TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Iepazīšanās,jautājumi,noteikum » Iepazīšanās ar dalībniekiem


Iepazīšanās ar dalībniekiem

Сообщений 421 страница 440 из 441

421

Aijuc, nākamreiz pado ziņu, kad brauc, t.i, ja tas iekrīt nākamgad pēc janvāra :)

0

422

Heh, izrādās, ka es arī neesmu iepazīstinājusies!
Jāsāk tad ar čatos iecienīto ASL - age, sex, location - man ir jau 22, cik var noprast, šķiet, ka sievišķā dzimuma pārstāve no Jelgavas.
Bērnībā nežēlīgi aizrāvos ar Rosalindu, Krāpnieci un visām pārējām, ko rādīja tv. Pēdējā skatītā telenovele, šķiet, bija Rūbija, pēc tam vairs tam visam neatlika laika, bija citas prioritātes. Arī tagad īsti telenoveles vairs nesaista.
Stipri pieķērusies m/m esmu tikai kopš 2007. gada pēc-Ziemassvētkiem, tas arī pamatīgi izmainīja visa veida dzīves uztveri.
Skatos lielu daļu no šeit apspriestajiem seriāliem.
cravey neapzināti pieradināja mani pie Supernatural, es savukārt esmu savā ziņā vainojama pie QAF izplatības šajā forumā.
Ar daiļslidošanu saslimusi pamatīgi biju tad, kad Stefans slidoja pie karaļa Artūra, taču pēdējo gadu vairāk vai mazāk sekoju līdz tikai uz vienas rokas pirkstiem saskaitāmu slidotāju uzstāšanām.
Sveiciens visiem, ar kuriem neesmu sasveicinājusies šeit jau kādu labu laiku būdama :]

Ps. Inetux, sveiciens vēlreiz!

Отредактировано etansy (23.08.2010 15:57)

0

423

etansy написал(а):

Heh, izrādās, ka es arī neesmu iepazīstinājusies

Es ar īstenībā neesmu, bet nu tas tā :D

etansy написал(а):

es savukārt esmu savā ziņā vainojama pie QAF izplatības šajā forumā.

Ak tā! es kāreiz pavisam, pavisam nesen tā iedomājos, kādā veidā sākās šī izplatība un redz - atbilde pati atnāca :D

0

424

cravey написал(а):

Aijuc, nākamreiz pado ziņu, kad brauc, t.i, ja tas iekrīt nākamgad pēc janvāra :)

To jau vienmēr var sarunāt.. ;) Tik jāsagaida jauks pavasara laiciņš.. ;) :D

0

425

Mīļi sveicu jūs abas forumā! :) http://i48.photobucket.com/albums/f215/albalonga/Forums/ee21213d25b07e3650358d8cd952f4a7.gif

0

426

cravey написал(а):

No kurienes tieši?

Es dzīvoju Brenguļos, bet mācos Valmierā skolā. Tā kā es tur esmu katru dienu!

cravey написал(а):

Es prasu tapē, ka mācos Vidzemes Augstskolā, Valmierā

Man jau vienreiz likās, ka es tevi manīju, bet nebiju pārliecināta!

cravey написал(а):

Varētu nākamgad maybe kaut kad satikties, kādā brīvākā brīdī :)

Jā, varētu! Būtu labi iepazīties dzīvē!

Siikaa написал(а):

Man ļoti patīk Valmiera.. tur dzīvo mana krustmāte un es vismaz 2 reizes gadā cenšos aizbraukt uz Valmieru.. :)

Vispār varētu kādreiz visas trīs sarunāt satikties!

etansy написал(а):

Heh, izrādās, ka es arī neesmu iepazīstinājusies!

Izrādās neesmu vienīgā aizmārša!

etansy написал(а):

Stipri pieķērusies m/m esmu tikai kopš 2007. gada pēc-Ziemassvētkiem, tas arī pamatīgi izmainīja visa veida dzīves uztveri.

Tu jau esi ar stāžu. Es kaut kā nejauši sāku. Kaut kad neilgi pēc savas 16 dzimšanas dienas pagājušo gad. Tā arī aizrāvos! Mana dzīves uztvere ar ir izmainījusies pilnībā!

aNgeL написал(а):

Es ar īstenībā neesmu, bet nu tas tā :D

Shame on you  :D

0

427

Inetux написал(а):

Es dzīvoju Brenguļos

Ui.. dievinu Brenguļu alu..  :glasses:

Bet doma norunāt tikšanos Valmierā ir jāpatur prātā līdz Krista būs atpakaļ.. ;) Un tad tik jāorganizē augšā.. :D

0

428

Siikaa написал(а):

Ui.. dievinu Brenguļu alu..  :glasses:

:D

Siikaa написал(а):

Bet doma norunāt tikšanos Valmierā ir jāpatur prātā līdz Krista būs atpakaļ.. ;) Un tad tik jāorganizē augšā..

Jā, ideja jāpatur prātā, un tad, kad Krista ir back, tad jāorganizē!

0

429

Sveicināti! Mani sauc Anita, age 23 gadi, segvārds nita. Man patīk dažādi seriāli, mīlu telenoveles, patīk vesturiskās telenoveles kā ,,Pasion'', ,,Amor gitano'', Zorro: zobens un roze. Pēdējā laikā LNT vairs nerāda vesturiskās telenoveles no Meksikas. Tāpat patīk mūsu latviešu kino piem, Rīgas Sargi. Neesmu redzējusi pēdējo jauno filmu ,,Rūdolfa mantojums''. Patīk šovi- Ekstrasensu cīņas, Ekstrēmās pārvērtības. :jumping:

0

430

Sveicināta forumā nita!

0

431

Laipni lūgta nita. Vēl viens vēsturisko telenoveļu cienītājs, es tās vnk dievinu :)

0

432

Paldies meitenes! :flag:

0

433

nita написал(а):
age 23 gadi

Ieraudzīju un iedomājos - ārprāc, cik veca! Tad padomāju brīdi ilgāk un secināju, ka ne pus gads un es ar tik veca būšu :D :D :D
Sveika :]

0

434

Es jau nemaz neesmu veca. :crazyfun:  Tas ir jaunības plaukums. Man ir teikuši, ka neizskatos pēc 23 gadnieces, man pēc izskata varētu dot 17- 19 gadus. Mūžam jauna :cool:

0

435

nita написал(а):

Mūžam jauna

Laipni lūgts forumā, nita. Un man patīk mūžam jauni cilvēki. :D

0

436

bienvenida!

a man gan apnīk būt mūžam TIK jaunai, jo visu laiku pase jāstaipa līdzi :D

0

437

Inetux написал(а):

Rīgas Sargi.

Mīļākā latviešu filma! :love:

Esi laipni aicināta forumā! ^^

0

438

Sveika,esmu jau Tevi ievērojusi aktīvi diskutējam,un ceru,ka arī turpmāk varēšu bieži lasīt Tavus komentārus.

0

439

Paldies! :jumping:

0

440

Rosa Diamante *** написал(а):

Un vēl joprojām esmu tikai parasts Usario,bet visiem citiem šeit ir kāds tituls nja...

Tev nav tituls uzlikts, jo katrs to pats sev izvēlas un pieraksta sadaļā, kurai links zemāk :)

Tituli

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Iepazīšanās,jautājumi,noteikum » Iepazīšanās ar dalībniekiem