TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Grāmatas » HP [Harijs Poters]


HP [Harijs Poters]

Сообщений 1 страница 20 из 21

1

Nu, cik tad mūsu Poteristu ir forumā!?

Es, Paloma, angelina! Vēl kāds?

0

2

Man jau bija bailes, ka šajā tēmā būs spoileri par 7.grāmatu :D  starp citu - moš sestdien tikšu pie tās!!! Ja dažs labs atcerēsies priekš manis paņemt :P

0

3

Paloma написал(а):

Man jau bija bailes, ka šajā tēmā būs spoileri par 7.grāmatu

es pie tās tikšu martā  :mad: Tik stulba sajūta, ka tā priekš manis jau nopirkta, bet man vēl jāgaida...

0

4

es pat vispār neiedomajos kad tikšu pie jaunākās grāmatas.. un pat nezinu vai gribu - tas ir gribu, bet mani biedē..un fakts, ka tā ir beigas..

0

5

aNgeL, tu arī lasi HP?
Liels prieks par to :)

0

6

es vairāk skatos nekā lasu.. bet esmu arī lasījusi visas grāmatas.. tikai par 6. neatceros vai lasīju ;) bet pats Poters kā tāds man ļoti tuvs - magija tak :D

0

7

Es esmu galvenā Pottera fane šeit. :D :P Es lasīju visas grāmatas vairākas reizes, skatījos visas filmas, arī vairākas reizes. :D Pēdējo grāmatu lasīju krievu valodā (tāpat ka visas iepriekšējas) pēc 2 dienām no tās iznākšanas. :)

0

8

Opā, izskatās, ka šeit Potera fanu ir pietiekoši!

0

9

Jā! :) Prieks par to. ;)

0

10

ohhh, nu kpc manis nebija tad, kad šis topiks bija aktīvs? Tagad es viņu uzcēlu no miroņiem. :s well, nu, labi, es arī esmu baigais Poterfans, es tikai nez, vai tas vēl ir kādas diskusijas vērts. Un pēdējā grāmatā es galīgi saputrojos un nesapratu, vai kko beigās sapratu. :D

0

11

nekas traks! galu galā Poters ir tas stāsts, kurš gan redzēts vairākas reizes, gan lasīts, tā ka nevar nebūt aktuāls!

Mariona написал(а):

Un pēdējā grāmatā es galīgi saputrojos un nesapratu, vai kko beigās sapratu.

:D :D hmm..nu es vēl tā arī neesmu tikusi līdz šai grāmatai.. kad izlasīju par Dumidora nāvi, tad man pargāja vēlme lasīt pēdējo grāmatu.

0

12

nu, lai saprastu pēdējo grāmatu, varbūt der vēlreiz visas pēc kārtas izlasīt :D es tā biju darījusi, vsp vēl gribu riņķi aplaist, bet nu labi, šobrīd kko citu lasu.

0

13

vai nav vieglāk noskatīties visas esošās filmas un neesošo vietā izlasīt atlikušās grāmatas? :P

0

14

nuuu, filmas skatoties Poteram gan jēgu neatradīsi :D

0

15

īstenībā, jā, nevar tur atrast. Tur tgd, man liekas, ir tāds apjoms, ka jāizlaiž epizodes ar mājas elfiem utt., par atsevišķu tēlu sajūtām un secinājumiem nemaz nerunājot..._es nezinu, vai jūs sapratāt, kā es to biju domājusi, bet nu jā... Nu, nevar Redklifs parādīt, ko kurā brīdī saprata Harijs... tā laikam es gribēju teikt.

+1

16

nu moca mani ziņkāre. Agrāk nepieversu tam uzmanību, kad redzeju attāli cilvekus fanojam, bet nu tas, ka nelasoša angy ir ar mieru pārlasīt un pārlasīt - hmmmmm.... Palo, tev man jāaizdot pirmā grāmata - mēgināsu lasīt. Cerams, ka nebūs kā ar filmu - vismaz trīs reizes mēģināju noskatīties un ne reizi līdz filmas beigam neizvilku - man bija garlaicīgi... :dontknow:

0

17

albalonga написал(а):

nelasoša angy

paga, paga, paga - nelasošā????? es kādreiz biju riktīgs grāmatu tārps, es GRAUZU grāmatas. tā ka nevajag te. piemēram, Potera sesto grāmatu lasīju slima būdama. ok, nejutos īsti labi, bet tik forši, ka tieši bija laiks, lai lasītu :D pa vasarām laukos arī bieži lasīju, gāju uz bibliotēku, diemžēl bibliotēka tur tikai 3 dienas nedēļā strādāja, tad nu sāku meklēt grāmatas laukos. Nārnijas hroniku (Lauva, ragana un drēbju skapis) es, starp citu, bišku gan citos laukos (5 km no tiem pašiem) atradu jau pāris gadus pirms to filmu uzņēma un jaunos izdevumus uztaisīju. nu, tā grāmata tāda paveca, nosaukums riktīgi piesaistīja. šobrīd es tiešām īpaši nelasu, bet tas nenozīmē, ka es neesmu lasījusi, vnk man acu žēl, naktīs vairs lasīt nespēju.

0

18

oho, njā, angy un gramatu tārps. Neiet man tas kopā. Hahaha... Bet prieks par to. Njā.

0

19

man iet kopā, vnk es jau sen neeju uz bibliotēku :D

0

20

angelina написал(а):

nuuu, filmas skatoties Poteram gan jēgu neatradīsi

tieši tā!

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Grāmatas » HP [Harijs Poters]