TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Nedēļas telenovele » 4. nedēļas 2008 telenovele ir...


4. nedēļas 2008 telenovele ir...

Сообщений 1 страница 11 из 11

1

Ladron de Corazones...

0

2

albalongas jaunā aizraušanās...

0

3

esmu apmierināta  ^_^

0

4

:rofl:

0

5

diezagn  nekā, ko man teikt.
tikai:
vienīgā lorenas vecā telenovele, ko gribētu redzēt, bet vispār jau esmu atmetusi domu, ka tam atradīšu laiku.

0

6

:)

0

7

mani mīļie zagļu momenti - mašīnu atlaušana ar matu sprādzi, apchamdīšana, vai nav mikrofonu, ierochi, pakaļdzīšanās, ievvainojumi un to ārstēšana un apsaitēšana. Viss, ko es mīlu asa sižeta filmās ar romantikas piedevu. albalonga jau sen gribēja skatīties šo noveli, bet nebija video. Tad atkal gribēja, bet nebija laika. a tagad - laimīga, ka beidzot pasūtīja visu pie velna un sāka skatīties...

0

8

mani nemaz nepārsteidz
bet pašai nav laika skatīties atvainojiet

0

9

apsveicu tevi alby, ka atradi gan video gan laiku !!!!!!!!!!!!! :D

0

10

Domāju, ka seriāls ir pelnījis būt par nedēļas telenoveli. :)

albalonga написал(а):

mani mīļie zagļu momenti - mašīnu atlaušana ar matu sprādzi, apchamdīšana, vai nav mikrofonu, ierochi, pakaļdzīšanās, ievvainojumi un to ārstēšana un apsaitēšana. Viss, ko es mīlu asa sižeta filmās ar romantikas piedevu.

Tas man arī ļoti patīk. ;)

0

11

Paloma padevusies un lādē pirmo sēriju... :D  redzēs, kas Ladron dēļ ar PA notiks.. ceru jau, ka tikšu kaut kā galā arī ar to..  :wacko:  šonedēļ gan tas liekas bik nereāli :D

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Nedēļas telenovele » 4. nedēļas 2008 telenovele ir...