TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Iepazīšanās,jautājumi,noteikum » ...:TelenovelesLV 2. konference:...


...:TelenovelesLV 2. konference:...

Сообщений 141 страница 160 из 226

141

ak kungs šoreiz visss tik trakoti sarežģiti
un pagaišreiz bija tik vienkārši
kas notiek tauta????
kāpēc kinoteātris nevar pielāgoties mūsu vajadzībām ???? - tas būtu varen jauki no viņu puses

0

142

pinocchio написал(а):

kāpēc kinoteātris nevar pielāgoties mūsu vajadzībām ???? - tas būtu varen jauki no viņu puses

man tāda pati doma ienāca prātā. :D

0

143

nu principā.... uz Boleinām vēl varētu manuprāt.. ;) sākumā citur, tējas namiņā utt... Un tad uz filum un pavadīt māsiņas.. ;) ja iet uz 16:30 ;)
definitely, maybe gan šausmīgi vēlu, pfff, kā var būt vienīgie seansi tik vēlu vakarā? dumji...
Step up forši laiki, bet - būšu redzējusi. Lai gan... Domāju ka arī 2x varētu noskatīties :)
Hortonam arī labi laiki :) pirms tam var paēst, pēc tam var uz tējas namiņu - kā pagājšreiz jūs darījāt :D

he, tas tāds rezumē.. Nu jādomā.. ;)

0

144

kurš teiks galavārdu? :D

0

145

angelina написал(а):

kurš teiks galavārdu?

lai saka karaliene

0

146

piekrītu Norkys!! :D

0

147

missy написал(а):

man tāda pati doma ienāca prātā.

nu nepietike ka divi cilvēki vēlas????

0

148

pinocchio написал(а):

nu nepietike ka divi cilvēki vēlas????

trīs cilvēki!

0

149

Mēs iesim uz  11:15 Step Up2, kuru skatīšos jau 4 reizi. Tad paēdīsim droši vien atkal turpat - Chili pizā un tad dosimies uz tejas namiņu...

Tas bija karalienes galavārds...

Lai gan Hortona reklāmu es redzēju un man arī patika... Bet Step Up 2 šobrīd ir mana slimība... :playful:

0

150

albalonga написал(а):

Mēs iesim uz  11:15 Step Up2, kuru skatīšos jau 4 reizi. Tad paēdīsim droši vien atkal turpat - Chili pizā un tad dosimies uz tejas namiņu...

Zini, ko es tev teikšu!? Man patīk programma! :)

0

151

:rofl:

0

152

Tātad apstiprināts!!! :D

0

153

priecē ka kautkas ir nolemts

0

154

Māsas, missy - kājums autiņi rīga ienāk? Cikos vajag sagaidīt. Ar parejiem rīdziniekiem varam tikties pie forum cinemas kasēm.

0

155

albalonga написал(а):

Ar parejiem rīdziniekiem varam tikties pie forum cinemas kasēm.

cikos? 11.00? vai pirms!?

man pēc tējas namiņa visticamāk būs jānokļūst līdz 2. vai 24.autobusam!

0

156

tātad tev uz vecmīlgravi jātiek? Nu pavadīsim tevi līdz autobusam. A cikos tikties vel nezinu - atkarīgs no mūsu talsiniecem un arī no missy (neatceros no kuriens viņai bij jābrauc...)

0

157

Aiii, arvien vairāk gaidu 27.!!! :) :) :)

0

158

albalonga написал(а):

Māsas, missy - kājums autiņi rīga ienāk? Cikos vajag sagaidīt. Ar parejiem rīdziniekiem varam tikties pie forum cinemas kasēm.

Ir viens autobuss, kas precīzi 11os ienāk un es arī mierīgi varu iet uz kasēm.

0

159

albalonga написал(а):

(neatceros no kuriens viņai bij jābrauc...)

ja nekļūdos tad vajadzētu būt no limbažiem
bet es mēdzu putroties

0

160

Nu un māsiņas - cikos jums autobuss? :) gan jau pa nedēļu būšu atgulējusies, lai 11 būtu spējīga būt centrā :D

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Iepazīšanās,jautājumi,noteikum » ...:TelenovelesLV 2. konference:...