TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » La Isla de Santa Muerte » DDR brokastis! :)


DDR brokastis! :)

Сообщений 1 страница 20 из 71

1

Nu te Dzordžs, Daņila, Renata kopā brokastos un iespējams arī Rubi iejauksies... :D

0

2

(Es varu pēc minūtem 20 sākt spēlēt, bet cikos būs Paloma? Es sākšu, bet, ja Palomas tagad nebūs, tad turpināsim, kad viņa te būs, citādi sanāks, ka Džordžam irvairāk iespēju)
Džordžs.

Viņam nepatīk tas, ka viņam jādala Renati ar to uzbāzīgo tipu. Kāpēc viņa piekrita ņemt to vīrieti līdzi? Vai Daņiils patīk Renatai? Nē, nē, nē... Tas nevar būt. Džordžs atmeta šīs domas un nodomāja baudīt brokastis ar Renātu, pat ja te sēž šitais. Restorānā Džordžs atstuma Renātas krēslu un pasauca viesmīli, lai pasūtītu brokastis.

Rūbi.

Jau izrunājās ar mammu. Tagad sēž un lasa Cosmopolitanā interviju par savu draudzeni - Beyonce. :P Tad viņa pamana Daņiilu, Renātu un Džordžu. Rūbijai šī aina šķita savāda - tā sieviete, kurai Rūbija palīdzēja, turklat izskatījās diezgan slikti(slīmīas dēļ), kuģa kapteinis un Daņiils. Ko viņš te dara ar viņu? (Daņiils ar Renātu) Tad Rūbija sāka atcerēties. Viņa taču, kad iepazinās ar Daņilu redzēja, kā Renāta uzbāzās kapteinim un tad viņu apleja ar sulu. Tieši tad šīs trijnieks arī varētu iepazīties, bet ja nu nē? Viņa pacēla žurnālu un sāka vērot Daņiila, Renātas un Džordža galdu. Zem Cosmopolitana viņa šīs trijnieks nevarēja redzēt.

Отредактировано rubi (06.03.2008 15:23)

0

3

(oki, labi)

Renata

Lika vīriešiem gaidīt 45 minūtes, līdz beidzot bija iegajusi dušā, uzlikusi svaigu, neuzbāzīgu kosmētikas kārtu, saķemmējusi matus un saģērbusies. Viņa nemaz nesatraucās par to, ka liek viņiem tik ilgi gaidīt... Viņa vairakas reizes šķaudīja un izšņauca degunu. Eh, cik muļķīgi - tā kretīna Beto dēļ viņa bija saaukstējusies. bet nu jau palika arvien labak - viņa iedzera antibiotikas, paņēma savu mazo somiņu un izgāja ārā pa durvīm. Abi vīrieši lūkojās viņā. Abiem bija tadas sejas izteiksmes - šķiet viņi bija klusējuši visu šo laiku, tikai naidpilni lūkojušies viens uz otru.

- Nu, ejam! - Tā izskanēja kā pavēle. Renata negaidīja, ka kāds piedāvās viņai elkoni. Viņa gāja pirmā, nemaz nepārliecinādamās, ka abi seko. bet abi sekoja. Renata pašpārliecināti iegāja dārgākajā kuģa kafejnīcā pirmā un lieka oficiantam ierādīt galdiņu. Džordžs uzspēja piesteigties pirmais un atvilkt krēslu. Renata graciozi apsēdās, pārlikdama kāju pār kāju. Diena bija silta. Renata bija uzģērbusi īsus svārciņus. Viņa to bija izdarījusi speciāli. Viņa iekšēji smējās. Viņa piefikseja, ka priecajas par to, ka pamazām atgūst sevi - veco Renatu - pārgalvi un izaicinātaju. Vismaz tikai ārēji...

Renata šāda

http://i48.photobucket.com/albums/f215/albalonga/Luna/gabyveet2032bm.jpg

0

4

Daņiils
Renata bija tik sasodīti pašpārliecināta! Vispirms burtiski izstūma abus vīriešus no savas istabas un tad atstāja viņus tur stāvam gandrīz stundu, esot pārliecināta, ka viņi tur arī paliks. Un viņi palika. Viņš palika. Kāpēc - viņš pats to nezināja. Viņš vienkārši nespēja aiziet. Minūte ritēja pēc minūtes, ebt viņi abi tur stāvēja, gandrži nepakustēdamies, tikpat kā neapmainoties skatieniem, kru nu vēl sarunām. Nez kāpēc, bet šis vīrietis, kuga kapteinis, Daņiilu kaitināja.
Beidzot durvis atvērās un iznāca Renata. Daņiils pārlaida viņai pētošu, atzinīgu skatienu. Tagad, saposusies un tik pašpārliecināta, viņa izskatījās satriecoši. Kas par sievieti...
Viņa pagriezās un devās prom, gaidot, kad viņi sekos, un viņi to darīja. Kaut arī šāda viņas uzvedība, it kā Džordžs un viņs ( VIŅŠ!) būtu nenozīmīgas vienības, Daņiilā lika sarosīties dusmu velniņam, tomēr vienlaicīgi viņa apbrīna pret Renatu auga - viņš nebija saticis nevienu viņai līdzīgu sievieti, tik stirpu, pārliecinātu, neatkarīgu un skarbu.
Redzot, kā Džordžs piesteidzas pie galdiņa, palīdzēt Renatai apsēsties, Daņiils ieņēma vietu gandrīz pretī Renatai, mazleit uz sānu no viņas, tā, lai labi varētu vērot sievieti. Džordžs izsatījās tik.. smieklīgs. Likās viņš būtu gatavs izpildīt visu, ko viņa vēlas, kaut arī viņai nekas no tā droši vien patiesībā nebūtu svarīgs. Daņiils negrasījās sevi tā pazemot. Lai nu kā.. interese par Renatu tikai auga. Un tai pievienojās arī tāds kā sacensību gars. Bet ne jau starp viņu un Džrodžu, nē. Starp viņu un pašu Renatu.
- Ko ēdisi, Mis Kabatslakatiņ?

0

5

Renata

Palūkojās uz Daņilu.

- Ko lūdzu? - Viņa pamāja ar roku, pati pasaukdama viesmīli.

0

6

Džordžs.

Pasūtīja melno kafiju bez cukura, tosterus. Sēdēja mierīgi, pašpārliecināti. Tik un tā, Renāta nekur neaizmuks. Mēs jau skūpstījāmies. Bet ja nu Renāta skūpstījās arī ar viņu? Nē, šaubos. Viņš ir pārāk bezkaunīgs tādai sievietei.
-Nu, ko pasūtīsi?
Tas bija adresēts Renātai, Džordžs it ka nepamanīja Daņiilu. Tomēr gribēja to sadusmot.
-Tev jāpaēd kārtīgi, jo Tev ir vajadzīgi spēki, lai pārvarētu slīmību.
Džordžs gribēja izskatīties maigs, pūkains (:D), cilvēks, kurš prot parūpēties par viņu.

0

7

Daņiils klusēja, kamēr viesmīlis pienāca.
- Man omleti, bekonu, grauzdiņus ar ievārījumu un greifrūtu sulu. Renata, vai vēlies tēju?
Viņa balsī skanēja neliels uzjautrinājums.

(ak, nezinu, kas man notika, Daņiils palika bezkaunīgs :D bet šķiet es te ilgi nebūšu :( :( :( )

0

8

Renata

Ignorejot Džordžu. Viesmīlim:

- Grauzdiņus araprikožu ievārījumu, siera izlasi ar augļiem, mango sulu un kafiju. Melnu un bez cukura. - Viņa stingri pabeidza. - Un pasteidzieties!

0

9

Renata

- Paldies, senjor... - Vērīgi paskatās uz Daņilu. - Nezinu, kā jūs saukt, bet - vai nav vienalga - šodien velos kafiju.

0

10

Džordžs.

Sēdēja un skatījās uz Renātu. Kaut kas mainījās. Viņa jau nebija tā sieviete, kura sākumā viņam uzbāzās, kopā ar kuru viņš vēlājas pavadīt daudz laika. Renāta bija egoiste. Džordžs bija citādāks un viņam arī patīka citādākas sievietes. Renāta neatbild uz viņa uzmanības apliecinājumiem. Džordžs sēdēja, klusēja un gaidīja kāmēr atnesīs viņa brokastis. Viņš kļuva dusmīgāks. Viņš zaudēja veselu stundu, viņam jāstrādā, bet viņš visu pameta viņas dēļ. Jā, Renata nav pateicīga. Nu ko, redzēsim, kas būs tālāk.

0

11

Daņiils
- Tad varbūt varu tev piedāvāt melno balzamu? Vai arī kafija tev garšo tāpat?

(ak kungs, negribu to rakstīt, bet nevaru savādāk :D bet man tagad jāiet :( Hate it!!! :( bāc, gribu sestdienu! )

0

12

(labi, Paloma, ta neko - gaidām tevi rīt. Rīt tu tiksi vai arī ar aNgeL būsu aizņemta?)

Renata

Indīgi palūkojas uz Daņilu, kurš ta arī nepateica savu vārdu. bet - vai nav vienalga.

- Džordz, paldies par tavam rūpēm. Es gan jau iztukšoju lielu daļu no tā augļu groza, tomēr joprojām jūtos izsalkusi...

Uzsmaida Dzordžam, labi zinot, ka tas otru vīrietis vēro...

0

13

Džordžs.

-Es esmu laimīgs, ka varēju Tev sagādāt tādu prieku.
Džordžs sāka prātot. Kā viņu iekarot? Ir redzams, ka viņa ir patstāvīga, uzmanības apliecinājums vina gandrīz nepamana. Laikam ignorēšana ir labākais ierocis.

Rūbi.

Viņa skatījās uz Renātu un Daņiilu. Viņš koķetē ar to sievieti. 1. dienā - es, 2. - viņa. Nelietis, bet Tu man dabūsi. Pret mani tā neviens nevarēs izturēties. Paņema karstas tējas krūzi, pienāca pie Daņiila un it kā netīšam to apleja viņam uz biksēm. (viņa ir kā ar to tēju vēlējas pārsesties pie Izabellas galdiņa, bet pa ceļam, viņas kurpju papēdis paslidoja un viņa apleja Daņiilu, tēja bija ļoti karsta, tāpēc varu apgalvot, ka tas bija ļoooti sāpīgi). Rūbija domās bija ļoooti apmierināta, bet nolēma to nerādīt. Viņa jau atriebas tas brunču medniekam, kurš vēlājas paspēlēties uzreiz ar 2 sievietēm. Tagad ar mierīgu sirdi varēja pazūst, bet būtu pārāk acīmredzami, ka viņa to izdarīja tīšām. Visas domas par Daņiilu jau bija izgaisušas. Pēc viņa flirta ar Renātu viņa saprata, ka Daņiils nav viņas gaumē. Tagad tēloja: izskatījās pilnībā šokēta, satraukta.
-Ups... Es negribēju. Tā klāja grīda ir vnk briesmīga.

(labi, tātad rīt turpināsim, bet cikos? :))

Отредактировано rubi (06.03.2008 21:35)

0

14

Renata

Daņilas sapju izteiksme viņu šķiet uzjautrināja.

Rūbijai

- Ja, piekrītu. Diemžel apkalpošana uz šī kuģa mēdz būt briesmīga. Drosi vien kāds ir ko izlejis un nav kārtīgi nomazgajis grīdu. Esmu pārliecināts, ka senjors... hmmm... neapvainosies - tā noteikti nebija jūsu vaina! Vai velaties mums piebidroties?

0

15

Džordžs.

Viņu ļoti uzjautrināja tas, ka Rūbija apleja Daņiilu. Viņš kļuva ļoti pateicīgs tai. Tomēr viņas un Renātas vārdi par apkalpošanu viņu sarūgtināja. Neskatoties uz to, šīm abām sievietēm viņš bija gatavs piedot visu(Renātai, jo tā viņam ļoooti patīka, bet Rūbijai par to, ka viņa apleja Daņiilu ar tēju). Tāpēc nolēma klusēt.

Rūbi.

Viņu pārsteidza Renātas reakcija. Renāta ļoti iepatikās Rūbijai, bet Rūbija viņai jau kādreiz izpalidzēja, tagad Renāta palīdz viņai. Rūbija pasmaidīja Renātai.
Sapratot, ka Daņiilam tas nepatīks, bet Renāta viņai ļoti iepatikās par savu humora izjūtu, Rūbija pateica.
-Ar lielāko prieku!
Un uzvaroši pasmaidīja.

0

16

(nu es jau varētu turpināt, bet sirdsapziņa neļauj - Daņilam tak ar kā jāreaģē... Ta, ka gaidām. Balli es jūtu saksim ne rīt, bet parīt vai aizparīt...)

0

17

(mani arī. Tiaki brīdiniet mani, jo nevarēšu rī visu vakaru dežurēt pie datora. Man rinda pie tā ir. :D Tāpēc jāplano laiks :))

0

18

(Nu a man nav ko brīdināt. Es rīt no 14 darba esu, bet nu šis tas tak jāpastrādā ar. No 16 līdz 19 esu brīva spēlēšanai... Ja nu kas tik steidzami nemainās)

0

19

(Besis par šodienu man. No 16-19 man ļoti labi :) būšu!! Principā it kā no kādiem 12 vai 1 būšu līdz 9, kad braukšu pēc aNgeL :P)

0

20

(es ļoti centīšos te būt 16.00, bet neapsolu. :(  )

0


Вы здесь » TelenovelesLV » La Isla de Santa Muerte » DDR brokastis! :)