TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Nedēļas telenovele » 10. nedēļas 2008 telenovele ir...


10. nedēļas 2008 telenovele ir...

Сообщений 1 страница 11 из 11

1

Zorro: la espada y la rosa

Nu kurš gan būtu šaubījies...

0

2

es jau nu noteikti nešaubījos! :) ah, kā man patīk mūzika, Zorriskums seriālā, čigānu klātbūtne :) fooršīi :)

+1

3

hi hi hi, nez kāpēc man bija tāda aizdoma, ka šis būs :D  vēl neesmu skatijusies šodienas ierakstīto sēriju, bet nu - vēlreiz izsaku savu sajūsmu, ka Zorro rāda Latvijā pa tv!!!! :) Kad skatījos pirmo reizi datorā, daudz gaidīju, vīlos, netiku necik tālu tāpēc.. Bet vienmēr gribēju, lai parāda Lv, lai varu noskatīties :)

0

4

Es nenoturējos un noskatījos. :D Telenovele mani nu ļooooti aizrāva. Labāka par DA. :( Nezinu, kāpēc tā jums ne īpaši patīka? :( Krisss.... Nu tāds busjka... :D Vispār, Gata Salvaje man ne īpaši Marlene patīka, bet pretenziju arī nebija. Rūbijā es Sonjai nepievērsu īpašu uzmanību, tur taču bija mana Barby. :) :love: Bet šeit, man liekas Marlēna ir lieliska. Viņa ir ļoti skaista, ļoti der šai lomai. :) Man liekas, ka izņemot viņu tikai Barby tiktu galā, bet ja ne viņa, tad cita Esmeralda man nepatīktu. Atvaino, alby, bet man liekas, ka Marlēnai šī loma vairāk piestāv nekā Gabijai Espino, Gabija ir pārāk modele. :D (gara un tieva) Esmeraldas lomai ir vajadzīga sieviete ar citu skaistuma tipāžu, manuprāt. Bet kā Luna, Gabija, protams ar Mauro bija neparspējama. :)

0

5

eh nu pirmās sērijas pašas beigas redz'ju un tā īstā viņu saruna tīri patika
iskatās ka sākumā viņiem ir kaškīgās attiecībās un mani tas priecē

0

6

rubi написал(а):

Nezinu, kāpēc tā jums ne īpaši patīka?

nu-u-u... Pēc pirmās sērijas es biju tīri sajūsmā, cik atceros. :D  bet ar laiku vīlos. ;)  nav jau, ka nepatika, bet vīlos, nenotika tā, kā man gribējās un notika kā negribējās. Vnk es biju tā sagaidījusies, safanojusies, ar saviem, hm, ideāliem? par Zorro... Un notika pavisam ne kā man gribētos. :/  Bet nav ka nepatika Zorro, vnk... beidzu skatīties datora ;) un ļooot gaidīju pa tv :)

+1

7

Paloma: Skaidrs. :D Es tiešī pretēji - pēc jūsu komentāriem gaidīju neinteresantu telenoveli, bet man par prieku, tā bija vairākās reizes labāka nekā gaidīju. ;)
Pinocchio: Jā, man arī tā likā. Ceru, ka sākumā viņa kašķēsies. ;)

0

8

eh
nu kašku dēl esmu gatava nedaudz paskatīties kaut laikam palikšu pie mīlas viesuli un atliks vien spaidīt pulti

0

9

uuurrrraaaaaaaa.... man ar liels prieks ka latvijaa neazimrsa telenoveles un saaka raadiit Zorro !!!!! prieks par latviju un latvieshiem :)

un zorro es viilos velak, bet pirmas seerijas es vareetu skatities vel un vel !!!

:love:

+1

10

nju shii telenovele manupraat ir patieshaam laba un kaa jau teica rubi Marlene te ir ljoti skaista un vinja ljoti labi teelo, pashlaik viennoziimiigi shii ir mana miiljaakaa telenovele un pateicoties galvenajiem varonjiem vinji nu vareetu teikt shajaas lomaas lieliski iederas, nez vai kaads cits te veel tik labi iedereetos!  :love:

Отредактировано Marlena Favela (07.03.2008 12:32)

0

11

nu, nekādā sajūsmā par šo seriālu neesmu... Šobrīd vienīgā telenovele kas man patiesi patīk ir Ciela!

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Nedēļas telenovele » 10. nedēļas 2008 telenovele ir...