks un tīkams un dziesmu to vairs nekur citusr nespēju iesdomāties nu labu closer un one tree hill bet patreiz nekur cit tur

albalonga написал(а):

Nu pagaidām jau vispār vēl neviens nav nogalināts...

jā varētu tā būt var'tu būt ka līdz pat otrajai vai par trešajai sezonai neviens netik noglalināts
bet katrā ziņā one tree hill bija jmanuprāt 2 vai pat 3 sezonas kuras beidzas ar to ka kāds ir gandrīz vai nomiris vai mirst

albalonga написал(а):

pinocchio, es tagad saprotu tavu apsēstību. Tiešām paldies jums par šitam jūsu sarunām te - tāpēc sāku skatīties. Un tā kā šobrīd man ir totāls antitelenoveļu periods - kas gan gadās reti - tad esmu burtiski uzsēdusies uz OTH. Tikko mega mani atšuva - limits beidzies, bet man ir vēl divas sērijas ielādētas - yes.

es to nesauktu par apsēstību
bet gan par varen lielu patiku katrā ziņā no manas puses
eh man netelenoveļu laiks gadās pat varen bieži bet tagad to pārdzīvoju tīkami ir ajukiem seriāliem
ak ja man būtu 2sērijas uz preikšu

0

43

albalonga написал(а):

pinocchi, kāpēc mums forumā nav OTH bildes un fanart????

vispār jau ir un pat varen daudz ja nekļūdos kādas 9 lapas

0

44

pinocchio написал(а):

ak ja man būtu 2sērijas uz preikšu

:playful:

hihihi... Bet es savu patiku pret OTH gan sauktu par apsēstību. Patiesībā visa mana dzīve ir apsēstības, kuras nomaina viena otru. Es ar kaut ko strauji aizraujos, nojūdzos totāli, izeju cauri viesiem nojūgšanās līmeņiem un tad pēkšņi vienā dienā kā ar nazi nogriežu un viss. Gadās, ka atkal atgriežos pie kādas apsēstības, bet gadās, ka arī ne. Nu kamēr man ir šī OTH apsēstība, es lūrēšu sērijas pa vairākām dienā. Bet kas zin, moš atkal kādā dienā sazin no kā būs "Stop" signāls un viss. :D

Bļin, kur lai dabū smuku OTH parakstu????

0

45

pinocchio написал(а):

vispār jau ir un pat varen daudz ja nekļūdos kādas 9 lapas

hihihi... Sorry - es vienkārsi kārtīgi nepaskatījos, mīļum. Bļin, es meklēju sev parakstu, bet nespēju atrast...

0

46

albalonga написал(а):

hihihi... Sorry - es vienkārsi kārtīgi nepaskatījos, mīļum. Bļin, es meklēju sev parakstu, bet nespēju atrast...

albalonga написал(а):

Bļin, kur lai dabū smuku OTH parakstu????

one tree hill vienozīmīgi ir fanpop. net viskaistākie paraksti daudzus jau esmu saliksi un daudzus arī vēl tikai šodein salādēju datorā
nu ir vēl varen jaukas lapas bet no tām visus manupārt esmu salādējusi
bet nu vispār ir problēma ar jauku parakstu tādu kas tev tiktiešam tīk atrašanu
ar avatariem gan nekādas problēmas nav
tie pat pārāk daudz lai izvēlētos
bet nu ja tu neatrodi tajos kur es ieliku tad noteitki vari paskatīties fanpop tur bieži vien tiek paildināts

albalonga написал(а):

hihihi... Bet es savu patiku pret OTH gan sauktu par apsēstību. Patiesībā visa mana dzīve ir apsēstības, kuras nomaina viena otru. Es ar kaut ko strauji aizraujos, nojūdzos totāli, izeju cauri viesiem nojūgšanās līmeņiem un tad pēkšņi vienā dienā kā ar nazi nogriežu un viss. Gadās, ka atkal atgriežos pie kādas apsēstības, bet gadās, ka arī ne. Nu kamēr man ir šī OTH apsēstība, es lūrēšu sērijas pa vairākām dienā. Bet kas zin, moš atkal kādā dienā sazin no kā būs "Stop" signāls un viss.

kurš gan tavas apsēstības nav pamanījis???
hmm par to būtu jāpafdomā
ak tu dzīvo vienām apsēstībām

0

47

Noskatījos 10. supersatriecošo sēriju ar Gavin DeGraw uzstāšanos un basketbola spēli vienkārši priekam... Hihihi... Bļin, smieklīgi, bet izrādās man jau sen datorā galbājas audio ieraksts ar šo Gavin DeGraw uzstāšanos, kur sākumā Heilija piesaka viņu. Tā ir kā mistika - it kā es jau sen būtu bijusi saistīta ar šo seriālu, bet mūsu ceļi nekādi nebija krustojušies... līdz šim. Tas kaut kā pilnīgi jocīgi - jau teicu - it kā šis seriāls man būtu likteņa lemts... Vispār šodien tātad esmu noskatījusies jau 6 sērijas. Un gribās vēl. 11. jau ir ielādejusies, bet ja godīgi, tad man reāli sāp acis. Un varētu principā apstāties uz 10. sērijas lieliskās nots un tā, kā Peitone beigās ar Džeiku saskatījās. Jāiet vannā, tēja jāuzvāra, darba lietās pāris meili jānosūta un gulēt būtu jāiet. Bet es jau tagad zinu, ka nenocietīšos un 11. sēriju noskatīšos...

0

48

Prieks ka arī tevi šis burvīgais serjāls tā aizrāva!!! :)

0

49

Man ar prieks, Lisa. Es kaut kā ļoti labi spēju identificēties ar abiem brāļiem. Galu galā man arī ir pusbrālis (mums ir kopīgs tēvs) un arī mūsu attiecības veidojas ļoti sarežģīti. Es brīžiem skatos un redzu savu izjūtu atspulgu viņos. Lai gan mēs ar pusbrāli nespēlejam basketbolu un nesacenšamies par vienas meitenes uzmanību, starp mums vienmēr valdījis zināms sāncensības gars. Man vienmēr licies, ka tētis mīl viņu vairāk, jo viņs ir vienīgais dēls, bet es trešā meita. Bet Andrejam atkal grūti pieņemt, ka tētis pameta viņa mammu, ar kuru jorpojām ir oficiāli precējies, un dzīvo ar manu...

Atvainojiet, ka iegrimu visās šitajās atklātībās. Tikko noskatījos 11. sēriju un raudu. Es tik dziļi izjutu visu to, ko jūt Nātans un tik lieliski saprotu, kāpēc viņš pameta basketbolu.......

Acis jau pavisam smagi sāp - lielāko dienas daļu tik blenžu datorā...

Jāiet gulēt, tik te vēl dažas darba lietas.

0

50

Pēc ļoti skumjās 12. sērijas beidzot dodos gulēt... Un laikam tikai tāpēc, ka vairāk sērijas nav vēl ielādējušās. Nu bļin - murgs kaut kāds - es raudu. Man kaut kā patiešam viss tas pārāk tuvs...

0

51

Noskatjos šorīt 13. sēriju un raudāju. Plus vēl naktī mūsu jaunajai mašīnītei logu izsita un radio nozaga. Sencis pārnervozējies. Mamma vēl pa slimnīcu dzīvojās arī šodien. Vispār šodien ir supersūdīga diena un man visu laiku acis sūrst, jo gribas raudāt visu laiku. Nu reāli - tāds garastāvoklis un viss. Un man pirmoreiz mūžā ir reāls bankrots - nu ta, ka vispār naudas nav. A alga tikai 10. maijā. Kā līdz tam lai izdzīvo? Būs jāiet šodien pie grāmatvedes prasīt avanss. Senchiem arī nav. Es no rīta savus pēdējos 100Ls atdevu sencim, lai ieliek jaunu stiklu... Viņš vēl palika polichus gaidīt. Ai, vispār kāda šķirba - tapat no policijas nekādas jēgas.

Vienīgais prieks, ka OTH ielādejies ir līdz 17. sērijai. Jā, ja turpināšu tādā ātrumā skatīties - diez - cik ilgam laikam pietiks????!!!!! :rofl:

0

52

albalonga написал(а):

kā Peitone beigās ar Džeiku saskatījās

nu peytona skatījas tieši tāpēc jau tik varen jauki

albalonga написал(а):

Jā, ja turpināšu tādā ātrumā skatīties - diez - cik ilgam laikam pietiks????!!!!!

ak tā tev tā pat kutkas būs stop zīme un tu apstāsies un tā kā ātrums saprotas ar lielo apstāšanos

ak un teikšu varbūt pat tā ka
1 sezona vēl nav tik interesanta kā tālāk
labi tālāk man tuvāka kļūst brūka un peytona un viņas parādās vairāk tālākajās sezonās bet par vislabāko, ģeniāloāko sezonu uztveru 5 sezonu , un tieši tāpēc vēl joprojām nesaprotu kur tu varēji izraut kā tā beidzas jo viņa tak vēl nav uzfilmēta

0

53

pinocchio написал(а):

ģeniāloāko sezonu uztveru 5 sezonu , un tieši tāpēc vēl joprojām nesaprotu kur tu varēji izraut kā tā beidzas jo viņa tak vēl nav uzfilmēta

ne jau, ka ta beidzas. Es runāju par tam beigām, cik tālu ir parādīts vispār - laikam 5. sezonas 13.. vai 14. sērija.

A man šobrīd pēc visiem tiem spoileriem ir ta, ka varbūt vajadzeja beigt visu ar 4. sēezonu - fantastiskas tur beigas.

Paklau, a kādi tagad 5. sezonai ir reitingi - tikpat labi kā pirmajām?

pinocchio написал(а):

ak tā tev tā pat kutkas būs stop zīme un tu apstāsies un tā kā ātrums saprotas ar lielo apstāšanos

Kāpēc tu domā, ka man noteikti būs stop zīme? Tas izklausījās gandrīz nejauki. Gandrīz šķiet, ka tev nemaz nepatīk, ka man tik ļoti iepatikās OTH...

0

54

albalonga написал(а):

Kāpēc tu domā, ka man noteikti būs stop zīme? Tas izklausījās gandrīz nejauki. Gandrīz šķiet, ka tev nemaz nepatīk, ka man tik ļoti iepatikās OTH...

tie gan ir retinga statisktikas dati  :D

albalonga написал(а):

ne jau, ka ta beidzas. Es runāju par tam beigām, cik tālu ir parādīts vispār - laikam 5. sezonas 13.. vai 14. sērija.
A man šobrīd pēc visiem tiem spoileriem ir ta, ka varbūt vajadzeja beigt visu ar 4. sēezonu - fantastiskas tur beigas.
Paklau, a kādi tagad 5. sezonai ir reitingi - tikpat labi kā pirmajām?

ir patreiz uzfilmēta 13 sērija un paradīt es jau gaidu 14 drīz vajadztu parādīties
5 sezona ir ne tikkai fantastikas beigas uir jauka un fantastiksa sērijas katra pie tam bez kāda izņēmuma

nu piedod bet es pilnīgi nekur nesmu redzējusi reitingus nedz pirmajai nedz otrajai, nedz trešajai, nedz cetrutajai un arī kur nu vēl 5 bet ja jau turpina filmēt un necenšas noraut tad jau laikam ir
es nemsmu īpāsi tiekusies pēc reitingiem - man vienkārši tīk

0

55

pinocchio написал(а):

es nemsmu īpāsi tiekusies pēc reitingiem - man vienkārši tīk

Nu es ar netiecos pēc reitingiem - man arī vienkārši tīk. Tikai man būtu interesanti uzzināt retingus.

pinocchio написал(а):

tie gan ir retinga statisktikas dati

Nu ir jau arī izņēmumi - piemēram mana Luna... :playful:

0

56

albalonga написал(а):

Nu ir jau arī izņēmumi - piemēram mana Luna...

nu utr jau gabija un kris rada tādu izņ'muma noskaņu

albalonga написал(а):

Nu es ar netiecos pēc reitingiem - man arī vienkārši tīk. Tikai man būtu interesanti uzzināt retingus.

nespēju tev palīdz't
titkiešam nekur tādu lietu kā reitingus one trwee hill nesmu redzējusi nevienā no forumiem

0

57

pinocchio написал(а):

nu utr jau gabija un kris rada tādu izņ'muma noskaņu

Joy un James arī varētu radīt izņēmuma noskaņu.... :playful:

0

58

albalonga написал(а):

Joy un James arī varētu radīt izņēmuma noskaņu....

:D

0

59

missy написал(а):

cik jauki. tiešām jauki.
un zini mani ļoti intriģē Tavs Gossip Girl un tiešām gribētos paskatīties. Visas bildes ir ļoti kārdinošas.

un patiesībā ir tā,
ka pat netraucēs, ka pamatnotikumus un tādas skaistākās, jaukākās vietas zinu.
jo tā ar vienu aci jau skatos.

bet ir tie brīnišķīgie teksti un diologi.
jā, gribas tā jaui no sākuma līdz beigām redzēt.

aii. un tik priecīgi kļuva, kad izlasīju, ka ir saintriģējis Gossip Girl.
http://i48.photobucket.com/albums/f215/albalonga/Forums/87c5b067a57591b544114dfb090c304c.gif

kas gan - uzreiz ir jāsaka uzreiz - ir pavisam savādāks nekā OTH.
atklātāks, tiešāks, slēptāks.
un tur nav tādi skaisti vārdi kā OTH -  tā tieši un skaisti izteikti.
bet dziļāk varoņos jāparokas, lai reizēm viņus vienkārši izprastu.
bet es nespēju nemīlēt.

http://i48.photobucket.com/albums/f215/albalonga/Forums/87c5b067a57591b544114dfb090c304c.gif

0

60

Noskatījos 15. sēriju un - jej - līdz 20. ir ielādejies. Nu laikam nenocietīsos un vēl 16. noskatīšos. Vispār esmu biki iereibusi  pudeli vīna izdzēru - malkoju pēdejo glāzi. Laba - mākoņaina - sajūta.

0

Похожие темы


Вы здесь » TelenovelesLV » One Tree Hill » one tree hilll