TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Iepazīšanās,jautājumi,noteikum » ...:TelenovelesLV 2. konference:...


...:TelenovelesLV 2. konference:...

Сообщений 221 страница 226 из 226

221

albalonga написал(а):

gribeju sist, bet paskaidrojumu izlasīju un tāpēc nesitīšu... Sveicieni Ingum..

labi es laikam nesapratu
pat nesapratu kas ingus

0

222

:D pinocchio iepazīsties - Miglasvālu sauc Ingus :P tapa skaidrāks? :P Un lai būtu vēl skaidrāks - viņš rīt atlido no Turcijas. :P Vēl jautājumi? :P

0

223

Paloma написал(а):

pinocchio iepazīsties - Miglasvālu sauc Ingus  tapa skaidrāks?  Un lai būtu vēl skaidrāks - viņš rīt atlido no Turcijas.  Vēl jautājumi?

skaidrs kāpēc mēs tiek pārliktas uz vēlāku
es jau nesaku ka nejūtos aiskarta bet nesaku ka arī jūtos
izdomā pari , bet izdomā nevis izvēlies varinatu kas tev patīk

un albalonga ja kas nesit palomai viņa jau tikkai pakļaujas kad sit tad sit vainīgajam , es jau nesaku ka jāsut migliņam, nu tas jau ir tā kurš ko uzskatu par vainīgu var'būt tā ir lidmašina, bet izvēlēties īsto variantu nevis to kas tīk

vēlu veiksmi pareizē varianta nevis izvēlē bet atrašanā

0

224

ai, pinocchio, tu nu gan esi mīļa :P Jau atvainojos... Bet... Es nevaru rīkoties savādāk un paldies tiem, kas saprot :) Tas ir stiprāks par mani :)

0

225

:D Jauki, pinocchio. Labi, ka es jau sen pareizo variantu atradu, a to tu man čista būtu pamatīgi galvu sagriezusi...

0

226

Paloma написал(а):

ai, pinocchio, tu nu gan esi mīļa  Jau atvainojos... Bet... Es nevaru rīkoties savādāk un paldies tiem, kas saprot  Tas ir stiprāks par mani

nu es jau nesaku ka tev jāatvaonijas itīpāsi ja tu nepiekā nesi vainīga
bet es nesaku ka tā nebija pareizā rīcība , kaut arī nesaku ka tā bija nepareizā rīvība
es jau nesaku tikkai padomāju
un tam kas notiek manā galviņā tiktiešdam envar izsekot neviens normāls cilvēks
āmura sitienam pa naglu arī grūti isekot ja to nepalēlina vai nepaātrina - eh man laikam labs garstāvoklis un tāpēc tā murkšku samierinieties vai nē otra varianta nav

albalonga написал(а):

Jauki, pinocchio. Labi, ka es jau sen pareizo variantu atradu, a to tu man čista būtu pamatīgi galvu sagriezusi...

tici man nebūtu sagriezusies
tā p0at tam ko tu lasi nav nozīmes nav jēgas ja tam netici un par to nesi pārliecināta
bet tev un man vienmēr būs citi varianti
man piemēram liekas ka vainīga nav pasaule nav vainīgi cilvēki nekas nav vainīgs tikkai cilvēki sajā gadījumā iespējams arī e izvelos ko vainot lai būtu par ko pļurkstēt kā pat laban
bez sakara vienkārši kas ienāk prātā rakstu
žle gan ka tie pirkti tik varen neveikli un lēni ja būtu ātrķ varētu referātun uzrakstīt jo galvā tāds neliels ir

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Iepazīšanās,jautājumi,noteikum » ...:TelenovelesLV 2. konference:...