TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » La Isla de Santa Muerte » 2."Pacific Titanic" 13. jubilejas balles telpa


2."Pacific Titanic" 13. jubilejas balles telpa

Сообщений 61 страница 80 из 742

61

Linkolns

Iesmējās.

- Pirmkārt, man tur riebtos. Un otrkārt... es neesmu ielūgts. Es nepiederu pie šī kuģa... hmm... krejuma... Un tu pati - kāpēc tu neesi tur - tajā skaļaja, jautrajā pūlī? Tur ir daudz tikpat bagātu un slavenu cilveku, kā jaunā senjorita Barbara...

Viņa bija nostajies viņau blakus pie klāja un pagriezis galvu uz sāniem, lūkojās viņā.

(pinocchio, lai jau stāv abi tumsā... Ir kaut kas viņos abos - bagātā meitene un nabadzīgais zens. Vai arī - princese un cietumnieks... eh... Kas diez viņus abus uz salas sagaida. Tur Linkam vairs nebūs jājūtas neerti stāvokļa sabiedrībā un savas pagātnes pēc. Tur galvenais būs izdzīvošana un to nu Links pieprot labāk nekā jebkurš...)

0

62

Alfredo

Ienāk balles telpā un ar skatienu meklē kādu skaistu sievieti. :D

Alfredo izskatās tā:

http://stuff.jencarlosmusic.com/front_page/flash/JC_PHOTO_22.jpg

0

63

angelina написал(а):

Alfredo izskatās tā:

(ak, mans dies` - nu i balles tērps... :rofl: )

0

64

(bet tas tak i mans Fredijs  :rofl: )

Džeina

Ienāk balles telpā. Arī viņa ir bez pavadoņa (kā jau visi mani tēli :D ).  Nopēta visus.

Nu, Džeina varētu izskatīties tā, neko piemērotāku neatradu:

http://www.fuzzyopinions.com/wp-content/uploads/2007/05/WindowsLiveWriter/The10SexiestMoviePostersofAllTime_10626/mr_and_mrs_smith_ver2%5B5%5D.jpg

0

65

gareds

iet pa zāli... visu laiku vēro ieeju... gaida kad beidzot parādīsies eva...
pēkšņi uzgrūžas virsu kādai personai (džeinai)
- oj.. lūdzu atvainojiet.. -viņš ierauga pievilcīgu sievieti melnā kleitā

Отредактировано aijux007 (09.03.2008 21:10)

0

66

(visi te grūstās, bet nu ok :D )

Džeina

Atkal sajūt grūdienu.

-Uz šī kuģa pilns ar neveiklajiem...

Džeina nopūšas un paskatās uz vīrieti.

-Nu nekas, nekas... Šoreiz piedošu...

Džeina parausta uzacis.

Отредактировано angelina (09.03.2008 21:19)

0

67

gareds

-es... vai varu jums kā atvainošanās zīmi uzaicināt uz kādu deju.. vai arī uzcienāt jūs ar kādu dzērienu..- garedam iepatikās šī sieviete...

0

68

Džeina

-Padejot gan varētu.

Džeina apstiprinoši pamāj ar galvu.

0

69

gareds

padeva roku dāmai....
- vai es varētu lūdzu uzzināt jūsu vardu..- viņš iejautājās.

0

70

Džeina

-Protams. Es esmu Džeina. Un kā man jūs saukt?

0

71

gareds
smaida
-sauciet mani par garedu

0

72

Džeina

Smaida pretī ar saviem žilbinoši baltajiem zobiem.

0

73

gareds

virzās ar džeinu uz deju grīdas pusi...
viņš smaida....
un apbrīno viņas skaistumu

0

74

Džeina

Pēta Garedu, nenolaižot acis.

0

75

Rubi.

Iznāk uz zāli. (tomēr melnajā kleitā :D) Pasūta sev kokteili. (mājiens Alfredo :))

Džordžs.

Pamana Izabellu.
-Sveiki!

0

76

albalonga написал(а):

(pinocchio, lai jau stāv abi tumsā... Ir kaut kas viņos abos - bagātā meitene un nabadzīgais zens. Vai arī - princese un cietumnieks... eh... Kas diez viņus abus uz salas sagaida. Tur Linkam vairs nebūs jājūtas neerti stāvokļa sabiedrībā un savas pagātnes pēc. Tur galvenais būs izdzīvošana un to nu Links pieprot labāk nekā jebkurš...)

( un dianas dzīvē līdz šim izdīvošana ir nozīmējusi pieteiktisies pie labākā mankiīrista, friziera kosmetologa, tikt pie jaunās versaches kleitas - viņas izdzīvošana
bet nu es brīinu ka es jau to esmu sen izdomājusi un tas arī bija sunīša ievašanas uz kuģa mērkis
ka iņa kad kuģis sāks grimt skries pēc sava dargākā respektīvi, sava sunīša)

- Lincoln Burrows
ja tu gribētu td tu tur noteikti būtu iederīgs
bet reizēm to vienkārši nav iespējams vēlēties
visas tās runas par citu nelaimēm visus padara tik sasodīti laimīgus
viss tiek apspriests pat nolūzis nags galvenais ir iskatīties piederīgi un turēt galvu augstāk nekā pārējiem turēt tā ka nākošajā dienā to nožēlo jo sāp spranda, kakls-
viņa brīdi klusēja un pagrieza uz priekšu galvu
- turklāt tur gan ir skaļi bet tur noteikti nav jautri, nu protams kas nu kura skaitās jautri, jautri jau var būt iolīvi mērcējot martini glāzē - viņa steidzīgi apsklusa olīves mērcēšana bija tik sasodīti pazīstam diana pagriezās ar skatu pret jūru un pagrieza galvu uz linkona pusi

0

77

Izabella

Pagriežas pret Džordžu.

-Labvakar.

Alfredo

Pieiet pie Rūbijas.

-Sveika.

Uzsmaida viņai savu supersmaidu.

0

78

Džordžs.

-Kā Jums klājas? Sen Jūs te neredzēju. Jūs šodien izskataties satriecoši.
Sāk flirtēt ar Izabellu, lai ātrāk aizmirstu Renātu.

Rūbija.

Pamana smukulīti. Aplūko viņu. Kāpēc man veicās uz brunčumedniekiem?
-Ciao!
Arī uzsmaida.

0

79

Sāra

Ieiet zālē, pamana Šekspīru un sāk histēriski smieties.

0

80

Šeks

Stāvā sajūsmā par balli. Vēro visus, ik pa laikam pieiet pie kāda un manierīgi sasveicinās. Bet visas dāmas atsakās dejot ar viņu. Viņš to īpaši neņem galvā. Viņš ik pa brīdim kaut ko pieraksta savā piezīmju blociņā.

(Norkys, kāds tērps Sārai???)

0


Вы здесь » TelenovelesLV » La Isla de Santa Muerte » 2."Pacific Titanic" 13. jubilejas balles telpa