TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » One Tree Hill » one tree hilll


one tree hilll

Сообщений 101 страница 120 из 144

101

albalonga написал(а):

Man ļoti sāp, ka tu tā dari, pinocchio... Un ja tu gribēji, lai tā būtu - es atzīstu - man sāp. Un vissmagākais - es nesaprotu, par ko tu mani sodi.

es nepar ko nesodu tikkai uzskatu ka viedokļa atškiršanās nav nekas slikts
un ka es tomēr no dzīves ko saprotu - varbūt, labi pavisam noteikti domāju ka mans dzīves skatījusm ir daudz savādāks nekā tavs
bet nu nopteii neuzskatu ka tevi sodu vienkārši nav laika visu atbildēt unesmu vispārīgi varne nogurusi
un tagad arvien straujāk tuvojas eksāmeni un amn sanāk varen maz laika vispār būt pie datora un kad esmu sanāk ka darru ko citu
( un tagad pasaku ka nav laika atbild'
et tavam personiiskajam ziņojuma - jo drīz jādodas uz privātstundu bet vēl jāizņem jaunumi, - tā kā nav tā ka es vienkārši ignorētu)

0

102

emm... man skumji lasīt visu šo pēdējo jūsu saraksti (šīs lapas) :( bet ne par to gribēju runāt...
Noskatījos 6.sēriju and I'm really getting addicted to OTH :D  šī vispār bija tik jauka sērija :) :) :) Brāļi gandrīz draudzīgi, Heilija ar Peytoni arī.. Mīļi :)

0

103

Paloma написал(а):

Noskatījos 6.sēriju and I'm really getting addicted to OTH   šī vispār bija tik jauka sērija    Brāļi gandrīz draudzīgi, Heilija ar Peytoni arī.. Mīļi

šis vispār ir trktoi jauks seriāls
un man trkoti liels prieks ka tev liekas jauks
ak peton - you now i think abaut my peyton

0

104

Noskatījos 7.sēriju. Awww Lucas un Peyton :) viņi tiiik jauki :love:  man tā patikās tas pirmais skūpsts, tad tur dārzā un īpaši jau istabā, ko Lucas viņai teica.. Tik skaisti. Tik ļoti, ļoti, ļoti skaisti :)
Mjā, pagaidām Lucas un Peyton man patīk labāk kā Haley un Neitans :P

0

105

Paloma написал(а):

Noskatījos 7.sēriju. Awww Lucas un Peyton  viņi tiiik jauki   man tā patikās tas pirmais skūpsts, tad tur dārzā un īpaši jau istabā, ko Lucas viņai teica.. Tik skaisti. Tik ļoti, ļoti, ļoti skaisti 
Mjā, pagaidām Lucas un Peyton man patīk labāk kā Haley un Neitans

ak un ja tu šinī brīdī butu redzējusi manu sejas izteiksmi
tu saprasti cik trkoti tu mani iepriecināji

dikti priecē ka tev viņi tīk

0

106

aw, cik jauki. Hihihi... Pēc laika tu būsi totāli Naily... :glasses:

0

107

hehehe, nu ta jau redzēs :P es vislaik uz to gaidu, tu tā fano par viņiem :D

+1

108

ak nu prognozes manuprāt one tree hill neder jo kad saķu skatīties nedomāju ka man tik ļoti patiks gan peyton gan brūka

0

109

Nu man šobrīd abas ļoti patīk :P un Peytone jau no sākuma patika, Brūka - pēc šīs sērijas :)
Ak jā, tātad šī sērija - 8.? - tik jaaaaauka, skaista, mīļa :) tas Brūkas organizētais randiņš tiiiik jauks. :love:  Un pēc tam viss. Skaisti ^^
Bet par Neitanu joprojam neesmu sajūsmā :P Lucas man labāk patīk :D

0

110

Paloma написал(а):

Nu man šobrīd abas ļoti patīk  un Peytone jau no sākuma patika, Brūka - pēc šīs sērijas

ak nu brūka tā l'diz gama man sāka patikt pēc iņas dzimšanas dienas un pēc tam ka l'diz gama man aizleca cik ļoti daudz pattiešībā viņa ir daudz darījusi peyton labā
un protams pēc lieliskās piektās sezonas šakuma sērijām kad pierādījās vairāk gan apstiprinājās cik patiesi ļoti viņai ri svarīgi viņas druagi un tik trkoiti jauki liekas ka viņa ir tieši tā kas apstiprina ka nauda , vara un vis ko vēlējies nav viss tik trkoti daudzkas trūkst
un tu jau zini ko es domāju par peyton man liekas ka varen bieži par viņu esmu ziteiksi savas domas un pat viņu savā ziņā aiztāvējusi

Paloma написал(а):

tas Brūkas organizētais randiņš tiiiik jauks

tas no brūkas jaukā starojuma

0

111

Noskatījos tikko 12.sēriju - šī kaut kā ļoti aizķēra, piesaistīja. Gan ar Skotu famīlijas visām tām lietām, gan jo īpaši ar Lūku un Peitoni :) Tik vienā vietā girbējās mazliet savādāk, mazliet jaukāk, bet nu... ņemot vērā Brūkas esamibas faktu, šādi bija loģiskāk. Lai gan... vēlāk tāpat Brūka uz brīdi aizmirsās viņiem :D lai nu kā... man viņi patīk :) Lai albalonga man piedod, ja var, bet man viņi izraisa daudz vairāk emociju un patikas kā Neitans un Heilija :blush: :shine:  Un gaidu kā tālāk viss risināsies šajā trijstūrī - man jau tagad par viņiem visiem smagi...
Un jā, jau viņai pašai teicu - man joprojām Neitans nepatīk pēc izskata :D

0

112

hihihi..... Nu bļin, Paloma - šausmas... Bet no otras puses - ko padarīsi. Tā pat ir interesantāk, ka gaumes dažādas. Man vienkārši tik ļoti patīk Naley, ka visi pārējie šajā seriālā paliek otrajā plānā.

0

113

Es pamanīju, ka Tev viņi šausmīgi patīk, bet man vot nē... Nekas īpaši viņos nepiesaista. :rolleyes:  Un vispār - priecājieties, ka es vispār skatos OTH :D
Tas man tikko atgādināja, ak šodien ekonomikā piefiksēju, ka skolotājs gramatiski nepareizi runā, izmantojot pavēles formu stāstījuma teikumos :D nu - no "dariet, darāt" viedokļa :D bet tas ne par tēmu :D

0

114

un tujau noteikti zini ka trkoti mani preicē ar savu patiku tieši pret peyton unlukas
ak es šodien noskatījos tik varen tīkamo sēriju un noskatyījos nākmo promo
ak tik trkoti patika sērijas beigas un promo - tagad domāju kā tas siastīsies ar to ko lukas pateiks
ak un jūs jau zināt cik trktoi man tīk one tree hill

0

115

Kaut zinu, ka viss būs labi, man tāpat nervi uzvilkti pēc 13.sērijas beigām. NEz tas tā speciāli - 13.sērija un tādas beigas? :D Bet nu tā visa avārija.. nez man tas likās tik emocionāli iespaidīgi un pasmagi... Bet visa sērija ar patika - Dens sāk iepatikties, viņa attiecības ar sievu.. Pārdzīvoju par viņiem. Ak, un protams mans mīļais mīlas trijstūris. Kā saprotu Peitoni. Vispār.. būtu tik briesmīgi atrasties viņas situācijās.. Dievs nedod kādreiz tādā nonākt, tas ir tik šausmīgi... Kad jāizvēlas starp ko tadu.

0

116

Paloma написал(а):

Kaut zinu, ka viss būs labi, man tāpat nervi uzvilkti pēc 13.sērijas beigām. NEz tas tā speciāli - 13.sērija un tādas beigas?  Bet nu tā visa avārija.. nez man tas likās tik emocionāli iespaidīgi un pasmagi... Bet visa sērija ar patika - Dens sāk iepatikties, viņa attiecības ar sievu.. Pārdzīvoju par viņiem. Ak, un protams mans mīļais mīlas trijstūris. Kā saprotu Peitoni. Vispār.. būtu tik briesmīgi atrasties viņas situācijās.. Dievs nedod kādreiz tādā nonākt, tas ir tik šausmīgi... Kad jāizvēlas starp ko tadu.

ak peyton tiktiešam ir smagi
bet tas kas tagad tev viņai ir tikkai sviestmaize sviest pa kuru kārtīgi paslīdēt vēl nav paspēts uzsmērēt
ak tur jau tā lieta ka trkatķas ka tu zini ka vis būs kārt'biā bet tā pat tās emocijas ir radītas tik trkoti jaukas
tā pat kā man tagad october road
un dens man vienubrīd tā kā vairāk patika vienubrīdi bija dikti neetrāls un vienubrid ciest nevarēu un tagad man laikam viņa ir žel un reizēm viņš liekas liekulīgs maita - bet tā kāe s ar tādiem vārdiem nemētājos es saku ka man ( ne ) tīk brīžiem

0

117

He, man sākot no 13.sērijas no katras ir izrakstīts viens teikums, viena doma :D
Noskatījoss 16. un mazliet vīlos OTH - pat tur pasaule ir pārāk maza. Nu neciešu es tādas lietas. :D Lūks salaiž ar meiteni, kas izrādās Džeka meitas māte. Pfff
Ak, un jā, gribēju jautāt - var dabūt to dziesmu, ko dziedāja šajā sērijā? Nu - Heilijas mīļā dziedātāja. Skaista dziesma... Vismaz tā izlikās.

0

118

Paloma написал(а):

Ak, un jā, gribēju jautāt - var dabūt to dziesmu, ko dziedāja šajā sērijā? Nu - Heilijas mīļā dziedātāja. Skaista dziesma... Vismaz tā izlikās.

Ja domāju to pašu, ko Tu, tad tā dziesma ir The First Cut Is The Deepest by Sheryl Crow
ir arī jauka dziesma. :)

0

119

Paldies! Tā ir tā ^^

0

120

Ak, 17.tik jauka sērija... Man patika. Kā Peyton palīdzēja Brūkai, Brūkas balva... tas, ka vismaz kādu laiciņu viņas pabija draudzenes. Kad Brūka beigās saplēsa to foto man asaras pašai gandrīz sanāca..nabadzīte.. :(
Un brāļi - sāk tiešām tuvināties, cik jauki ^^
Eh, kā varu sevi iedomāties Heilijas vietā - tiešām ir grūti starp diviem tik tuviem cilvēkiem, pati zinu... Bet prieks, ka viņa un Lūks tik mierīgi un labi to atrisināja ^^

0

Похожие темы


Вы здесь » TelenovelesLV » One Tree Hill » one tree hilll