TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Nedēļas telenovele » 15. nedēļas 2008 telenovele ir...


15. nedēļas 2008 telenovele ir...

Сообщений 1 страница 12 из 12

1

Como en el Cine

Ik pa laikam ir redzams kanālā Zone Romantica. Vai kāds ir skatījies? Daudz mīļu aktieru un atbaidošs, brīžiem pat ļoti bezgaumīgs sižets...

0

2

:D tas tieshaaaaaaaaam - atbaidoshs sizhets :D un aktieri....... nu man tur iipashi daudz miilju aktieru nav....

kadreiz nedaudz skatiijos, a tad apnika...... a peec tam, tikai tapec ka to raada jau 10 reizes - zinu sizhetu apmeeram no pasha saakuma liidz beigaam :D murgs

:glasses:

Отредактировано Julia (07.04.2008 12:36)

0

3

Nu man tur Lore, Mauricio Ochmans, Geraldīne Bazana, Alejandra Lascano, Mariana Torresa un arī sākumā negatīvā lomā tur redzams Juans Alfonso Baptista - man šitie visi mīļi.

0

4

Neesmu redzējusi. :P

0

5

Es kad biju brīvlaikā pāris dienas Rīgā, tad skatījos. Man šī telenovele īpaši nepiesaistīja, vienīgais jaukais bija tas, ka bija šausmīgi daudz pazīstamu aktieru

0

6

žēl, ka man nav kanāla, kur to var skatīties :( šitais ir vienīgais, ko es gribu, bet nevaru dabūt :(

0

7

esmu redzējusi tikai dažus mirkļus, kad man vēl rādijā Romanticu ;) tolaik šie visi aktieri vēl nebija mīļi, tikai Lorēnu sāku iepazīt no ECDD ;)

0

8

aNgeL написал(а):

tolaik šie visi aktieri vēl nebija mīļi,

tieshi taaa. no saakuma es tos aktierus vispaar nezinaaju, a tad izraadiijaas tie ir sameera slevani... :)

albalonga написал(а):

Lore, Mauricio Ochmans, Geraldīne Bazana, Alejandra Lascano, Mariana Torresa un arī sākumā negatīvā lomā tur redzams Juans Alfonso Baptista - man šitie visi mīļi.

lore - ir ok
ochmans - nepatiik..!!!!!!
bazana - nezinu
baptista - ir ok. bet iipashi nepazinu

:D

0

9

Es skatījos! :D Gandrīz visu telenoveli! :D Sižets nepatīka, bet skatījos. Man dikti nepatīka galvenais varonis - Mauricio Očmans. :( Bet pēc Marinas man Mauro sāka ļoti patīkt. :) Lore šajā telenovelē ieraudzīju 1. reizi. Man viņa patīka, īpaši tas, kā viņa dziedāja. ;) Man patīka vērot jauniešus. Šajā telenovelē bija pazīstāmi aktieri no Catalina y Sebastian. Tāpēc to, aktieru sastāvu, kuru tur redzēju, man patīka. Arī patīka ievada dziesma - Kristīnas Agileras - falsas esperanzas. :)

Kas tas ir? :O Jau Como en el cine ar bezgaumīgo sižetu ir nedēļas telenovele, bet kā tad Rubi?! Pēc mūsu balsošanas tā ieņema 1. vietu, ar lielu atstarpi, bet par nedēļas telenoveli ne reizi nav bijusi. Rebeka jau 3 reizes par tādu bija.... :( Ai, jai, jai!

0

10

rubi написал(а):

Rebeka jau 3 reizes par tādu bija....

šeit karalienei savi subjektīvie iemesli :D

0

11

hihihi... Nu lāb - būs arī Rubi kaut kad.... Bet Norkys taisnīga - nu konkrētākais despotisms mums te - karaliene valda un skalda... :rofl:

0

12

:) :love: ;)

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Nedēļas telenovele » 15. nedēļas 2008 telenovele ir...