TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Filmas un multfilmas » The notebook


The notebook

Сообщений 21 страница 29 из 29

21

aNgeL написал(а):

jāa. tagad patīk visu izsapņot, kā un kas.. un domāt, ka nepieļaušu tādas un tādas kļūdas.. bet nebūs jau tik viegli un gludi viss.

Dažreiz pat esmu iedomājusies : a varbuut es tagad eju viņam garām,varbūt mēs tagad  vienaldzīgi saskatījāmies,bet pēc laika izrādīsies ka tas ir tas īstais.Jo tas (īstais- nākotnē) ,tak tagad staigā un dzīvo tāpat kā es :D Interesanti īstenībā visiem jau tāds jautājums kāds tad  viņš izskatīsies. :D 

aNgeL написал(а):

bet visvairāk laikam nespēju iedomāties brīdi, kad uzzinātu, ka esmu stāvoklī    wnk nereāli

Jā un pat arī kad uzzini :D - kādas ir tās sajūtas.. :D :) arī interesanti.. es driizaak nevaru sevi iedomaaties staigaajot ar punci un nerunaajot jau par pashu procesu slimniicaa :D (skatoties meksikāņu filmas dažreiz liekas,ka tiešām to nevarēšu izturēt :D ) - protams muļķibas tas viss,bet nu.. :)

0

22

Adrianna написал(а):

Dažreiz pat esmu iedomājusies : a varbuut es tagad eju viņam garām,varbūt mēs tagad  vienaldzīgi saskatījāmies,bet pēc laika izrādīsies ka tas ir tas īstais.Jo tas (īstais- nākotnē) ,tak tagad staigā un dzīvo tāpat kā es  Interesanti īstenībā visiem jau tāds jautājums kāds tad  viņš izskatīsies.

jāa.. es ar dažkārt tā iedomājos - nez ko viņš tagad dara, kur dzīvo, kāds ir utt.. :) bet tā gribētos, lai iepazīšanās process arī ir īpašs.. nu tāds romantisks..kaut gan neesmu līdz galam droša , ka no pirmā skatiena mīlestība ir.. - jocīgi tā iedomāties, ka ieraugi un uzreiz jūti , ka bez maz vai mīli , pazīsti visu dzīvi utt :D

Adrianna написал(а):

Jā un pat arī kad uzzini  - kādas ir tās sajūtas..   arī interesanti.. es driizaak nevaru sevi iedomaaties staigaajot ar punci un nerunaajot jau par pashu procesu slimniicaa  (skatoties meksikāņu filmas dažreiz liekas,ka tiešām to nevarēšu izturēt  ) - protams muļķibas tas viss,bet nu..

Sievietes tak stipras :D :D jāa... uzzinās tās sajūtas varētu būt interesanti.. bet nu es jau zinu, ka sajutīšu visas pienācīgās mātišķās jūtas :D

Отредактировано aNgeL (02.03.2009 23:07)

0

23

aNgeL написал(а):

jāa.. es ar dažkārt tā iedomājos - nez ko viņš tagad dara, kur dzīvo, kāds ir utt..  bet tā gribētos, lai iepazīšanās process arī ir īpašs.. nu tāds romantisks..kaut gan neesmu līdz galam droša , ka no pirmā skatiena mīlestība ir.. - jocīgi tā iedomāties, ka ieraugi un uzreiz jūti , ka bez maz vai mīli , pazīsti visu dzīvi utt

:D Jā,man pilnīgi tas pats,jo tiešām ,lai tas notiktu kaut kā īpaši vai arī kādā interesantā un neierastaa situācijā.. :) Varu iedomāties vismaz 10 dažādus veidus,bet viss tas tik no filmām,grāmatām un iedomām :D Parasti viss notiek daudz vienkāršāk :D ;/ grrr Puišos pietrūkst romantika (ne visos),bet viņiem tik šķiet,ka tas ir nepieciešams attiecību sākumā,bet viņiem neaiziet,ka mums ar laiku tik gribās vēl un vēl.. :D Pēctam brīnās ko mēs tik īgnas.. :) Mīlestība no pirmā acu skatiena hmmm, tādas nav vismaz mīlestība tā noteikti nav,tā parādas vēlāk noteikti sākumā ir interese pēctam jau simpātijas,pieķeršanās,mīlestība mērāma jau gados..Vismaz man tā šķiet,jo ja cilvēks ar otru nodzīvo 1 gadu un ātri izšķirās šaubos,ka tā bija mīlestība,jo tad nebūtu tik viegli tas viss. To es spriežu pēc sava brāļa attiecībām ar viņa meiteni. 2 x jau runāja ka šķirsies,bet palika kopā un domā par precēšanos. :D :) tā kāa tā... :)

aNgeL написал(а):

Sievietes tak stipras   jāa... uzzinās tās sajūtas varētu būt interesanti.. bet nu es jau zinu, ka sajutīšu visas pienācīgās mātišķās jūtas

Nooteikti :D Šajā ziņā visām sievietēm ir kas kopīgs :) Sajūsmina tie mazie tik mīļas mazas rociņas,kājiņas :D :) aahh paskatījos apavu veikalos tādas mazas botiņas viss tas tik mīļi.. :) un tad vēl iedomāties,kādi tie bērni izaugs.. un vēl ja var saskatīt līdzību ar sevi vai tēvu.. interesanti. :D ^^

0

24

aNgeL написал(а):

es līdz galam nenoticēju, ka tik liela un īsta mīlestība - tam jaunības variantam, kad viņi jau veci - tas bija aizkustinošāk un patiesāk

hm. mazliet ironiski.
es atkal nonācu pie atklāsmes, ka šī ir vienīgā filma vai kāds cits mākslas veids, kurā esmu noticējusi mīlestībai no 1. acu skatiena. pat jau bērnībā, lasot Meža gulbjus, neticēju. Bet šeit Noah ļoti pārliecinoši nostrādāja - ticu.  :love:
p.s. pēc ilgas piespiešanās sapratu, ja man tomēr būtu jāizvēlas tikai 1 filma - man tuvākā, tad es izvēlētos The notebook.

0

25

danna написал(а):

hm. mazliet ironiski.
es atkal nonācu pie atklāsmes, ka šī ir vienīgā filma vai kāds cits mākslas veids, kurā esmu noticējusi mīlestībai no 1. acu skatiena. pat jau bērnībā, lasot Meža gulbjus, neticēju. Bet šeit Noah ļoti pārliecinoši nostrādāja - ticu.   
p.s. pēc ilgas piespiešanās sapratu, ja man tomēr būtu jāizvēlas tikai 1 filma - man tuvākā, tad es izvēlētos The notebook.

katram tomēr sava izpratne par to , kādai jābūt mīlestībai un kas tā tāda ir.
man liekas, es nespētu izvēlēties vienu sev tuvāko filmu.. iespējams, nemaz tādu vēl neesmu noskatījusies.

0

26

aNgeL написал(а):

katram tomēr sava izpratne par to , kādai jābūt mīlestībai un kas tā tāda ir.
man liekas, es nespētu izvēlēties vienu sev tuvāko filmu.. iespējams, nemaz tādu vēl neesmu noskatījusies.

Jā man tā arī ir,jo šī filma ir viena no tām skaistajām,bet laikam jau pati dzīve ir tā tuvākā un skaistākā,jo filmā ir grūti uzņemt to kas patiešām mēdz notikt ar cilvēkiem.. Bet ja izdodas kaut nedaudz no tā dabūt iekšā arī labi. :) mīlestība vispār ir grūts vārds,manuprāt no pirmā acu skatiena var būt dedzīga interese vai pievilkšanās spēks,bet ne mīlestība,jo tā aug ar laiku,jo ja cilvēki izšķirās pēc 2 nedēļām nezz vai ta varēja būt mīlestība varbūt drīzāk tas pats pievilkšanās spēks,kas varēja augt par mīlestību. :) njaa.. :D atkal jau filozofēju,bet nez tās manas domas. :)

0

27

Adrianna написал(а):

mīlestība vispār ir grūts vārds,manuprāt no pirmā acu skatiena var būt dedzīga interese vai pievilkšanās spēks,bet ne mīlestība,jo tā aug ar laiku,jo ja cilvēki izšķirās pēc 2 nedēļām nezz vai ta varēja būt mīlestība varbūt drīzāk tas pats pievilkšanās spēks,kas varēja augt par mīlestību.  njaa..  atkal jau filozofēju,bet nez tās manas domas.

es..laikam piektdien braucu mājās, un kāreiz domāju par mīlestību no pirmā acu skatiena.. un lai gan nākas dzirdēt no reāliem cilvēkiem, ka viņiem ir bijusi mlest no 1. skatiena, bet es vienalga nespēju tai ticēt..iemīl taču iepazīstot, pierodot pie cilvēka, nevis vienkārši tā pēkšņi ne no kā!

0

28

aNgeL написал(а):

1. skatiena, bet es vienalga nespēju tai ticēt..iemīl taču iepazīstot, pierodot pie cilvēka, nevis vienkārši tā pēkšņi ne no kā!

mhmm...Tas varbūt tādā mirkļa uzplūdā liekas,bet tomēr laikam pievilkšanās spēks kkāds darbojas.. :) kkas,bet tikai ne mīlestība..

0

29

Adrianna написал(а):

Tas varbūt tādā mirkļa uzplūdā liekas,bet tomēr laikam pievilkšanās spēks kkāds darbojas..

savstarpēji saderīgi hormoni sastopas..vai kas tml :D :D nē, nu gan jau tiešām ir kaut kāds pievilkšanās spēks, kas spēj radīt simpātiju no pirmā brīža..bet mīlestība ir daudz vairāk! pirms mīlestības vēl ātrāk var rasties, piemēram, kaisle.. bet ne jau mīlestība - nu to abas noskaidrojām :D

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Filmas un multfilmas » The notebook