TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Nedēļas telenovele » 11. nedēļas 2008 telenovele ir...


11. nedēļas 2008 telenovele ir...

Сообщений 1 страница 5 из 5

1

Rebeca

Ak, Rebeca, bet patiesībā - ak Princese... Tik labas atmiņas. Galvenais, ka Gabija pretentēja uz galveno - Rebekas lomu. Viņa piedalījās kastingā un bija jau gandrīz apstiprināta, bet tad viņai pēkšņi piedāvaja Princeses lomu, jo neatrada nevienu citu šai lomai piemērotu.  Man vienkārši šobrīd ir Gabijas bums atkal. mezonīgi milzīgs. Piedodiet man par to...

0

2

Piedodu! Nu, telenovele bija dīvaina un pat garlaicīga, tikai Princese ar Martinu piedeva klāt asumiņu!

A, man pašlaik Cielas bums! :love:

0

3

Princese bija vnk lieliska!!!!!!Faktiski viņas dēļ tikai arī skatījos, jo viņa telenoveli padarīja interesantu!!!!!!!!

0

4

var teikt neskatiijos...
kad radija otro reizi kaut kad no rita... kad ieraudziju Princesi, man galvaa... OO, Albalonga... :D jo tad visiem bija jau skaidrs, ka albalonga un Princese ir viena un taa pati butne  :rofl:

tev albalonga, shjiet tas bums uz Gabiju nekad nebeidzas.. tikai tas bums ir speeciigaks vai mazaak manaams.. :)

0

5

:D

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Nedēļas telenovele » 11. nedēļas 2008 telenovele ir...