TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » La Isla de Santa Muerte » Aura Echarri


Aura Echarri

Сообщений 1 страница 5 из 5

1

nu nenocietos un mēģināšu. bet nu nezinu, cik aktīva būs man tā spēlēšana.
un nenocietos kādā lomu spēlē neiesaistot kādu Dannas varoni.

http://aycu19.webshots.com/image/46738/2003743449411742328_rs.jpg

Aura ir bagātās Echarri šimenes locekli. jauna būdama, viņa iemīlējās un rezultāta - gaidīja bērnu. tas, protams, neradīja sajūsmu ģimenei, jo varēja sagandēt viņu reputāciju. un vecmāmiņa viņu uz visiem grūtniecības mēnešiem ieslodzīja lauku mājā. bet tad to atklāja viņas vecaistēvs un devās meiteni kopā ar viņas mazo brāli glābt. notika pakaļdzīšanas, kuras rezultātā mašīna, kurā atradās aura, apmeta kūleņus - vectēvs nomira, brālis kļuva par invalīdu, bet aurai priekšlaicīgi sākās dzemdības. un viņas vecāmāte to izmantoja - tikko pēc bērna piedzimšanas atņēma to. pat neļaujot uzzināt, vai puisitis vai meitenīte.
aura to smagi pārdzīvot, jūtas vainīga un atstāj ģimeni. un solās nekad vairs neimīlēties.
paiet gadi, un viņa atrod drosmi atgriezties un atgūt bērnu. liktenis viņu saved kopā ar adrianu - vienkāršu mehāniķi. bet viņa nabadzība nebiedē, ja vien iņas ģiemne neibilstu.
bet vecmātes un intrigas turpinās -auras bērns esot miris, bet aura atklāj patiesību un atrod bērnu. bet skarba ir patiesība - viņas dēlēns ir tagad adriana un viņas sievas dēls, bet viņi nedomā dēlu atdot.
zaudējusi savu mīlestību, jau atkal zaudējusi savu bērnu - viņa bēg. un šis kuģis ir lieliska iespēja.

(ārprāc, cik gari izplūdu)

0

2

Oj, tik interesanti tas viss un Aura te. Nu man ļoti in teresanti. Bļin, man rodas liela vēlēšanās Maqļinovski pār bortu pārmest... Nu Sorry tauta, bet ņemšu jaunu vel vienu varoni, jo mans Jacks Sperovs nav uz kuģa, viņš būs uz salas, kad pārējie tur ieradīsies. Un viņš būs izklaide un joks - nekas nopietns. Gaidiet dāmas - vel nezinu kāds, bet uz kuģa parādīsies pievilcīgs, izglītots un ļoti kautrīgs vīrietis...

0

3

albalonga написал(а):

Nu Sorry tauta, bet ņemšu jaunu vel vienu varoni

nu karalienie jau nekad nepārmetam.
^^

un, jā - iespējams paņemšu arī es varnoni - vīrietni. maz viņu.
bet nu varu galvot, ka mana spēlēšana būs neaktīva bez gala.

0

4

Man patīk šisDannas tēls!!! :)
Corazon Partido...

0

5

Lisa написал(а):

Man patīk šisDannas tēls!!! 
Corazon Partido...

šis komenārs un man vienmēr ir gribējies pajautāt.
tu kaut kad iepriekš dikti fanoji, šķiet, par corazon partido dziesmu.

man tāda sajūta radusies, ka esi skatījusies. tā ir?

0

Похожие темы


Вы здесь » TelenovelesLV » La Isla de Santa Muerte » Aura Echarri