TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » El cuerpo del deseo (Telemundo) » ECDD Anhela Donoso


ECDD Anhela Donoso

Сообщений 1 страница 5 из 5

1

http://i046.radikal.ru/0802/b0/3f2193b410f5.jpg

Anhela ir Pedro Hose Donoso vienīgā meita. ilgus gadus viņa ir studējusi arzemēs un uzzinot, ka tēvs precēsies, viņa atgriežas mājās. jau no paša sākuma viņa nespēj sadzīvot ar Izabellu, un uzzinot, ka viņa krāpj viņa tēvu, viņa nolemj palikt mājā. Sākumā viņa satiekas arī ar Andresu, lai gan nenojauta, ka viņš ir Izabellas mīļākais, tikai atklājot patiesību viņa Andresā ierauga ienaidnieku. Pēc tēva nāves arī viņa atklāj to, kuri cilvēki viņai ir draugi, bet kuri apdraud viņu un grib savākt Donoso bagātības. Viņa iemīlas Antonio, savā bērnības draugā, lai gan Pedro ir pret viņu attiecībām. Anhela ir jauka, taču arī diezgan naiva, taču pēc tēva nāves viņai jākļūst patstāvīgai un jāmācās pieņemt pareizos lēmumus, uzticēties pareizajiem cilvēkiem.

0

2

Nu Vane stipri pārtēloja šo lomu, ja tā var teikt. Turklāt manā izpratnē nesaskanēja naivās meitenes daba ar tādu viltnieces izskatu. Un nekādu ķīmiju ar Antonio nepamanīju. Man Vane vairāk asociējas ar tādu pat ļauno, viltīgo, mazliet augsptrātīgo, mantkārīgo tēlu. Es dikti gribēju viņu redzēt El Engano ļaunās māsīcas lomā. Un man viņa dikti patika Sintijas lomā novelē El Amor no es Como lo Pintan un arī Amores de Mercado viņa bija ļaunā - man šķita lieliska. Viņai piestāv tādas psihas lomas, nevis Anhelai līdzīgas.

0

3

nu mani viņa nesajūsmināja
bet zinu ka viņu tieši man n\iedalīja
kat man viņ saistās tikkai un vienīgi ar izlutinātu meitenīti - rōzā meitenīti
un man jau liekas ka viņai smukāki ir tumšaki mati
ne melni brt tumši brūni
dikti nepatīk viņai šie blondie
bet nu es nezinu man pēc bildēm, liekas ka viņa ir nedaudz pieņemusies svarā

0

4

pinocchio написал(а):

un man jau liekas ka viņai smukāki ir tumšaki mati

piekrītu

0

5

man gan labāk patīk viņa ar gaišiem matiem :)

0

Похожие темы


Вы здесь » TelenovelesLV » El cuerpo del deseo (Telemundo) » ECDD Anhela Donoso