TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » La Isla de Santa Muerte » 2."Pacific Titanic" 13. jubilejas balles telpa


2."Pacific Titanic" 13. jubilejas balles telpa

Сообщений 21 страница 40 из 742

21

Maļinovskis

Uzreiz atceras par Izabellu, bet izdzen šīs domas no galvas.

- Ak, patiesībā nespēju izvēlēties... - Maļinovskis iesmejas. - Un jūs pats, kaptein? Droši vien visas dāmas pašas jums karas kaklā - cik zinu sievietēm patī vīrieši formastērpos. Un pat ja jūs sovakar neesat formas tērpā, jūs vienalga esat kuģa kapteinis...

0

22

Aleksejs.

-Jude?
Nedaudz pārsteigts, bet viņš koķete nosmaidīja.
-Ja vēlies, dārga, tad vari mani arī tā saukt. Kaut arī:idiots, kretīns, man arī patīka.
Smaidīja. Acis spīdēja.

0

23

Džordžs.

Maļinovska vārdi viņam atgādināja flirtu. :D Bet tas, protams, bija tikai glaimojošie vārdi.
-Paldies. Jūs arī labi izskatāties. Daudz labāk nekā vakar.
Pateica to ar ironiju un iedzēra savu Martini.

0

24

Eva
Smaids pazuda no viņas sejas. Viņa pārsteigta izpleš acis. Un tajās paradās aizkaitinājums.
-KO TU TE DARI? – viņa jautā.
„Kā viņš mani atrada? Drīz jau janāk Jude. Jādabū prom tas idiots!”
-Par kretīnu es tevi vēl nebiju nosaukusi, bet paldies ka pateici priekšā. Tāds tu arī esi! Pazūdi!

0

25

Maļinovskis

- O, o, stop, kaptein... Reku tā dāma tikko man uzsmaidīja. Vai varbūt jums? :rofl:

0

26

(vai tiešām nesauci? :D Es biju par to pārliecināta. :D Var būt domās? Vai tā Renāta beto sauca? :O Es jau neatceros. Nu, labi. ;))

Aleksejs.

Neko citu no Evas arī nebija gaidījis.
-Labi, mīļa, nestrīdēsimies tagad par to, kā Tu mani sauksi. KāpēcTu vēl neesi saposusies? Balle negaidīs. Es starp citu pēc Tevis atnācu.
Aleksejs pasniedza Evai rozi.
-Tas Tev, skaistule.
Un atkal uzsmaidīja.

0

27

Džordžs.

Pagriežas. (un kas tur stāvēs? :lol: Pieņemsim, ka kāda skaistule)
Džordžs pacēla savu Martini glāzi, tā sasveicinādiemies ar kādu sievieti.
-Var būt arī man... :D
Džordžam ne īpaši patīka Maļinovskis, viņš nebija labi audzināts, turklāt, Maļinovskis sagadāja Džordžam problēmas.
-Redzu, ka Jums ir labs garastāvoklis.

0

28

(Nu, cik es atceros, tad nē. :D Lai gan Eva viņu daudzos vārdos nosauca. :D)

Eva
Palaiž Alekseja vārdus gar ausīm.
Paķer rozi, izmet to gaitenī.
-Vai tu esi kurls?! Tev šeit nekas nav darāms! Vācies!
Viņa kļūst nervoza, jo negrib, lai Jude ierauga viņu runājam ar Alekseju.
„Es viņu nosaucu uz „tu”? Viņš mani nosauca uz „tu”?!!”
Eva cenšas aiztaisīt durvis.

0

29

Aleksejs.

Viņš, protams ir stiprāks par Evu. :D Tāpēc ātri paķer durvis un sagrabj Evu. Viņš tuvojas viņas lūpām, bet pirms tām Aleksejs paskatījās šīs mežones acīs. Viņa ir tik dusmīga un kaislīga arī. Aleksejs skūpsta Evu - ļoti kaislīgi. Viņš tur Evu sev ļoti cieši, tā, ka viņa nevar tikt no viņa vaļā. :)

0

30

gareds

ienāk balles zālē... pamet skatienu apkārt zālēi.. evas nekur nav... un tā otra arī..
pieiet pie bāra letes un pasūta kādu kokteili.

0

31

(Nu vai zini! :D Točno seksuaļno ozabočennij maņjak! :rofl:)

Eva
Dirvis jau vērās ciet un noslēpa no Evas acīm Alekseju. Bet tad... Eva pat nesaprata kā, viņa jau bija tā bezkauņas rokās. Un viņš viņu skūpstīja! Atkal!
Ar grūtībām, bet Evai tomēr izdodas izrauties.
-Kā tu uzdrošinies?! Stulbenis!! ĀRĀ!!!
Eva arvien vairāk sadusmojās, jo sķita, ka to kretīnu šī situācija uzjautrināja.
„Viņš par mani ņirgājas!”
Eva paķer paķer vāzi uz draudīgi tur savās rokās.

0

32

Aleksejs.

Viņam patīka tas, kā šī sieviete pretojas skūpstām Iekarot viņu nebūs viegli. bet es to darīšu.
-Nu, labi, labi. Es jau eju. Tomēr, ja pēc 10 minūtem Tevis nebūs balles telpā, es atkal Tevi apciemošu.
Viņš paķera savu rozi, ielika to vāzē (:D) un aizgāja, pirms tām viņai nosūtot atvada gaisa skūpstu.
(nav viņš maņiaks... :D Vnk viņam ļoti patīk Eva. :D)

0

33

Eva
Viņa pat nepaspēja neko pateikt. Un ko gan viņa varētu teikt?
Šodien jau otro reizi viņš bez Evas piekrišanas bija noskūpstījis viņu.
Mežonīgi, kaislīgi noskūpstījis.
„Ko viņš iedomājas?”
Evas skatiens atdūrās pret baltu rozi. Viņa pavirši nometa vāzi uz galda.
"Jāpaspēj pārģērbties, kamēr Jude nav atnācis."
Eva drudžaini sāk posties.

0

34

Maļinovskis

- Ja... hmmm... lieliski, lieliski, kaptein... Atvainojiet... - Piemiedz ar aci kādai damai un steidzas pie viņas...

0

35

Aleksejs.

Smaidīdams, atgriezās balles telpā. Pasūtīja vēl Vodku, un vēroja, kas notiek apkārt. Pats atcerējās Evu, skūpstu. Tad viņš pamanīja, blakusstāvošo Garedu. Aleksejs apmierināta uzsmaidīja. Tātad Eva atteica ne tikai man, bet arī šīm tipam.
-Sveiks. Kāpēc te esi viens?
Pateica to ar ironiju.

0

36

(

rubi написал(а):

Tātad Eva atteica ne tikai man, bet arī šīm tipam.
-Sveiks. Kāpēc te esi viens?

:rofl: )

0

37

(:lol: Vajag taču Garedu pakaitināt par to traucēšanu. :D)

+1

38

gareds
viņš pagriežas pret pienākušo tipu.
- labs jautājums- gareds ar smīnu saka.. redzot ka arī viņš ir viens- to pašu es varētu jautāt arī tev.

0

39

Aleksejs.

-Es?! :O Es tikko biju pie Evas. Viņa jau drīz saposīsies un atnāks. Es viņu te gaidīšu.
Aleksejs apmierināts skatījās uz Garedu.
(es jau drīz iešu :))

0

40

gareds

gareds neticīgi paskatās uz alekseju
- inetersanti, patiešām interesanti.. jo viņa solījas šo vakaru pavadīt ar mani... bet... kas to lai zin... kurš gūs uzb\varu šovakar-gareds smīkņājot saka
gareds paņem savi martini glāzi un iet projām no bāra letes.

0


Вы здесь » TelenovelesLV » La Isla de Santa Muerte » 2."Pacific Titanic" 13. jubilejas balles telpa