TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Nedēļas telenovele » 16. nedēļas 2008 telenovele ir...


16. nedēļas 2008 telenovele ir...

Сообщений 1 страница 11 из 11

1

Rubi

Es tak solīju! Nu, cik daudzi skatījās un kā patika. Jūs jau zinat, ka man nepatika un es tikai pavirši skatījos.

0

2

Man patika! wsp man ļoti patika gan Rubi, gan Anita, nepadodies un abus seriālus rādīja vienlaicīgi, tāpēc skatījos vienbrīd vienu, citu brīdi otru.. bet Rubi man patika, jo viss tika radī°ts no negatīvākas varones skatu punkta , un man tik žēl Rūbijas, ka viņa pieļāva tādas kļūdas.. :/ būtu bišku pagaidījusi un dabūtu gan mīlestību gan naudu, bet nē, pasteidzās un apprecējās ar neīsto.. gribētos redzēt 2. daļu..

0

3

man ar dikti patika - Rūbija patiesībā bija jauka, tikai viņai neveicās. negaidīts iznākums šiten bij - es šokā vnk biju.

0

4

par beigām es arī pamatīgā šokā biju!

0

5

:cool:  Paldies! :) Man, protams, patīka. :D :D :D
   Dievināju Rubi, Loreto. :) Nu tāds jauks pārītis bija. :D Īpaši man patīka Loreto sunītis. :) Arī pēc izskata man patīka Sonya, Maribella, bet kā varones viņas bija diezgan garlaicīgas. :) Ektoru sākumā dievināju, bet Alehandro likās pārāk labs, tomēr vēlāk man vairāk sāka patīkt tieši Alehandro, nevis Ektors, jo viņs izrādījās ņūna. :P
   Man patīka dziesma, intro. Beigas nepatīka. Vēlos turpinājumu!!!
   Es atšķīrība no daudzajiem nevēlējos, lai Rubi mainītos. Viņa taču ir Rubi, visa rozīnīte ir viņas raksturā. :) :love:
   Es jau nedomāju, ka Rubi nrbija ļoti slikta. Vnk viņai šķita, ka viņa ir pelnījusi daudz un sasniegs savu ar jebkuriem mērķiem. Tomēr jau speciāli viņa nevienu nenogalināja, nevēlēja ļaunu. Cita lieta, ka viņai citi dzīvi bojāja - Lola, Hugo, Maribellas auklīte, Sonya (ne vienmēr bija maiga un mīļa. Viņa taču skauža Rūbijai), Sofija (Alehandro māsa), Elisa (tāda ņūņa, tikai telenoveles laiku velka), Kaetano, universitātes "draugi", kā arī daudzi citi. Rubi nevēlējas kā laba varone viņus žēlot piedot, bet pamazām atriebties, bet ne visiem protams. ;)
   Ceru, ka būs Rubi - 2 un ar Barby. Ar citu aktrisi šo telenoveli nevēlētos redzēt, bet skatītos. :)

0

6

ak man daudz labķ patika anita nepadodies un kā jau preinceses persona teica babi gāja vienā laikā un tā nu es vairāk skatījos antitu u tikkai pa lnt garajām reklāmas pazuēm skatījos rubiju turklāt mani mammai nepatika un tā nu bija telenovela ko mama neatbalstīja ka skatos
bet tā likās tīri interesanti ne klasiskā telenovela vien no dažām savādākām , bet tas preicē ka ismaz tolaik visa pasaule nebija tik banālā veidā vienāda

0

7

albalonga написал(а):

Jūs jau zinat, ka man nepatika un es tikai pavirši skatījos

pavirshi skatiijos, var teikt neskatiijos....... :) tikai saakumaa nedaudz, tad apnika, parak daudz tur problemu bija, viena nebeigsies, jau otra virsuu... man taa nepatiik.
protams, patika tas ka Rubi bija savaadaaka galvenaa varone. man patiik kad ir neordinaars scenaarijs ;)

0

8

Dievināju šo seriālu. :love: Arī šobrīd šo telenoveli uzskatu par vismīļāko.

rubi написал(а):

Dievināju Rubi, Loreto.  Nu tāds jauks pārītis bija.  Īpaši man patīka Loreto sunītis.

:D Aha. Rūbija, Loreto un sunuks. :D Super komanda. :)

0

9

Ragana написал(а):

Aha. Rūbija, Loreto un sunuks.  Super komanda.

:rofl:

0

10

rubi написал(а):

Ektoru sākumā dievināju, bet Alehandro likās pārāk labs, tomēr vēlāk man vairāk sāka patīkt tieši Alehandro, nevis Ektors, jo viņs izrādījās ņūna.

ar mani tieši tāpat :D sākumā gribēju, lai Rubija ir ar Hektoru, vēlāk ... mainījās viedoklis

rubi написал(а):

Man patīka dziesma, intro.

oj, dziesma man ļoti patīk :) intro arī :) un viņas sarkanā kleita  :love:
ak, jā - Loreto :D ļoti patika :D

0

11

aNgeL написал(а):

un viņas sarkanā kleita

Jā, kleita bija superīga. :love: Man patīka tas, ka Rubi jau no telenoveles sākuma bija skaistule. :) Bieži telenovelēs galvenas varones sākumā ir vnk, prastas, bez labas gaumes, nabagas, bet Rubi jau uzreiz bija īsta dāma. :)

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Nedēļas telenovele » 16. nedēļas 2008 telenovele ir...