TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » La Isla de Santa Muerte » 2."Pacific Titanic" 13. jubilejas balles telpa


2."Pacific Titanic" 13. jubilejas balles telpa

Сообщений 1 страница 20 из 742

1

(Nu ja ir velēšanās, kāds jau var sākt spelēt balli, lai gan paralēli citās tēmās daži vel ietur brokastis. Kad nu pabeidzas citās temās brokastu un pusdienu sarunas, varat sākt balli spēlēt... Balles, atkarībā no situācijas, turpināsies līdz pirmdienai vai pat līdz kādai tršdienais. Skatīsos - ja balle sarunas apsīks un tā kļūs neaktīva, tad kuģis saks grimt, bet ja sarunas aktīvas, tad biki pagaidīšu ar to grimšanu...)

0

2

Balle sākas... Cilvēki pamazām sarodas. Šeks jau ir tur. Uzmanīgi vero visu, iepazīstas ar muzikantiem u tā tālāk. Šeks ir vispārējas uzmanības centrā, jo ir ģērbies Anglijas Elizabetes laika tērpā - tas nozīme, ka viņa ir triko bikses un tradicionālā kuplā krāga ap kaklu. Viņš ir aizrāvies ar visu šo pasākumu pamatīgi...

Maļinovskis

Arī jau ir balle. Jau iepazinies ar pāris dāmām. Stāv un tērgā ar viņām, dzerot šampanieti un smejoties. Kuģis ir pilns ar skaistām dāmām... Vēl ir Rubi, kuru viņš šodien noteikti satiks. Salsu viņi varēs dejot nakamajā naktī, bet šodien balle.

http://i48.photobucket.com/albums/f215/albalonga/Forums/a8ebb73781a0.jpg

Linkolns

Viņš nav ielūgts ballē. Viņš arī neiet uz balli. Viņš redz gaismas, dzird mūziku. Viņs ir uz klāja un nomaļus vēro cilvekus smalkos apģērbos, kuri dodas uz balli. Laiks ir apmācies. Vējs vēl nav stiprs, bet pamazām ceļās. Droši vien līs. Links saceļ uz augšu dzēmpera apkakli... Beidzot viņš ir vairāk vai mazāk drošs, ka ir drošībā. Pēkšni pamana kādu sievieti ar sanūti un sāk uzmanīgi verot. Tā krietnu brīd, līdz saprot, ka tā nav Diāna un novēršas...

http://i48.photobucket.com/albums/f215/albalonga/Dominic/410124204_e369cc4c89.jpg

0

3

( eh linkons jau ballē bet es dodos prom
braucu uz sabili pēc kurpēm)

0

4

Rubi.

Saposās uz balli. Tā viņa izskatījās. Tomēr Rūbijas vēl nebija balles telpā. Viņa gribēja atnākt pēdēja. ;)

http://www.humouria.com/files/photos/8a0e1141fd37fa5L.jpg

Aleksejs.

Daudz domāja par to mežoni. Viņa domā, ka es esmu vnk cilvēks, tuklāt, Eva nosauca mani par idiotu. Ballē es izskatīšos ļoti elegants. Domāju, ka Eva būs ballē, turklāt kopā ar to. Nekas, es centīšos pievērst sev uzmanību.

http://www.bazaar.ru/upload/bazaar/sept06/IMG_0178.jpg

Džordžs.

Viņam bija daudz darba. Džordžs pat aizmirsa par Renātu un visām problēmām apkārt. Tad pienāca kāds cilvēks no personāla un teica, ka Džordžam noteikti jābūt uz ballēs. Šodien kuģi vadīs cits. Tāda bija kuģa īpašnieka pavēle. Džordžs negribēja kādam uzticēt savu darbu, bet viņam nebija izvēles. Tāpēc šovakar viņš nebija kuģa kapteinis. :) (tāpēc grimšanā viņš nebūs vainīgs :))
Džordžs saposās un aizgāja uz balli.
http://www.mymovies.it/filmclub/attori/6354.jpg

0

5

(ah, nu kad reiz sāksim spelēt????? :confused: )

0

6

(nu es labākajā gadījumā vakarā, bet tas ar ja jums paveiksies un man būs gan laiks, gan vēlēšanās, gan spēki ;) )

0

7

(brīdinu, ka Renata spītesies un tipa nenāks uz balli. Iekšēji mocīsies, bet vienalga spītesies. Kādam (mājiens Daņilam) būs jāiet viņa meklēt. Tajā brīdī, kad viņš būs tur, Renata uzskries viņam virsū, jo nebūs nocietusies un būs nolēmusi tomēr aiziet uz balli... Uj, cik es nejauka - jau visu izdomāju un komandēju... A Sintija nāks tikai tad, kad Fernando jau būs zālē... :rofl: )

0

8

(hi hi hi, kā karaliene saka, tā notiks :D vismaz kāds koordinē notiekošo ar savu neizsīkstošo fantāziju :) )

0

9

( :blush: )

0

10

(Ev, es kaut ko nepareizi sapratu, vai arī mums ir cerība laimīgi pārdzīvot šo balli un vēl kādu dieniņu uz kuģa?  :rolleyes: )

0

11

(nē, balles beigsies ar kuģa slīkšanu... Un atcerieties - jūsu varoņi uz Islas tiks izskaloti tādās drēbēs, kādās būs sanākuši uz balli...)

(Ev, nu, c`on - man trīs varoņi ir jau ballē vai pie balles...)

0

12

(Es jau domāju par tām drēbēm. Bet Eva taču neies uz balli džinsos! :D Večiem vieglāk. Kā vienmēr. :P
A es nevaru spēlēt bez GaBy un Palomas. Un pati arī laikam drīz iešu prom.)

0

13

(Es domāju, ka viņi paspēs peldkostīmu apģerbt, svarīgākas lietas paņemt līdzi. :( Kāpēc tā? :O Kuģis taču lēni grims. :P
Bet, ja tā, tad Rubi izskatīsies tā: :D Peldkostīms viņai būs somiņā. :D
http://23.img.v4.skyrock.com/23e/zaineb1994/pics/515307357.jpg)

Отредактировано rubi (09.03.2008 18:09)

0

14

(Aha. :D Lēni grims un gaidīs, kamēr visi pārģērbjas. :P :rofl:)

0

15

Aleksejs un Džordžs jau ir ballē. Rūbija vēl kāvējas, saposās. :D
Džordžs.
Pasūtīja Martini Asti. Vēro klātesošos. Pamana Maļinovsku.
-Tas Jūs? Kā jūtaties? Vai jau tikāt galā ar savām problēmām?

Aleksejs.

Pasūtīja vodku. Arī aplūko visus klātesošus. Evu nekur neredz. Tad pamana Sēkspīru. Gandrīz apleja uz sevi visu savu dzērienu no pārsteiguma. Nu i savāds tips!
-Sveika! Vai šodien ir maskarāds?

0

16

Ragana написал(а):

(Aha.  Lēni grims un gaidīs, kamēr visi pārģērbjas.  )

(:D :D :D Nē, es vnk padomāju, ka tādi lieli kuģi noteikti nenogrims par 1 minūti. Vismaz 10 minūtes viņiem būs. :))

0

17

(nu plāns ir tāds - sākumā izskalo tādus, kādi ir - tikai apģērbā, kādā ir. Nu kādas tur somiņas, ja dzīvība jāglābj. Vēlāk tur jūra viņiem šo to no kuģa izskalos - arī koferus dažus ar dažām drēbēm - bet to visu es kooerdinēšu - pagaidām tā doma oir tāda, ka izskalo tādus, kādās drēbēs bij ballē, bet protams tādus gluži skrandainus...)

Maļinovskis

Uzsmaida Džordžam.

- Ak, kaptein, tas esat jūs. Lieliski, patiesi lieliski - es domāju balli. Izrādās uz šī kuģa ir tik daudz satriecošu dāmu. Mani komplimenti jums - viss šovakar ir lieliski.

Šeks

- Ak, atvainojiet, cienītais ser. Nē, nebūt - nekādā ziņā ne maskarāde. Mūsdienās cilveki ir zaudējuši lielisko gaumes izjūtu. Balle ir smalks pasākums un tajā jāizskatās un jāuzvedas kā nākas. Lai gan jūs neesat apģērbies gluži tradicionālā balles tērpā, tomēr jāatdzīst, ka jūs esat lieliski sagatavojies ballei. Mani apsveikumi, ser...

0

18

Aleksejs.

Viņu pārsteidza šīs cilvēks. Jā, tiešām savāds...
-A... Nu, paldies.
Tomēr Alekseja domas bija kopā ar Evu.
Savādi, Evas nekur nav. Domāju, ka viņa 1. te būs. Jāpameklē viņa. Interesanti, kurā kajītē viņa dzīvo. Hmm... Kapteinis tagad ir aizņemts. Var pajautāt kādam citam. Pienāca pie barmeņa.
-Sveiki, man jāzina, kur dzīve Eva... Eva...
-Es nezinu.
-Bet kas to var zināt.
-Pajautājiet šai sievietei.
-Sveiki. Man jāzina savas paziņas kajītes numuru.
-Mēs nevaram Jums sniegt tādu informāciju.
-tas ir ļoti svarīgi. Lieta tāda, ka manai draudzene ļoti nopietni slimo, es baidos, ka ar viņu kaut kas varētu notikt.
-Ko?! Nu labi... Kā viņu sauc.
-Eva.
-Kāda Eva?
-Bet vai te ir daudz Evu?
Sieviete apskatās kartotēku. Tur bija ļoooooti daudz cilvēku. tad pamana Evu Granados.
-Varbūt šī?
Aleksejs nezināja, bet cerēja, ka viņam paveucās.
-Jā, šī.
-Viņa dzīvo 37. kajītē.
-Paldies.
Aleksejs aizgāja pie Evas kajītes un pieklauvēja. Viņam rokā bija baltā roze, kuru viņš pa ceļam nopirka.
(ceru, ka piedosiet šo dialogu :))

0

19

Džordžs.

-Paldies, bet to rīkoju ne es. Jums jāpateicā personālam. Runājot par dāmam, jā, šeit ir ļoti daudz skaistu dāmu.
Džordžs atcerējās Renātu, Rūbiju, Izabellu, kā arī daudzas citas nejauši sastaptas sievietes.
-Vai Jūs jau atradāt sev kādu dāmu?

0

20

Eva
Viņa vēl nepaspēja pārģērbties un gaidīja Jude.
Pie durvīm kāds pieklauvēja.
"Ak, par agru!"
Evai bija brīnišķīgs noskaņojums un viņa domās jau izbaudīja balli.
Viņa attaisa durvis.
-Jude! Es vēl... – Eva smaida.

0


Вы здесь » TelenovelesLV » La Isla de Santa Muerte » 2."Pacific Titanic" 13. jubilejas balles telpa