TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Twilight Saga » Breaking Dawn (viss par un ap)


Breaking Dawn (viss par un ap)

Сообщений 1 страница 9 из 9

1

Wow, šis jau parāda, ka sāku zaudēt prātu no mācīšanās - veru vaļā tēmu Twilight sadaļā :D

Anyways, twitterī priekšā gozējās pirmā bilde no BD filmas:
http://images.eonline.com/eol_images/Entire_Site/2011016//293.pattinson.stewart.cm.11611.jpg

Dažiem faniem dzīve nu laikam būs pilnīga :D

0

2

Es šodien jūtos nejauki sarkastiska, tāpēc labāk aizveru muti kārtējo reizi šodien, tas ir, savaldu rokas. :D

0

3

1. filmas treileris:

0

4

Sveiki visiem! :flag:  :flag:  :flag: Sen neesmu rakstijusi. :'(  Vai kadam seit vel patik Twilight? :D  :D  Piektdien redzeju Breaking Dawn :love:  :love:  :love:  Tas bija vienkarsi briniskigi!!! Mana Twilight kaisle atgriezas!!! Noteikti gribu aiziet un noskatities velreiz!

0

5

*Heaven* написал(а):

Piektdien redzeju Breaking Dawn

Es arī vakar biju! ^^

*Heaven* написал(а):

Mana Twilight kaisle atgriezas!!!

Same here! :D Nav vairs tā apsēstība, kas bija ar Twilight, kad tas viss tikai pamazām sākās, tagad mazliet nāk klāt skumjas, ka nākošgad kkāds posms noslēgsies.. :( Zini, citiem Harija Potera sāgas beigas nozīmēja bērnības beigšanos vai kko tml, man Twilight sāga noslēgs kkādu vampīrisku teenage trakumu.. :D :love:
Bet tomēr, nebiju gaidījusi, ka filma būs TIK laba, man tiešām patika! :love: Ar nepacietību gaidīšu otro daļu! :love:

Свернутый текст

Mana mīļākā filmas aina bija tās vilku cīņas, nu ķip Sems ar Džeiku.. :love: Fantastiski dzīvnieki.. :love:

0

6

Visu cieņu faniem, bet Breaking dawn pirmā daļa ir vienkārši šausmīga.
Ok, puse mani vnk garlaikoja, jo Bella un Edvards ir laikam vienīgie varoņi šajā sāgā, kuri man nepatīk (pity they are the main ones...) + viņi abi kopā mani garlaiko un šķiet tik..tizli (yup, atklāju, ka esmu pilnīgi team Jackob). Bet otrā puse, un īpasi beigu daļa bija vnk slimi... Šausmene kaut kāda... Murgi var rādīties pēc tādas.
Rītvakar kārta 2. daļai, bet nu tur Bella būs "kruta" un būs actions, kas glābs situāciju, kā pārējās filmās...

Starp citu, man ir kaut kas uz 3. daļām... :D Harijā Poterā man mīļākā ir 3. grāmata, Vampīru akadēmijā mīļākās ir 3. un 6., Twilight līdz šim man 3. filma vislabāk patika... :D

0

7

Noskatījos 2. daļu. Patiesībā vairs neatceros gandrīz pilnīgi neko no iepriekšējām daļām, tādēļ daudz ko vairs nesapratu. Sākumā vispār nobrīnījos, no kurienes Bellai ar Edvardu bērns :D Vajadzēja labāk savākt visas filmas un tad skatīties laikam. Bet jau par vēlu.
Bet vispār man šī daļa patika. Varbūt pat vairāk par visām iepriekšējām. Bella interesanta ar savu spēku un vispār skaistāka izskatās. Meitenīte tik jauka, smuka, gaiša. Un actions... Mana mīļākā varone gan laikam joprojām ir Alise. Lielā cīņa mani brīžiem šokēja un tamlīdzīgi, bet tāds prieks, kad beigās izrādījās, ka to visu tikai Alise rāda, kā iespējamo nākotni. Patika, ka vilki un vampīri apvienojās viena mērķa labad.

0

8

Mums ar Pāvelu arī pēdējā filma vislabāk patika. Bella kā vampīrs nebija tik kaitinoša kā kā cilvēks :D

Man pat būtu paticis, ja tā kauja būtu notikusi pa īstam... Bet nu, tas piešķirtu filmai lielāku dramatismu un dziļumu,un tas ir par daudz prasīts no Twilight. :D Bet man prieks, ka vispār šādā veidā to kauju parādīja, jo ja nemaldos, grāmatā tas tā arī izskatījās, ka visi savācās, parunājās un izklīda - jo grāmata jau no Bellas skatpunkta. Te vismaz "viltus", bet bija actions. :)

0

9

Paloma написал(а):

Man pat būtu paticis, ja tā kauja būtu notikusi pa īstam... Bet nu, tas piešķirtu filmai lielāku dramatismu un dziļumu,un tas ir par daudz prasīts no Twilight. Bet man prieks, ka vispār šādā veidā to kauju parādīja, jo ja nemaldos, grāmatā tas tā arī izskatījās, ka visi savācās, parunājās un izklīda - jo grāmata jau no Bellas skatpunkta. Te vismaz "viltus", bet bija actions.

It kā nē.. 100% neatceros visu, bet man šķiet, ka Alises vīzija tika parādīta un grāmatās bija aina ar to, kā Bella lieto savas spējas pret to Dakotas varoni un kruto vampīru Aleksi, kas varēja citiem atņemt visas maņas..

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Twilight Saga » Breaking Dawn (viss par un ap)