TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Iepazīšanās,jautājumi,noteikum » ...:TelenovelesLV 2. konference:...


...:TelenovelesLV 2. konference:...

Сообщений 81 страница 100 из 226

81

gan jau kādreiz būsim pat vairāk :D

0

82

angelina написал(а):

gan jau kādreiz būsim pat vairāk :D

Jā!
Varbūt pat būs tik daudz gribētāju, ka nebūtu tādas vietas kur visi varētu tikties!

0

83

Gan jau atradīsim, kur tikties. Vasarā varam aizbraukt uz jūru piemēram - brīvā dabā kaut kur. Rudenī ir doma mājās kaut ko pie sevis sarīkot. Nav jau man pe plasas telpas, bet nu kādi 15 es domāju, ka spētu satilpt. Vēl mēs varētu uz boulingu kaut kad nākamajā ziemā aiziet.

0

84

nu, ja kkad vecāki nav mājās naktī, tad pie manis arī varēs :D ieeja ar tekilu xD

0

85

angelina написал(а):

ieeja ar tekilu xD

ninguna problema... Citrons un sāls būs. Eh, vispār laims labāk... :D

Nu ir man tāda doma, ka es varētu pie sevis septembra beigās sarīkot, par godu vārdenei un dzimenei... Ceturtdaļgadsimts zem šīs saules tak būs kaut kā jānosvin...

0

86

albalonga написал(а):

Vasarā varam aizbraukt uz jūru piemēram - brīvā dabā kaut kur. Rudenī ir doma mājās kaut ko pie sevis sarīkot. Nav jau man pe plasas telpas, bet nu kādi 15 es domāju, ka spētu satilpt. Vēl mēs varētu uz boulingu kaut kad nākamajā ziemā aiziet.

albalonga написал(а):

Nu ir man tāda doma, ka es varētu pie sevis septembra beigās sarīkot, par godu vārdenei un dzimenei... Ceturtdaļgadsimts zem šīs saules tak būs kaut kā jānosvin...

Ak ak ak - cik brīnišķīgas nākotnes iespējas!!! :) :) :) nu, kad man būs māja (ja nu tomēr kaut kad būs), tad labprāt tur jūs uzņemšu kādreiz :)  un nu - vienmer jau kaut ko var sadomāt!!! :) vai, jūra mani īpāsi vilina :)

0

87

albalonga написал(а):

ninguna problema

tev ta ninguna, man gan ir grūti :D

0

88

angelina написал(а):

ta ninguna, man gan ir grūti

:D

Nāc iepikties kopā ar mani. Es gan, ja nu ko tādu pērku, tad parasti dabīgo vīnu. Nu nefanoju es par tekilu...

0

89

Es vispār sitpros dzērienus pārāk nemīlu, sorrry. Man tik vīni vai viegli kokteiļi :)

0

90

albalonga написал(а):

Gan jau atradīsim, kur tikties. Vasarā varam aizbraukt uz jūru piemēram - brīvā dabā kaut kur. Rudenī ir doma mājās kaut ko pie sevis sarīkot. Nav jau man pe plasas telpas, bet nu kādi 15 es domāju, ka spētu satilpt. Vēl mēs varētu uz boulingu kaut kad nākamajā ziemā aiziet.

nu man tā jūra ārķaŗtīgi derētu
bet tad noteikti vajadzētu ierasties abām lidojošajām māsām
lai mani pirkstiņi ne tikkai niez bet arī tie tiek izmantoti liederīgiem nolūkiem
tad vēl man noteikti vairākiem deretu zaļojošs parks
un man pašas priekam noteikti derētu rudens parks

angelina написал(а):

ieeja ar tekilu xD

es tad laikam netikšyu ielaisa
jo savu principu dēl ieši tekilu nepirkšu

0

91

pinocchio написал(а):

bet tad noteikti vajadzētu ierasties abām lidojošajām māsām
lai mani pirkstiņi ne tikkai niez bet arī tie tiek izmantoti liederīgiem nolūkiem

kamēr man pieleca, ko tu domā :D bet nu tad jau redzēs.. :)

0

92

pinocchio написал(а):

nu man tā jūra ārķaŗtīgi derētu
bet tad noteikti vajadzētu ierasties abām lidojošajām māsām
lai mani pirkstiņi ne tikkai niez bet arī tie tiek izmantoti liederīgiem nolūkiem
tad vēl man noteikti vairākiem deretu zaļojošs parks
un man pašas priekam noteikti derētu rudens parks

cik daudz radošu plānu :D cik mākslinieciskas idejas :)

0

93

aNgeL написал(а):

cik daudz radošu plānu  cik mākslinieciskas idejas

nglvenais neaizmirsti ka manos plānos
nevis rēgojies bet esi tu un tevis fotogrāfēsanu
ceru ka tas tuvākajos gados sanāks

0

94

hihihi, nabaga mans eņģelītis, nepietiek ar mani, kas gatava kā traka viņu fočēt, tak vēl viena uzradusies :D

0

95

oh
ne jau viņa tikaki i nabadzīte
tu jau arī ietipsti manos realizējamos plānos
laikam esi aizmirsusi par fotosesiju pie jūras
un vēl sarkastā niekļutās fotosesijas
- tā kā , mans '';launais prieks triunfē

0

96

albalonga написал(а):

Nāc iepikties kopā ar mani. Es gan, ja nu ko tādu pērku, tad parasti dabīgo vīnu. Nu nefanoju es par tekilu...

skrienu, pagaidi :D

0

97

nju.. jau teicu, ka man nekā nav pret kamerām un dievinu tās , lai gan neteikšu, ka tām ir īpaši siltas jūtas pret mani ;)

0

98

aNgeL написал(а):

nju.. jau teicu, ka man nekā nav pret kamerām un dievinu tās , lai gan neteikšu, ka tām ir īpaši siltas jūtas pret mani

tā gan nedrīskt
teikt
tu pat nevari iedomāties cik kameras ir sirsnīgas
tikkai reizēm ir varen liela ēlme atrasties konkrēti vienā pusē
bet nu labi es tei sarunāsu kad būsi pei jūras kopā ar plaomu un mani

0

99

hihihi, iedomājos to skatu - mēs pie jūras, aNgeL pozē un mēs abas apkārt viņai ar saviem fotoaparātiem :D interesants skats varētu būt :D

0

100

Paloma написал(а):

hihihi, iedomājos to skatu - mēs pie jūras, aNgeL pozē un mēs abas apkārt viņai ar saviem fotoaparātiem  interesants skats varētu būt

es gan iedomājos citu skatu.. es Tev atņemu fotoaparātu un pozē Tu! :P

pinocchio написал(а):

bet nu labi es tei sarunāsu kad būsi pei jūras kopā ar plaomu un mani

šis ir labais teikums, jo ļoti gribu foto arī ar Tevi un citiem un wsp nesaprotu kāpēc pie Madaras nobremzējām ar kopbildi :/

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Iepazīšanās,jautājumi,noteikum » ...:TelenovelesLV 2. konference:...