TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » La Isla de Santa Muerte » 2."Pacific Titanic" 13. jubilejas balles telpa


2."Pacific Titanic" 13. jubilejas balles telpa

Сообщений 81 страница 100 из 742

81

Linkolns

Pakatījās uz Diānu un pasmaidīja.

- Kāpēc tu vispār gatavojies uz turieni iet, ja nemaz negribi? Dzīve ir pārak īsa, lai tērētu to uz lietām, ko it nemaz negribas darīt...

0

82

Sāra
http://www.forever21.com/images/large/29989672-04.jpg

0

83

http://i232.photobucket.com/albums/ee236/shadowma1771/jlaw3.jpg
Jude ir gatavs ballei un dodas uz kajīti pēc Evas, taču jūtas ļoti uztraucoes, ka tik kaut ko nesalaiž grīstē. (  ) Nonākot pie Evas kajītes, viņš mutē iepūš mutes atsvaidzinātāj, piekārto matus un smaidot piekluavē pie durvīm.

Eva
Izdzird klauvēšanu un pieiet pie durvīm.
Kas tur ir? – viņa nolēma pajautāt, jo tas trakais varēja atgriezties. 10 min jau sen bija pagājušas.
Protams, Eva netaisījās viņam klausīt, bet vajadzēja būt piesardzīgai.
„Kaut nu tas būtu Jude!”

Jude
- Tas esmu es, Jude! - smaidot atbild Jude un gaida, kad Eva atvērs durvis, tapēc jau sagatavo rozes.

0

84

(nu es ieliku visu, lai ir skaidrs, kas un kā.)

Eva
Apmierināti nopūšas un atver durvis.
-Sveiks. - uzsmaida Jude. - Esmu jau gatava.
Viņa bija priecīga par Jude ierašanos. Beidzot! Beidzot viņi ies uz balli kopā.

Viņa izskatās šādi.
Tā otra kleita Evai patika vairāk, bet šī vairāk derēja lomai, ko viņa spēlēja ar Jude.
http://www.telenovely.net/poklad/carol28.jpghttp://www.telenovely.net/poklad/carol26.jpg

0

85

(Satriecoša kleita :))

Jude ieraugot Evu uz brīdi apstulbst, jo jūtas apžilbināts.. Viņš noskūpsta Evu (uz lūpām. :D)
- Sveika, Eva. Tu izskaties vienkārši satriecoši. Es nemelošu, ja teikšu, ka tu būsi skaistākā sieviete ballē! - viņš saka vēl joprojām vērojot Evu un smaidot, tad pasniedz viņai baltu rožu pušķi!
http://i232.photobucket.com/albums/ee236/shadowma1771/110906039_a8a5e9d9c1.jpg

0

86

(atkal jau baltas rozes. :D :P Nu, ejiet jau... :D :D :D Nevaru jūs sagaidī jau. :D)

0

87

(Paldies. :) A man melnā vairāk patika. :D)

Eva
”Nu kāpēc šodien visi cenšas mani noskūpstīt neprasot vai es maz to vēlos?!”
Eva neko nesaka, tikai notēlo samulsumu, kam vajadzētu parādīt, ka šis skūpsts viņai ne īpaši patika.
2 tā nenormālā skūpsti un 2 Jude skūpsti. Tie bija tik atšķirīģi.
Eva paņem rozes.
-Tagad jau baltas? Paldies. – pasmaida un grib ielikt vāzē, bet tajā jau atrodas Alekseja roze. Eva izņem to ārā, ieliek Jude pušķi.
-Varam iet?

0

88

Jude smaidot saka Evai:
- Ja vien skaistākā balles karaliene ir gatava, varam iet!
Viņš saprot pēc Evas sejas izteiksmes, ka viņai ne sevišķi patika skūpsts un vēlreiz iepūš mutes atsvaidzinātāju. ( :D )
Viņš pasniedz Evai roku.

0

89

Aleksejs.

Nervozē. Kur ir šī mežone? Viņa speciāli kāvējās? Aleksejs jau nevarēja ilgi gaidīt viņš devas uz balles telpas ieeju/izeju.

0

90

(rubi, tu mani biedē. :D GaBy! :rofl: Tu gribi, lai no smiekliem nobeidzos?! :D)
Eva
Ieķeras Jude piedāvātajā rokā, aiztaisa kajītes durvis un dodas uz balli.

Ienāk balles telpā kopā ar Jude.
Pārskata klātesošos, vai nav redzams Aleksejs. To viņa negribētu atkal satikt.
Un tad pamana Garedu.
„Pie velna! Kas ir tā slampa, kas dejo ar manu Garedu?”
Tas nepavisam nav tas, ko Eva bija gaidījusi.
Eva uzsmaida Jude un cenšas aizvest viņu tālāk, lai varētu pavērot Garedu, kamēr viņš dejo.
-Paskaties! - Eva norāda uz Šeku.

0

91

(Un Eva ar Jude ienāca no otras puses! Viņa Alekseju neredzēja. :P)

0

92

(Raganiņ, nepavisam, , man gribas piedot jautrumu bišku. :D)

Jude pārskata uz balli saradušos viesus, vai nav kāds pazīstamais.. Kad nevienu neatrod, viņš pasmaida un paskatās uz Evu.
- Kas ir šis vīrietis? - skatās uz Šeku un domā, kāds sakars viņai ar Šeku.
Jude novēršas, saskumst un nodomā "Kaut viņa neizrādītos tāda kā Kristela.."
(Kristela ir viņa bijusī, kura viņu piekrāpa un bija kopā tikai naudas un stāvokļa dēļ. Viņa centās Jude sapazīstināt ar savu itkā draugu, lai tikai novērstu Jude priekšnojautu, ka viņi ir mīļākie.)

0

93

(sabojāji te visu... :D)

Aleksejs.

Steidzās jau uz Evas kajīti. Pieklauvēja, bet nekas neatbildēja. Tad Aleksejs mēģināja atvert durvis. Nekas nesanāca. Viņš domāja, ka Eva speciāli neatver durvis, bet rīkot skandālu viņš tagad negribēja. Tāpēc atgriezas uz balles telpu. Pasūtīja sev Martini, kuru viņš pamanīja Džordža rokās. Nu, ja kapteinis to dzer, tad arī man to jaizmēģina.

0

94

Eva
-Es nezinu! Bet paskat, kā viņš saģērbies! Kā uz masku balli! – Eva smejas.
Tad pamana, ka Jude saskumis.
-Vai kas noticis? - viņa pārsteigt jautā.

(GaBy, un Jude neko dīvainu nemana? :O Palasi, ko alby pašā sākumā sarakstīja!)

0

95

Aleksejs.

Tikko viņam ieleja Martini. Viņš sedēja un dzēra to. Tad atkal pamanīja Šeku. Aleksejs mazliet uzjautrinājas, atceroties sarunu ar viņu.

0

96

(piedod, rubi. :D :P Vispirms uzrakstīju un tikai tad izrādījās, ka Aleksejs meklē Evu. ;) Tas nu gan dod! Lauzties iekšā svešā kajītē! :D)

0

97

(Ev, es laikam kaut ko palaidu garām.. Kas tur ir? o.O Tu domā to, ka Šeks ir līdzīgs Jude vai ko citu?)

0

98

(tāda ir mīlestība, apsēstība. :D :D :D)
Aleksejs.

Viņam kļuva garlaicīgi. Savādi, ka Evas nav. Tikko to padomājot, Aleksejs, gandrīz aizrījās. Viņš ieraudzīja Evu. Tā izskatījās satriecoši. :O Turklāt, viņa nebija viena, pat ne ar Garedu. Starp citu, kur ir Gareds? Viņš nezināja ko darīt? Aleksejs nevarēju taču visur viņu vajāt. Tad viņš paņēma savu Martini un glāzi un gāja uz Evas pusi. (:D)

0

99

(GaBy, Šeks ir vispārējas uzmanības centrā, jo ir ģērbies Anglijas Elizabetes laika tērpā - tas nozīme, ka viņa ir triko bikses un tradicionālā kuplā krāga ap kaklu!!! :D)

0

100

Aleksejs.

It kā gāja garām un tad apleja Judi (bikses atkal :D) ar savu saldo, lipīgo Martini Asti. :D

0


Вы здесь » TelenovelesLV » La Isla de Santa Muerte » 2."Pacific Titanic" 13. jubilejas balles telpa