TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » La Isla de Santa Muerte » 2."Pacific Titanic" 13. jubilejas balles telpa


2."Pacific Titanic" 13. jubilejas balles telpa

Сообщений 41 страница 60 из 742

41

( oho, Eva ir populārākā meitene uz klāja... :rofl: )

0

42

albalonga написал(а):

( oho, Eva ir populārākā meitene uz klāja...  )

( :D:D:D tā izskatās)

0

43

Maļnovskis

Pieskrien pie bāra, kur stāv Gareds un Aleksejs.

- Bārmen, divus Cosmo.

Gaidot, kamēr bārmenis pagatavos kokteiļus, pamana abus, kuri stāv un naidpilni lūkojas viens uz otru.

- Ak, labvakar kungi. Vai man tikai liekas, vai arī jūs tūlīt gatavojaties izkauties??? - Smīkņā.

0

44

(nu ja kāds ir ar mieru uz tik īsu laiku tad es līdz pus9 varu)

0

45

(ja Diāna grib satikt Linku, viņs ir uz kaģa borta tumsā... Pats nu viņš cista nenāks klāt - viņš tak nolēmis no visiem pa gabalu.)

0

46

gareds

paskatās uz vīrieti kas ierunājās viņam blakus.. nopēta viņu...
- nezinu kā viņš- gareds parāda uz alekseju- bet man nav vēlēšanās kauties.....

0

47

albalonga написал(а):

(ja Diāna grib satikt Linku, viņs ir uz kaģa borta tumsā... Pats nu viņš cista nenāks klāt - viņš tak nolēmis no visiem pa gabalu.)

( nu diana to domā vispārīgi
man tiesī bija doma vispār izvest viņu ārā uz klāja lai viņa nomierinās un tad iet pie cilvēkiem kā nkā tas ir tik varen pierasti viņas dzīvē

0

48

Maļinovskis

Iesmejas.

- Eh, divi vīrieši var sadalīt visu. Izņemot vienu. Sievieti. Kungi, paskatieties taču apkārt! Te ir tik daudz fantastisku, satriecošu un grandiozu sieviešu, bet jūs te stāvas un božaties viens uz otru kaut kādas vienas dēļ, ja pareizi esmu uzminējis...

0

49

http://aycu05.webshots.com/image/48084/2000874857458012235_rs.jpg
http://aycu23.webshots.com/image/47022/2000844092174728228_rs.jpg
http://aycu02.webshots.com/image/47081/2000800136587083094_rs.jpg

diana iziet ārā no savas istabas un noskatās uz sunīti kas tik steidzīgi elp savā groziņā
viņš visu dienu ir varen uztraucies
itkā būtu iepējams ka kas notiktu
viņa negribīgi maiztaisīja durvis
šis balle kas notika uz klāja kas bija pilna ar visādiem sabiedrībā pazīstamiem un ietekmīgiem cilvēkiem bija imesls kāpēd tēvs viņu palaida uz kuģa
viņa negribīgi dēvās uz balles pusi
viņa jau spēra vēl vienu soli tuvāk balles telpai bet tad apstājās
vēlme uz turieni nedoties bija stiprāka
viņa kādu brīdi tur stāvēja tik saviesīgi ģērbusies un tad pagriezās nedaudz uz sāniem un aizgāja uz citu pusi
apkārt bija tumš nekas nebija redzams bet viņa zināja ka atrodas uz klāja
pietiekoši ilgi, bieži tur viņa bija bijusi pat tumša
viņa atspiedās pret bortu un skatījās uz leju
kaut viņa neredzēja viņa juta jūru kas škirta pat ārdījās

Отредактировано pinocchio (09.03.2008 19:54)

0

50

gareds

iesmejas
- patiešām.. te apkārt ir daudz fantastisku sieviešu

0

51

Links

Krietnu brīdi vero Diānu, stāvedams turpat netālu tumsas aizsegā. Galu galā nenoturās.

Viņs pieiet pavisam klusi un ir jau viņai aiz muguras.

- Lēdij, jūsu balle jūs jau gaida... Kāpēc tu kavejies te?

0

52

diana pamatīgi nobijas un salēcās
viņa no izbīļa sāka steidzīgi elpot
un neko nmebija spējīga pateikt
steidzīgi viņa pagriezās un paskatījās uz aizmuguri
viņa papleta acis kaut gan tajā brīdī kad pagriezās saprata ka tas ir viņš
viņa neko neteica tikkai uzlika roku uz sirds irtkā censdamās to nomierināt un turpināja ātri elpot

0

53

Renata

Viņa joprojām ir savā kajītē. Un biki nervoza. Viņa nav saģerbusies balles tērpā, bet vairakas kleitas mētājas uz gultas. Mati ir izmazgadi, bet nav vel izžābēti un iztaisnoti. Viņa šķiet nervoza, it kā netiktu skaidrībā pati ar sevi. Viņa palūkojas uz naktsgaldiņa, kur stāv glīti iepakots mazs sainītis... Pie velan, kāpēc viņa vispār to izdarīja, kāpēc viņa nopirka piecus baltus un glīti izšūtus vīriešu kabataslakatus... Un tiem blakus stāv trīs balti, izmazgāti kabataslakatiņi. Tikai dodot tos mazgāt, viņa bija ieverojusi, ka katra kabataslakatiņa maliņā ir glīti izšūti iniciāļi DS... Pēkšni Renata atkal nošķaudījās un sāka šņaukāties. iesnas jau pamazām pārgāja un viņa jutās tīri normali, tomēr joprojām reizēm šķaudīja. Un jau atkal - nebija kur degunu izšņaukt. Viņa meklejoši lūkojās apkārt un skatiens atkal apstājās pie izmazgātajiem un glīti salocītajiem kabatalakatiņiem. Spēja impulsa vadīta viņa paķēra vienu un pielika pie deguna, bet tad apstājās, it kā nezinādama - šķaukt degunu tajā vai nē.
- Pie velna, tu esi idiote, Renata... - Viņa nolamāja sevi un demonstratīvi izšņauca degunu. Kabataslakatiņš bija gluži slapjš. Viņa to iemeta miskatē pie durvīm...

0

54

Links redzēja, ka Diāna ir nosalusi un nobijusies. Viņa trīcēja.

- Labāk dodies iekšā... - Viņs palūkojās uz balles norises vietu, no kuras nāca gaismas un mūzika. - Citādi tu te pavisam nosalsi. Un te nav droši... Vairāki balles viesi ir jau piedzērušies un klaiņo apkārt.... - Viņš pateica pavisam klusi.

0

55

diana

dziļi ieelpoja
- ja jau balles viesi ir piedzērušies tad laikam nedrošak būs ieksša nevis sēit - viņa pacēla uzacis un pagriezās ar skatu uz jūru
- turklāt kādu brīdi laikam vēlos baudīt mieru pirms iegrimstu pierasti garlaicīgi nevēlajamā pasaule - viņa atbalstījās pret bortu un nedaudz pārliecās pāri pati nepamanīdama viņa pacēla iņu kāju uz augšu

0

56

Linkolns

Mirkli vienkārši vēroja viņu no aizmugures. Viņa bija tieva, bet nebija viena no tam izkāmējušajām mūzdienu sievietēm, kuras vienmēr šķiet esam badā... No aizmugures viņas ķermeņa līnijas bija pievilcīgi apaļīgas, kailās muguras āda trīcēja. Vienu kāju viņa nevilšus bija pacēlusi. Bet viņa trīcēja, viņai neapšaubāmi bija auksti. Links novilka savu melno jaku un no aizmugures uzlika to viņai uz pleciem.

0

57

Izabella

Ienāk balles telpā. Pasmaida. Paņem sarkanvīna glāzi un lēni malko, skatīdamās apkārt.

Izabella izskatīsies tā:

[реклама вместо картинки]

0

58

(mmm, Izabella izskatās satriecoši...)

0

59

(es vairāk nekā stundu meklēju :D un es meklēju tikai Izabellas bildes :D pārējās bildēs visām smukajām drēbēm daudz bij nogriezts :/ )

0

60

( ka kungs cik jauki - no pinocchio puses )
( un vēl no pinocchio puses - man bisk prom jādodas bet nu es ceru ka viņi tur var kādu brīdi pastāvēt var kamēr būū prom un nevienam viņi netraucēs
vakarā doma vēl pienākt)

viņa pagrieza galvu uz sāniem un tad noladia to nedaudz ua laju
- paldies
viņa nolaida kāju uz leju un tajā brīdī tikkai pamanīja ka viņa to vispār bija pacēlusi
viņa piturēja uzlikto jauku un pagriezās uz viņa pusi
- un kāpēc jūs nesat balē
cik es zinu tikkai ielūigti visi ši kuģa viesi
jums tur būtu par ko runāt
daudzi noteikti jū zinātu
un jūs noteikti tur iederētos - protams derētu smokings - tajā brīdī viņa viņu nopētīja un tad tīri mīļi pasmaidīja
- bet domāju ka jums tur varētu patikt

0


Вы здесь » TelenovelesLV » La Isla de Santa Muerte » 2."Pacific Titanic" 13. jubilejas balles telpa