TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » La Isla de Santa Muerte » DDR brokastis! :)


DDR brokastis! :)

Сообщений 21 страница 40 из 71

21

(es jau esu te, bet nu ne tā regulāri - man te tomēr darbs - tikko atnācu un te šis tas jāpadara un tad izloze. Man šon ne°žēlīgi galva sāp, svīstu un deguns tev - šķiet esu kaut kādas iesnas saķērusi. Vispār jūtos tā, it kā smagais būtu pāri pārbraucis...)

0

22

Daņiils
Vēroja kā Renata laipni tērgā ar kapteini. Protams, viņš jau pilnībā viņas varā, pakļāvies, bet Daņiils negrasījās tāds būt. Visa šī situācija sāka atgādināt spēli, spēli, kurā viņš par visām varēm gribēja gūr virsroku, pats vēl nezinot, kā to izdarīt un kā zinās, kad tas būs izdarīts. Bet šoreiz tā nebiaj vienkārši spēle par sievietei, šoreiz tam visam apakšā jautās kaut kas nopietns, neizprotama vajadzība rīkoties tieši tā un nekā savādāk. Viņš taču varēja pagriezties un aiziet, atrast kādu citu sievieti, ar kuru izklaidēties. Kaut vai Rubi... Viņa acu priekšā nostājās melnmatainās skaistules tēls. Un pēc brīža viņa tiešām parādījās viņam acu priekšā, un nākamajā brīdī Daniels sakoda zobus un saviebās no sāpēm, jūtot karsto šķidrumu dedzinot kājas ādu. Labi vēl, ka tā bija tikai kāja.
Renata aicināja viņu piebiedroties. Kādi motīvi vadīja so sievieti? Vai viņa tiešām bija vienkārši draudzīga? Varēja būt tā, un varēja būt pavisam savādāk. Viņi bija pazīstami pavisam īsu laiku, tāpēc nevarēja gaidīt, lai viņš spētu izprast viņas rīcības, bet kaut kā Daņiilam šķita, ka pat pazīstot viņu visu mūžu, šī sieviete nebūtu prognozējama un līdz galam izprotama, vienmēr atrastos kāds stūrītis, kāds kaktiņš, kas jāiepazīst. Un tieši tas laikam padarīja viņu tik pievilcīgu un kārdinošu Daņiila acīs, viņa neapniktu jo nekad nebūtu vienāda, nekad nebūtu pilnīgi līdz galam izpētīta. Viņa vienmēr bija paticis spēlēties ar uguni, tieši tāpēc šobrīd viņš bija 1 no valsts bagātākajiem cilvēkiem. daņiils pats nesaprata, kādi ir viņa mērķi attiecībā uz šo sievieti, viņš tikai saprata, ka negrasās tik viegli pazust no viņas tuvuma, un arī negrasās kļūt par tādu viņas spēļmantiņu kā jau bija kļuvis Džordzš.
- Neuztraucies, nav jau nekas traks. Tu jau man neuzgāzi ogļu spaini, tā ir tikai tēja. Un, lūdzu, droši sēdies. Skaistu sieviešu sabiedrības nekad nevar būt par daudz.
Daņiils uzsmaidīja Rubi, skatoties tieši viņai acīs. neveltot ne mazāko uzmanību Renatai. Rubi bija īsta skaistule. Patiesībā... Skatoties uz viņu prātā nāca viens pasaku tēls - Sneigbaltīte. Kā tur bija? Mati melni kā ogles, āda balta kā sniegs, lūpas sarkanas kā asinis? Jā, šie apzīmējumi lieliski raksturoja Rubi, turklāt viņā jautās arī pašpārliecināts raksturs, maigāks kā Renatai, bet visnotaļ vilinošs... Viņam vienmēr blakus bija bijušas tādas sievietes kā Rubi - skaistas, elegantas, pārliecinātas par sevi.

0

23

(ups, romāns sanāca :D neprasiet, ko sarakstīju, es vnk rakstīju :D  ar ko tas viss beigsies, nav ne jausmas :D Bet Daņiils man ir iepaticies :D ak kungs, nabaga alby :(  tu sadzeries visus pulverīšus un visu pārējo, lai rīt būtu uz strīpas!!! gaidam rubi... :) )

0

24

(es jau esmu te. :) Nu un ko man tagad rakstīt? :D Pēc Palomas būtu grūti kaut ko interesantu izdomāt).

Džordžs.

Vēroja Rūbiju.
Viņa ir ļoti skaista, var būt pat skaistāka nekā Renāta. Viņa lieliski derētu, lai padarītu Renātu greizsirdīgu.
Džordžs palīzēja Rūbijai apsesties.
-Lūdzu.

Rūbi.

Paskatījās uz Džordžu. Viņš ir īsts džentelmenis.-Paldies.

Tomēr, Rūbija bija ļoti pārsteigta. Kā tad tā, es Daņiilam gribēju atriebties, bet viņš ir priecīgs, turklāt atkal flirtē ar mani. Nē, tas nederēs. Rūbija nodomāja veltīt savu uzmanību Džordžam.
-O! Prieks, ka Tu neapvainojies. Starp citu, kā Tev klājas?
Ar to viņa gribēja parādīt, ka Daņiilu jau pazina. Lai šī draudzīga sieviete nekaltu plānus uz Daņiilu.

0

25

Daņiils
- Katrā ziņā par garlaicību nevar sūdzēties. šīs dienas ir bijušas visai.. intereasntas. Ar vakardienu to priekšgalā. Ak'jā, starp citu, (pagriezās pret Renatu), ja jau sākām runāt par vakardienu, es beidzot gribētu jums visu paskaidrot.

0

26

Renata

Pamana, ka abi vīrieši nu pastiprināti pievērš uzmanību tai sievietei. Bļin, vai tiešām slimības dēļ viņa izskatās tik neglīti? Nē, nevarētu būt...

Pievēršas Rubi.

- Sķiet neesmu jums vēl pienācīgi pateikusies. Jūs bijāt ta, kas atrada manas atslēgas. - Palūkojas uz Džordžu. - Kaptein, tikai pateicoties šai senjoritai es toreiz tiku savā kajītē. - Atkal palūkojas uz Rubi. - Mani sauc Renata Sepulvida un patiesi esmu jums ļoti pateicīga. Un priecājos, ka pievienojāties mums brokastīs. Jūsu sabiedrība tās noteikti atsvaidzinās... - Viņa uzsmaidīja Rubijai.

Renata, palūkojās uz Daņilu.

- Ak, patiesi, senjor... hmmm... iebrucēj, būtu jauki beidzot uzzināt, kā jūs vakar tā gluži nejauši ielauzāties manā kajītē. Cerams, ka jūsu pauris nesāp pārāk stipri. - Viņa gan cerēja, ka sāp.

0

27

Rubi.

Viņš pat nepajautāja, kā man klājas. Nu, labi. Tad es ar viņu arī nerunāšu.
Pievēršas Renātai.
-Man arī prieks Jūs iepazīt. Mani sauc Rubi de La Fuente. Prieks, ka Jums netraucēju.

Džordžs.

Noskūpstīja Rūbijai roku, nepievērš Renātai nekādas uzmanībās, it kā apburts ar Rūbijas skaistumu.
-Prieks iepazīties ar Renātas glabēju. Jūs esat ļoti skaista, Rubi. Mani sauc Džordžs, esmu kuģa kapteinis.
Pats doma. Lai tagad Renāta ir greizsirdīga.

Rubi.

Pārsteigta par tādu uzmanību no Džordža puses, bet to nerāda. Pati sāk smaidīt Džordžam. Var būt tā varēšu atrebties Daņiilam?

0

28

Džordžs.

Pamana, ka arī Rubi ar viņu flirtē. Pats tomēr paspēja saklausīt, ko teica Renāta un Rubi. Tātad ne tikai Rubi, bet arī Renāta sāpināja Daņiilu. Tā viņam arī vajag. Nevajag uz aizņemtas sievietes kajīti iet. :) Aizņemtas? Nē, viņa ir brīva. Tagad viņa nepieder ne man, ne viņam.

0

29

(Meitenes, Jūs nav, tāpēc arī es iešu tagad. Dzīvokli kārtošu. Būšu te apmēram 16.20, ja kas. :))

0

30

Daņiils pasmīnēja, pataustot galvu.
- Kad pieskaras, sāp gan. Bet tomēr ir patīkami, ka man ir tāda piemiņa no tevis. Taisni vai būs žēl, kad puns pazudīs. - to visu sakot Daņiila balss skanēja glaimojoši, bet ar nelielu, tikko saklausāmu ironijas piedevu.
- Un par vakardienu... Patiesībā, es nemaz pats nesaprotu, kā nonācu pei tavas kajītes. Es runāju pa telefonu un pārāk neskatījos kur eju. Kad mēģināju slēgt durvis, tās ķērās, bet beigās tomēr atvērās, nu un - es gāju iekšā, kru mani jau gaidīji tu. Starp citu, - Daņiils paskatījās uz Džordžu - man nesķiet pārāk droši, ka uz šī kugā ar vienu atslēgu var atslēgt, kaut arī ar grūtībām, vismaz 2 kajīšu durvis. Labi, ka manas atslēgas vakar nomainīja, ceru, ka tās ir drošas, negribētos, lai no manas kajītes kas pazūd.
Tad Daņiils atkal pievērsās Renatai.
- Ak, un vēl kas - es laikam neesmu stādījeis jums priekšā. Daņiils Strahovs - tavā rīcībā, protams, sapra'ta robežās.
Viņš paliecās uz priekšu un pastiepa Renatai sveicienam roku.

0

31

Renata

Noklausījās visu stāstu ar nopietnu un vēsu sejas izteiksmi, bet iekšeji smējās un knapi valdījās. Viņai bija liela velme atkal pateikt ko nejauku par kuģi un apkalpošanu, bet viņa savaldījas.

- Jā mani visvairāk pārsteidza tas, ka durvis tik viegli atvērās ar citu atslēgu. Biju pārliecināta, ka ienācējs ir profesionāls durvju uzlauzējs... Bet jums gan vajadzētu pašam būt uzmanīgākam, citādi sajaucot durvis sekas var būt ļoti neparedzamas... - Palūkojās uz viņu cauruzrbjoši un ielika savu roku viņa rokā, to spēcīgi, var teikt vīrišķīgi paspiežoet.
- Renata Sepulvida. Priecajos iepazīties, senjor Strahov. - Viņa uzsvēra formālo uzrunu un turpināja saukt viņu uz jūs, lai gan bija piefiksējusi, ka viņs jau kādu laiku uzrunā viņu neformāli.

0

32

Daņiils
- Ticiet man - tagad pirms ieiet kādā kajītē, es divreiz pārbaudīšu, vai tās ir īstās durvis. Nākamreiz var nepaveikties ar punu vien. Bet, ja jau man bija jāsajauc kajītes, tad priecājos, ka tas notika ar tavējo.
Renatas rokasspiediens bija stingrs, tik atbilstošs viņai. Daņiils ne mazāk spēcīgi atbildēja viņai, paturot viņas roku savējā mazliet ilgāk kā tas varbūt bija nepieciešams, tad lēnām, kā noglāstot, to atlaida.
- Renata Sepulvida... Neaizmirstams vārds neaizmirstamai sievietei.
Viesmīlis atnesa pasūtīto un Daņiils pacēla savu sulas glāzi pret Renatu.
- Iedzersim - par mūsu iepazīšanos!

(tgd laikam rubi jāpagaida, lai viņa var kā reaģēt, savādāk mēs te tik divatā :D)

0

33

:D  (lai piedod rubi, bet sitie abi kopā ir elektriski. Es iedomājos tos viņu skatienus, rokas spiedienu, Daņilas smīkņāšanu un Renatas izlikšanos... Man sāk skudriņas kaut kur vedera apkša skraidīt un gribās smilkstēt, kā kad skatos Viktorijas jaukos video...)

0

34

Džordžs.

Daņiils atkal flirtē ar Renātu. Kāpēc viņš nevar likties mierā?! Bet Renātai viņš patīk. Džordžs neatbildēja uz Daņiila piebildi par apkalpošanu. Džordžam tas bija nepatīkami, bet viņš izlikās, ka neklausās Daņiila teiktajā, jo viņš tajā laikā runāja ar Rūbiju. Renātai jātic, ka šī sieviete ir ieinteresējusi Džordžu.
-Runājot par atslēgam, es ziņošu par to kuģa īpašniekam. Manos pienākumos tas neietilpst. Renāta, bet kāda ir Jūsu profesija?
Nolēma runat ar viņu draudzīgajā tonī.

0

35

(man nav par ko tevi piedot. ;) Ja pat Daņiila nebūtu, es pat nebūtu pārliecināta, ka Džordžs būtu kopā ar Renātu. Es vispār Džordžu plānoju ka Isabellas, vēlāk Evas draugu. Renāta pati iejaucās/iepazinās, es vnk mēģināju to kaut kā attīstīt. :) Renātas uzvedība ne vienmēr ir atbilstoša Džordža maigaijam raksturam, šarmam. Viņš ir citādāks, tāpēc nekad nedomāju, ka viņi noteikti būs kopā. :))
Rubi.

Tas kapteinis ir ļoti izskatīgs, bet viņš ir pārāk vecs. Man viņš noteikti nederēs. Starp citu, interesanti, kur ir Fernando. Jau sen viņu te neredzēju...
Vēroja Renātu un Daņiilu. Renāta ir diezgan jauka. Ir redzams, ka starp viņu un Daņiilu kaut kas varētu būt. Domājot par to Rubi sapratu, ka viņai jau ir vienalga. Viņa pirms sēdēšanas te, pie galda, jau aplija viņu ar tēju. Diemžēl, Daņiilam nebija sāpīgi. Nu un kas? Es jau savu izdarīju. Tagad varētu vēl viņa dzīvi pabojāt, bet tik un tā, vīrieti, ar kuru man varētu būt kādas attiecības, es viņā neredzu. Viņš ir brunču mednieks. Man tads nav vajadzīgs. Domājot par to, Rūbija neklausījās Renātas un Daņiila teiktajā. Par šo laiku viņa sev pasūtīja zemeņu saldējumu.

0

36

Renata

Pievēršas Džordžam ar perfektu smaidu.

- Es esmu reklāmas projektu vadītāja. Pārsvarā nodarojos ar nezināmu, jaunu prechu iepludināšanu vietējā Kolumbijas tirgū. Un ar ko nodarbojaties jūs, senjorita de la Fuente? - Pievēršas Rubi - tas bija jautajums viņai.

0

37

(zini. :D Es jau to te minēju. :P)

Rubi.
-Es esmu Garvardas studente. Mācos ekonomikas un vādības fakultātē. Manam tēvam pieder dārglietu impērija, tāpēc mani arī sauc dārgakmeņa vārdā. ;) Kad pabeigšu mācības, vēlos strādāt kopā ar tēvu. Ziniet, Jums ir ļoti interesanta profesija. Man liekas, ka mēs varētu nākotnē sadarboties. :) Es jau kā modele piedalījos tēva reklāmās, bet tik un tā, reklāmas biznesu neparzinu ļoti labi. Mana specialitāte ir saistīta ar reklāmu, bet pavisam nedaudz.

0

38

(oki, es tagad palabošu iepriekšejo ierakstu. man skleroze, Renata ta noteikti visu atceras...)

0

39

Džordžs.

Kāmēr Rubi atbild, arī vēlta Renātai apburošo smaidu. Viņš mēģināja ar savu skatienu pievērst Renātas uzmanību. Džordžs gribēja pabūt ar Renātu vienatnē, nevis visu šo cilvēku klātbūtnē. (te es domāju ne tikai Daņiilu, Rubi, bet arī viesmīļus, apkārtējos :))

0

40

Daņiils klusējot vēroja sievietes, klausījās viņu sarunā, atzīmējot sev atmiņā katru detaļu par Renatu. Patiesībā, šķita kaut kā savādi redzēt abas šīs sievietes sarunājoties tik... draudzīgi? Šo sajūtu bija grūti izskaidrot, bet viņas šķita tik nesaderigas.. Abas tumšmates, pārliecinātas, modernas, bet kaut kas... Kaut kas traucēja uztvert viņas kā sabiedrotās, kā draudzenes.

0


Вы здесь » TelenovelesLV » La Isla de Santa Muerte » DDR brokastis! :)