TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » La Isla de Santa Muerte » DDR brokastis! :)


DDR brokastis! :)

Сообщений 41 страница 60 из 71

41

Rubi.

Gaidot Renātas atbildi, palūkojās uz Daņiilu. Viņš ir bīstams cilvēks. Nekad nezināsi, ko no viņa gaidīt. Kaut kas viņā tomēr ir... Varbūt skatiens? Acis? Vai tomēr viņa smaids? Rūbija skatījās uz Daņiilu ar kādu noslēpumaino sejas izteiksmi.

0

42

Renata

Patiesi ieinteresēta Rubi stasts. Renata jau bija atpazinusi, ka tā ir ta pati sieviete, kura bija ar to misteru iebrucēju toreiz restorānā un viesmīlis viņu aplēja un tad Renata bija aizsūtījusi viņam dzerienu. Hmmm... Toreiz viņs pat nebija šķitis īsti pievilcīgs, bet tagad... Vai viņai tikai tā šķita, vai patiesi viņi abi te spēlēja kādu spēli, par kuru ne tā sieviete, ne kaqpteinis nenojauta. Renata negrasījās padoties. Viņai patika spēlēt un uzvarēt. Tieši tāpēc viņa bija aicinājusi Rubi pievienoties - viņa gribeja redzēt Daņilas reakciju. Bija redzams, ka tie abi ir knapi pazīstami un nav kopā. Kāpēc viņu tas iepriecināja? Nē... Muļķības, tas vīrietis viņai ir vienaldzīgs. Turklāt viņai nekad nebija patikuši jauni, nenobrieduši vīrieši. Ceļojuma sākuma piedzīvojums ar to idiotu Roberto vispār bija neciešams. Lai gan - tas... bļin... kā viņu sauc... Daņi... Dani... - kā lai to vispār izrunā? - viņš tomēr ir vecāks par Beto. Šķiet viņam varētu būt pāri 30 - tātad viņas pasas vecumā.

Renata pieversās Rubi. Renata dievināja savu darbu un Rubi tēva kompānija jau vien pēc šī īsā, paviršā stasta šķita interesanta.

- Ļoti interesanti, Rubi. Es tachu drīkstu jūs ta saukt? Esmu dzirdējusi par de la Fuente ģimenes dārglietu uzņēmumu. Kolumbijā tas gan vēl nav atvēris savu pārstāvniecību. Vai neesat par to domājuši?

Renata iedzer viesmīļa atnesto kafiju un saviebjas. Tā patiesi ir pretīga. Viņa pamāj viesmīlim, kurš momentāni piesteidzas.

- Pie velna, es teicu melnu un bez cukura. Tas nozīmē arī to, ka kafijai jābūt ganai stiprai, nevis tādam vājam kafijas dzērienam. Atnesiet beidzot man normālu kafiju un... piepiliniet nedaudz 78-tā  gaišo burbonu no īpašas izlases. Es ceru, ka jums tāds ir! Un lūdzu, pasteidzieties, citādi es dabūšu dzert kafiju pusdienās, brokastu vietā...

0

43

Rubi.

Pagaršoja savu saldējumu. Diezgan garšīgs. Laikam Renātas dzīves jēga ir skandāli, censties būt cilveku uzmanībā. Rūbijai tas nebija vajadzīgs, viņa bija skaista un bagāta. Augstā sabiedrībā viņa bija ļoti populāra, visi viņu pazina. Par Rūbiju bieži rakstīja (v svetskoj hronike)
Pamanīja, ka Renāta viņu uzmanīgi vēro. Šī sieviete varētu būt Rūbijas konkurente par Daņiila sirdi. Ko? Nē, Rūbija, pārstāj domāt par šo idiotu. Viņš Tevi neinteresē. Turklāt, kāda konkurente? Man nekad nebija konkurenšu. Es vienmēr darīju to, ko vēlējos, visi vīrieši vienmēr bija, ir un būs man apkārt. Tāpēc par to man par nav jādomā.
-Nē, mēs pagaidām neplānojam atvert tur savu filiāli. Mums tagad nav laika Pievērsties Kolumbijai. Mūsu filiali ir ASV, Krievijā, Ķīnā, Francijā, Anglijā, Spānijā, Itālijā, Austrijā, Vācijā, Venecuēlā, Meksikā,  kā arī citās lielākajās un attīstītākajās valstīs. Mēs tagad gribam atvērt filiāli Japanā. Bet Jūs dzīvojat Kolumbijā? Es piedzimu Londonā, bet vairāk mīlu Meksiku. No turienes ir mani vecāki, visa mana ģimene. :)

0

44

Daņiils pamanīja, ka Rubi viņu vēro, bet viņš nespēja veltīt viņai vairāk kā īsu skatienu, acis pašas visu laiku atgriezās pie Renatas, vērojot, pētot, iepazīstot. Jo vairāk laika viņš pavadīja viņas sabiedrībā, jo vairāk Renata viņu interesēja.
- Vai Tevi interesētu imports no Krievijas?
Daņiila sejā parādījās plats smaids, kad Renata pavēlēja viesmīlim atnest citu kafiju, un ar burbonu...
- Tomēr bez tā arī kafijai, ne tikai tējai, nav garšas?

0

45

Džordžs.

Mazliet dusmīgs.
-Maksimo! Atnesi normālu kafiju un tūlīt pat. Tā jau nav 1. sūdzība uz Tevi. Atceries to.
-Renāta, Tu tagad dzīvo Kolumbijā?

0

46

Paloma написал(а):

- Vai Tevi interesētu imports no Krievijas?

(šīs jautājums ir Renātai vai Rūbijai?)

0

47

Renata

Jau pirms brīža bija sapratusi, ka Rubi ir viena no tām augstdzimušajām un bagātajām meitenēm, kurām jau viss tiek ielikts šūpulī. Ar Renatu ta nebija. Viņas vecāki bija turīgi, bet ne bagāti. Turklāt viņi izšķīrās, kad Renata vēl bija ļoti maza. Un vienmēr viņi bija domājuši vairāk par sevi, nevis Renatu. Mammai bija jau 4 vīrs, bet tetim trešā sieva un vēl viens bērns. Mazulis zēns, kurš mantos visus viņas tēva īpašumus. Bet Renatai bija vienalga, tas viņu neinteresēja. Renata pati ar savu darbu un savu prātu bija kļuvusi par to, kas tagad bija. Viņa vienmēr zināja, cik iztērē un cik naudas viņai paliek. Viņa bija taupīga un lieliski zināja cenu attiecības. Ja reiz viņa bija atļāvusi sev doties šajā ceļojumā, pirmās klases ceļjumā, par kuru viņa maksaja patiesi ļoti daudz, tad viņa gribēja arī saņmet pirmās klases apkalpošanu - atbilstošu cenai.

- Jā, esmu dzimusi Bogotā un tur ir mana dzīvesvieta, bet mans darbs ir ļāvis man apceļot ļoti daudzas pasaules vietas. Un zinot tagadējo Japānas tirgu, kurš ir piepludināts ar lētajiem dārgakmeņiem no Āfrikas, jo vienīgi Āzija pagaidām nekontrolē dārgakmeņu likumīgu iegādi, nedomāju, ka jūsu uzņemuma filiālei tur veiktos labi. Vismaz pagaidām noteikti, kamēr Japanas likumdošana šajā sakarā nav sakārtota. Bet Kolumbijā savukārt dārgakmeņu pārdošanas niša ir tikai vietējo rokās, tā ir vienveidīga. Domāju, ka ar pareizo reklāmu jūsu uzņemums tur varētu gūt panākumus. bet protams - ta ir jūsu izvēle.

0

48

Renata

Palūkojas uz Daņilu ar dzirketelītēm acīs.

- Un vai tu apgalvosi, ka tava kafija tev garšo? - Viņa bija pamanījusi, ka viņš iedzēris tikai malku un vairāk netukšo savu kafijas krūzīti.

0

49

( te gribeju piemetināt, ka man nav ne jausmas par Japanas un Kolumbijas dārglietu tirgiem. Es te vienkārsi pārliecināti muldu, bet doma ir tada, ka Renata to visu labi pārzina un runā ļoti pareizi)

0

50

(tas it kā bija Renatai ;) )

Daņiils pasmīnēja. Viesmīlis atnesa Renatai jauno kafiju un Daņiils pastūma uz viņa pusi savu krūzīti.
- Apmainiet arī manējo. Pret tieši tādu pašu kā dāmai.
Vai tā tikai izklausījās, vai arī, sakot pēdējo vārdu, viņa balsī ieskanējās ironiska nots?

0

51

Rubi.

-Jums ir nepareizas ziņa par Japānu. Šajā valstī ir ļoti liels ceņu līmenis. Tā ietilpst valstu TOP5, kuriem ir visaugstākais ceņu līmenis. Tāpēc arī dārglietu maksa tajā ir diezgan liela. Tik un tā, mēs piedavājam ekskluzīvas dārglietas, kuras varēs pirkt vienīģi ļoti bagātas sievietes. Es gribu teikti, ka vairākums ir ar dārgakmeņiem. Bet tie tik un tā maksā dārgi. Tāpēc Japāniešu sievietēm, izvēloties starp mūsu kompānijas, kura ir kļuvusi par slavenu visā pasaulē un kādu Āzijas ražotni, viņas noteikti izvēlesies mūsu. Es domāju, ka mēs noteikti kādreiz atvērsim filiālu Bogotā, bet ne šajā gadā noteikti. tas prasa laiku, turklāt, ka jau teicu, visa mūsu uzmanība tagad ir pievērsta Japāņu tirgum.

0

52

albalonga написал(а):

( te gribeju piemetināt, ka man nav ne jausmas par Japanas un Kolumbijas dārglietu tirgiem. Es te vienkārsi pārliecināti muldu, bet doma ir tada, ka Renata to visu labi pārzina un runā ļoti pareizi)

(nenogalini mani, bet Rubi jau palaboja Renātu. :D Es to jau negribu dzēst. Turklāt, kāpēc Renātai jāparzin tirgu labāk nekā Rūbijai. Bija tāda doma, ka Rūbija to pārzin lieliski (Garvarda, tēva uzņemums, sakari), Renāta pati sāka piesieties. Tāpēc, vnk nomaini tēmu, ok? :))

0

53

Rūbi.

Turpināja ēst savu saldējumu.

Džordžs.

-Mana māte it dzimusi Bogotā. Tā ir lieliska pilsēta, man ļoti patīk taj atrasties.
Džordžs nodomāja, ka rūpes, kopīgas intereses, intelekts ir svarīgākas par flirtu. Mīlestība - tā nav tikai kaisle.

0

54

Renata

- Neapšaubu, ka jūsu dārglietas ir ekskluzīvas un kvalitatīvas, bet ņemot verā Japānas tradīcijas un reliģisko specifiku... Hmmm... Japānietes ir vienkāršas, viņas ir mājas sievietes. Un vīri reti viņām dāvina dārglietas. Bet pašas japānietes, šaubos, vai viņas jebkad pirks sev dārglitas. Modernās japānietes varbūt - bet viņu īpatsvars ir neliels... Lai gan nestrīdos. ņemot verā jūsu uzņēmuma attīstību un verienību, nešaubos, ka esat pamatīgi izpētījuši torgu, lai mēģinātu tajā ielausties. Esmu pētījusi vairāk japāņu medicīnas prechu tirgu, jo nesen noslēdzu visai vērienīgu līgumu par Kolumbijā ražotu prezervatīvu izplatīšanu Japānā (tas ir no Sin Verguenzas mazliet paņemts - alby piezīme  :D ).

Pievēršas Daņilam.

- Kā Krievijā ar prezervatīvu tirgu, Dani... hmmm Daniel...

(viņa labi zina, ka nav izrunājusi viņa vārdu īsti precīzi un nemaz netaisās censties izrunāt precīži...)

0

55

Rubi.

Uzmanīgi noklausījās Renātas teiktajā.
-Sievietes, neskatoties uz nacionālitāti ir lidzīgas. Visam bagātajām sievietēm gribas greznumu. Jāpaņu sievietes nav izņēmums. Turklāt, Japāna dzīvo ne tikai jāpaņietes. Tokio dzīvo ļoti daudz bagātu cilvēku, kuri nav japāni.
Tad izdzirdēja Renātas jautājumu Daņiilam un sāka uzmanīgi klausīties, ko viņš atbildēs.

0

56

Daņiils ar interesi klausījās abu sieviešu diskusijā. Viņas izklausījās tik lietišķas, īpaši jau Renata.
Pēc Renatas jautājuma viņam, Daņiils pacēla vienu uzaci, viņa sejā bija smīns.
- Daniels? Ja tev ir par grūtu pareizi izrunāt manu īsto vārdu, mēs varbūt ar īpašiem nosacījumiem varētu vienoties, ka tu vienīgā mani drīksti saukt par Danielu. Runājot par prezervatīvu tirgu... - Daņiils nemaz nejutās neērti runājot par šādu tēmu, viņa balss skanēja, it kā saruna būtu par visikdienišķāko tēmu. - Nevar sūdzēties. Lielāko daļu tirgus stabili ir ieņēmis viens uzņēmums. - viņš pasmīnēja. - Kurš, starp citu, ietilpst manā daudzuzņēmumu korporācijā.

0

57

Renata

Viņai biki glaimo, ka tikai viņai viņs ļauj sevi saukt par Danielu. Lai gan - tie jau ir tikai vārdi... Bet sievietes ka zināms mīl ar ausīm...

- Ak, tātad monopols. Nešaubos, ka šajā koorporācijā ietilpst arī Kremlis... Tieši tāpēc nekad neesmu iesaistījusies nekādās attiecībās ar Krievijas uzņēmumiem - pārāk daudz egomānijas un iedomības...

Iemalko savu kafiju. Tā nav gluži ideāla, bet daudz labāka.

Pēkšņi sajūt kutēšanu degunā. Noliek krūzīti un knapi paspēj aizlikt roku priekšā, kad atskaņ šķavas. Tās ir atgriezušās. Un viņai ka parasti nav kabataslakatiņa... Viņa jau pamāj viesmīlim. Grib likt, lai viņš atnes.

0

58

Džordžs.

Renāta ir pārāk mūsdienīga. Viņai ir savi principi, uzskati, kā arī ļoti grūts raksturs. Džordžs jau šaubījās, vai vēlējas redzēt, kā viņa flirtē ar Daņiilu.
-Mani jau gaida darīšanas. Prieks bija ar Jums iepazīties, senjorita De La Fuente.
Skatījās Rūbijas acīs un noskūpstīja viņai roku.
-Veseļojies Renāta!
Un viņš aizgāja, bet pirms tam nopskatījās Renātas acīs, bet viņas roku Džordžs nenoskūpstīja.
Laikam nav lemts. Nu, nekas. Atradīšu citu. Ar tādām domām viņš pieversās darbam.

0

59

Renata

Uzsmaida Dzordžam uz atvadām. Kapteinis neapšaubāmi ir lielisks, neprecejies, bet... Parāk lēnīgs, pārāk... hmmm... Bet tas Dani... Viņa laikam nekad nespēs izrunāt viņa vārdu... Ah, turklāt krievs - tas šķita tik eksotiski... Tad palūkojas uz Rubi. Renata iekšeji cerēja, ka filiāle Japāna bankrotēs.

0

60

Rubi.

Noskatījās, kā Džordžs aiziet. Viņš neizskatījās īpaši laimīgs. Var bū arī man jāaiziet? Un sagādāt tādu prieku Daņiilam? Nu, nē... :D Es vēl gribu patraucēt viņiem.

0


Вы здесь » TelenovelesLV » La Isla de Santa Muerte » DDR brokastis! :)