TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Makleoda meitas/Mcleod's Daughters » McLeod's Daughters: Make Believe


McLeod's Daughters: Make Believe

Сообщений 1 страница 14 из 14

1

Make Believe

Episode 5.19 (125)
Written by Michaeley O'Brien
Directed by Richard Jasek
Australia: August 24, 2005

Guest Cast:
John Jarratt as Terry Dodge
Doris Younane as Moira Doyle
Sonja Tallis as Alessa Manfredi
Brooke, Kaitlyn & Tahlia Stacey-Clarke as Charlotte McLeod
Valdis Andersons as Farmer
Kym Hamann as Moira Driving Double

Kate's grandmother, the powerful matriarch of the Manfredi family, is on her way to Drovers Run and Kate is mortified. She is forced to come clean to her friends - she has been exaggerating parts of her life to her grandmother, implying that she is the boss of Drovers and that she has is practically engaged to the local vet.

While Kate is desperate to keep up the facade, and involve Jodi and Dave in an elaborate hoax, it is Kate's grandmother who has the most surprising confessions to make.

At Killarney, Alex is determined to learn more about his secretive overseer, Rob, and prove that he is just as competitive and reactive as any other bloke with some explosive results.

0

2

Thats why I love Kate - she is so me!

un patiešām. sērija bija apburoša. man personīgi tik daudz dažadu domu galvā saradās.
un tik labi - keita tagad bez deiva mēģinās iet.
ak. nu man vienkārši neapnīk par šo sēriju jūsmot. re - tomēr ir īsta mīlestība, jo veci itāliešu mīlas pāri tomēr neškiras. un keita negrib būs iesprostota virtuvē ar bērnu bariņu. un deivs ar keitu ir laba komanda, bet keita var pagriezties un aizskriet no viņa. aiii.

es vienkārši mīlu makleoda meitas!

0

3

danna написал(а):

sērija bija apburoša

šī sērija bija vienkārši lieliska. Tā pierādīja, ka ir īsta mīlestība un īsta draudzība. Tā pierādīja, ka vienmēr, kad tu gribi atklāt kādu noslēpumu citiem, jāpārbauda vai istabā nav ieslēgta mazuļa rācija un vēl dažādas lietas. Skaisti :) Man ļoti patika beigas, kad Keita skrēja...

0

4

Norkys написал(а):

Tā pierādīja, ka vienmēr, kad tu gribi atklāt kādu noslēpumu citiem, jāpārbauda vai istabā nav ieslēgta mazuļa rācija un vēl dažādas lietas.

bet, ja tas netiktu atklāts, nebūtu vairs tas. tā saruna starps keitu un vecmāmiņu. keitas reakcija pēc almas dzemdibām. un tas, ka keita mirkli pārtrauca lielajai mīlestībai ticēt, bet tomēr pārdomāja. un keita neverētu aizskriet tā.
ši patiešām ir viena no manām mīļākajām sērijām.
ak.

un tas jau tā netēmā. bet vispār te forumā sērijas pārspriest jaukāk - draugos domubiedros bieži tā primitīvi domājoši cilvēki, steriotipaini, tālāk neredzoši. un vienmēr piekrīt tam, ko saki.
reiz teicu, ka arī pēc klēras seriāls ir jauks un interesants, pat mana interese aug - visi kā viens piekrita. vēlāk viena meitene rakstīja, ka opēc klēras nāves nav tas pats, zūd lēnām interese - un skaties daudzi tie paši cilvēki tam piekrita.
ne uz tevi, Norkys, tas attiecināms. bet man bija jāizsakās - kā saka sirdsmieram.

0

5

danna написал(а):

- draugos domubiedros bieži tā primitīvi domājoši cilvēki, steriotipaini, tālāk neredzoši.

tur it pārāk sausas diskusijas

0

6

Viņi sērijas vērtē arī pēc smieklīguma - uzskatu, ka tur ir jāmeklē dziļāka jēga, nevis tikai parasta pasmiešanās.
Arī tie komentāri, ka Rīgana ir stulba. Nu, katram tēlam jau ir savi aspekti. Nebija jau viņa tik patīkama, bet nu tomēr... Man viņa nepatika, bet kādu tēlu tā noniecināt nav labi...

danna написал(а):

un vienmēr piekrīt tam, ko saki

tā arī ir. daži komentāri ir tikai es piekrītu...

0

7

Norkys написал(а):

tur it pārāk sausas diskusijas

vot tas ir tas vārds. SAUSAS.
tā ir tā paskatīšanās grupa. nevis tik nopietni un aizrāvušies fani. un atlļaujos tur sevi pieskaitīt.
un nav jābūt fanam, lai sapratstu,. ka cilvēki va mainīties un tamlīdzīgas lietas. ah. viņu darīšana, ka nesaskta īsto mekleodu labumus un jaukumus.

0

8

nu man dikti tīk ši sērija
keita bija varen jauka
un tas ka pareizā pefektā un labiņā keita meloja savai itālīešu vecāmiņai ko pierādīja 'deivam jau noteikti vajadzētu nedaudz domāma mainīties
man dikti pati8ka tā vieta ad alpakai dzima bērniņš un ketia novilka savu zeļi lai varētu viņa piedzimst un deivs patteica ka viņi ir laba komanda un viņa tik skasiti ar savu godu dēvās prom raudādam tas bija tik varen skaisti tik varen jauki
nu keite šajā sērija bija izcili jauka prasās pieškirt arbūziņuhttp://i48.photobucket.com/albums/f215/albalonga/Forums/87c5b067a57591b544114dfb090c304c.gif

nu jodija šajā sērijā attiecībā uz robu parādīju savu nejauko pusi
bija diezgan nejauki
un man pat praījās lai viņa pie viņa aizietu ko pateiktiu bet tad jau tā vairs nebūtu jodij
bet nu viņa bija varen jauka kad keita atnāca pie viņas un kā viņa metās aistāvēt keitu tas nekas ka nedaudz paķēra ablamu
nu man jašaka mana varen jauki ablamu ķeroša jodija http://i48.photobucket.com/albums/f215/albalonga/Forums/87c5b067a57591b544114dfb090c304c.gif

un stīvīja bija tik brīnum varen jauka
tas kā vina palīdzēja robam bija varen jaukam
- reizēm cilvēks no ko tu negaidi var sniegt ko ļoti daudz , kaut vienu teiktumu bet tas tiktuā ir tik varen jauki http://i48.photobucket.com/albums/f215/albalonga/Forums/87c5b067a57591b544114dfb090c304c.gif

un rob tik varen noslēgts sevī un alex ar savām varen jauki nevietā esošajām piezīmē truly jauki http://i48.photobucket.com/albums/f215/albalonga/Forums/87c5b067a57591b544114dfb090c304c.gif

0

9

pinocchio написал(а):

nu keite šajā sērija bija izcili jauka prasās pieškirt arbūziņu

es jūtos tik lepna keitas vietā. tu jaukai keitai piešķīri jauko arbūziņu.
pāāāāāāāāldies!!!!
(tagad es te ieliktu arbūzsmaidiņu, bet man neveras tā lapa vaļā)

0

10

danna написал(а):

es jūtos tik lepna keitas vietā. tu jaukai keitai piešķīri jauko arbūziņu.
pāāāāāāāāldies!!!!
(tagad es te ieliktu arbūzsmaidiņu, bet man neveras tā lapa vaļā)

man arīneiet opotobuucket bieži piemtošašērga
nu es arbūziņu piesķīru visime

šorīt noīta vēl nedaudz redz'ju no sērja un tieši to varen jauko vietu kur keita tikao uzvilkusi istabenes kleitu un jodija runā par sniegbaltīti
un stivijas un aleksa jauko vietu makleoda meitas titkiešam ir jaukas

0

11

http://i48.photobucket.com/albums/f215/albalonga/Forums/87c5b067a57591b544114dfb090c304c.gif

0

12

pinocchio написал(а):

un stivijas un aleksa jauko vietu makleoda meitas titkiešam ir jaukas

jā. ir tā, ka man stīvija pēdējā laikā kaut kā īpaši tuva kļuvusi.
un tā draudzība ar aleksu, kas vēlāk kļūs par pasakainu mīlestību, ir apburoša.
(pilnīgi jaukais arbūziņš jāiedod)
http://i48.photobucket.com/albums/f215/albalonga/Forums/87c5b067a57591b544114dfb090c304c.gif

0

13

Ja godīgi, tikai vakardienas sēriju skatoties līdz galam pieņēmu Stīviju!
Es sapratu, ka Stīvija ir patiesi jauka, kad viņa glāba Aleksu.
Es gaidu, kad viņi saies kopā.

Отредактировано Norkys (07.02.2008 16:33)

0

14

danna написал(а):

jā. ir tā, ka man stīvija pēdējā laikā kaut kā īpaši tuva kļuvusi.
un tā draudzība ar aleksu, kas vēlāk kļūs par pasakainu mīlestību, ir apburoša.
(pilnīgi jaukais arbūziņš jāiedod)

Norkys написал(а):

Ja godīgi, tikai vakardienas sēriju skatoties līdz galam pieņēmu Stīviju!
Es sapratu, ka Stīvija ir patiesi jauka, kad viņa glāba Aleksu.
Es gaidu, kad viņi saies kopā.

nu stīvīja man liekas
varen pattiesa un varen jauka
viņa ir varen godīga un dzīvo pēc saviem jukiem principiem
un man vivairāk laikam  viņa sāka patikt tad kad īenāca robs pēc tam ka bija ispērusi tās debīlās frāzes tad man viņa kļuva titiešām tuva ne tikai jauka bet tuva arī

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Makleoda meitas/Mcleod's Daughters » McLeod's Daughters: Make Believe