TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Filmas un multfilmas » 27 kleitas/ 27 dresses


27 kleitas/ 27 dresses

Сообщений 1 страница 9 из 9

1

pagājušo sestdien biju kinoteātrī un patiešām nenožēloju ka izvēlējos šo filmu.:)
šī ir vina no tām filmām kuru skatoties nevar saprast ... nevar paredzēt kas notiks tālāk, ar ko beigsies. visi kas redzēja šo filmu izgāja no zāles ar smaidu uz lūpām.
patiešām dievīga filma :D:D:D:D:
silti iesaku noskatīties.......

http://img5.allocine.fr/acmedia/medias/nmedia/18/65/20/80/18837011.jpg

Džeina vienmēr ir piekritusi būt līgavas māsa ne tikai savu draudzeņu, bet arī attālu paziņu kāzās. Kāzas ir viņas stihija, taču pati vēl nav atradusi vīrieti, kas viņu vedīs pie altāra. Tādēļ viņas skapis glabā jau 27 dažādas līgavas māsu kāzu kleitas - vienu bezgaumīgāku par citu.
Kādā vakarā Džeina ir apņēmusies būt klāt divās kāzās un tas viņu iegāž, jo laulību hroniķis žurnālists Kevins atklāj viņas noslēpumu un saprot, ka šeit sanāks lielisks raksts. Tikmēr pati raksta varone krīt depresijā - viņas apjūsmotais vīrietis saderinās ar pašas Džeinas māsu!
Kamēr Džeina negribīgi gatavo kāzas, Kevins māc materiālu par viņas sirdslietu, bet starp visiem ieaistītajiem pamazām briest skandāls.

Lomās: Katherine Heigl, James Marsden, Malin Akerman, Ed Burns, Melora Hardin, Judy Greer
Režisors: Anne Fletcher

Daži attēli no filmas :)

http://www.gala.de/asset/Image/artikel/life/2008/februar/27dresses-450.jpg
http://lakshmigandhi.files.wordpress.com/2007/11/27dresses_271.jpg
http://media.thedaily.com.au/img/photos/2008/01/16/heigl-27-dresses-l_t350.jpg

0

2

Redzeju. Man patika. Sevišķi beigas ar visām 27 drausmīgajām kleitām...

0

3

man arī tās beigas patika.... :D::D:D:D:D:D:D:D:D:D

0

4

Es skatijos kompii, bet pabriesmiga kvalitaatee, tomer man patika :) Velak noskatisos ari DVD kvalitatee  :flirt:

0

5

ak noskatījos šo filmu jau pirms varen ilga laika biju iz kino un tā bija vienīg'prakstiki reize kad noskatījos arī ievadtitrus jo zēlē bija tiektiešam varen maz cilvēku
eh pēc filmas noskatīšanās bija tāda patīkam pacilājoša sajūta
gribēju staigāt par veikaliem un prikt sev tikamas drēsbes ne kleitas bet tomēr
bet tomēr ši filma tiktiešam ir varen paviegla nav pēc tās ko seviški pārdomāt kā man parasti ir pēc sev tīkamas filamas
kā filma jau laba bet man varbūt tīk nedaudzx ar dziļāku un šapiīgāku domu

0

6

Šodien pie draudzenes noskatījos filmu.. :love: Tik ļoti patika.. Un Ketrīna lieliski tēlo.. ^^ Un tā viņas māsa Tesa.. :D Visu laiku domāju, kur šī redzēta, bet tad atcerējos, ka viņa bija filmā The Heartbreak Kid! :D Nu jā, bet filma man ļoti patika.. :) Nebija tik izteikta emocionalitāte, bet forša. ^^:love:

0

7

GaBy написал(а):

Šodien pie draudzenes noskatījos filmu..  Tik ļoti patika.. Un Ketrīna lieliski tēlo..  Un tā viņas māsa Tesa..  Visu laiku domāju, kur šī redzēta, bet tad atcerējos, ka viņa bija filmā The Heartbreak Kid!  Nu jā, bet filma man ļoti patika..  Nebija tik izteikta emocionalitāte, bet forša.

nu jā filma tiktiešam manuoprāt nev emocionāla
fima ir dikti iegla un beigās tāda patīkam sejūta, tikkai neiznu ja tagad būtu iespēja redzēt vēlreiz vai otrreiz skatītoes - nu ik ļoti laikam tomēr nepatika
ak bet jūs jau zināt cik trakoti tīk man izzi

0

8

man arī patika šī filma ;) man vispār ļoti patīk tēma par kāzām un kleitām, + ja romantika :D tik smieklīgi bija ar tiem taksometriem sākumā.. un tik daudz visdažādāko kleitu Keitai :D un kad pie beigām ar priekšnieku skūpstījās un abi izpsireda, ka tomēr kaut kā trūkst - arī forši :D un beigas pats par sevi saprotams ar tām 27 kleitām jautras :D

0

9

aNgeL написал(а):

kad pie beigām ar priekšnieku skūpstījās un abi izpsireda, ka tomēr kaut kā trūkst - arī forši

tā vieta bija jauka
nedaudz atgādināja izziju no grejas, ierastie vņaas gājieni, bet nu t ā pati aktrise, varēru tā ūs, pašaprotāmi, bet tiktuā viņu uzskatu par trkoti labu aktrisi

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Filmas un multfilmas » 27 kleitas/ 27 dresses