TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Citi seriāli... » The O.C.


The O.C.

Сообщений 21 страница 40 из 46

21

albalonga написал(а):

Nu man OTH tomēr daudz vairāk patīk - raisa pārdomas. Un arī aktieri kaut ka mīļāki un viņu teli tuvāki. Bet The OC arī labs.

nu es nekad nespēju salīdzināt tā seriālus tas nekad ka one tree thill ir varen mīlš un varentuvs
nevaru citus nospiest uz leju nav jau nelkāda tējkana
katram peider sava bruvība

albalonga написал(а):

Jā, nu tas scenāristu streiks daudz ko bojā. Un es lasīju, ka Braiens Grīnsbergs iespējams parādīsies kādās pāris sērijās OTH.

oho
tas noteikti būs dikti labi uztaisīts
pat neŗīnos
varen smags un reizē skaits laiks petonei
un trkoti priecē - es jau ceru ka viņš parādīsies
bet nu arūi ceru ka turpinās filmēr october road

0

22

pinocchio написал(а):

nu es nekad nespēju salīdzināt tā seriālus tas nekad ka one tree thill ir varen mīlš un varentuvs
nevaru citus nospiest uz leju nav jau nelkāda tējkana
katram peider sava bruvība

Es gan spēju. Vienkārši es parasti vērtēju pēc tā, cik ļoti man patīk, cik ļoti iegrimstu, cik spēcīgas emocijas raisa. OTH man sapņos rādījās, bet The OC nerādās. OTH dēļ, kad no rīta pamodos, uzreiz bizoju pie datora, lai uzliktu lādeties kārtējo sēriju - kaut vai ja pamodos 5 no rīta. Tagad, kad skatos The OC, pamodos šorīt 8:30. Pagriezos uz otriem saniem un gulēju talāk. Aizpagājušo ceturtdien, kad biju apslimusi un negaju uz darbu - OTH skatījos visu dienu. Pēkšņi ap 18:30 atjēdzos, ka visu dienu neko neesmu ēdusi un ka pat negribējās - biju pārak iegrimusi OTH. Šodien visu dienu sēzu mājās. Skatījos The OC. Pamīšus cepu gaļu, taisīju salātus, skatījos hekeju, biju uz veikalu.
Pēc visa šī es nenoliedzu, ka arī The OC ir sava burvība, bet konkrēti es tīri neapzināti pati priekš sevis dodu vertējumu - OTH manā izpratnē un manai gaumei patīk labāk par The OC...

0

23

nu tas gan ka one tree hill var iegrimt bet the oc man nepieciešam anliela daļa un ir jau pārdomu neuzkaskatu ka stas ir seriāls ar kuru tu skrien uz priekš man the oc prasās pa pārsi sērijām deinā vair apat pa vienai
bet ne jau vaeselu akudzi
man prasās pa idu vēl ko padarīt bet nesuzkastu ka tas ri kas slikts

ak bet tā salīdzināšana arī ir varen leila atškirība stapr mums jo es tā vienkārši nespēju

0

24

pinocchio написал(а):

ak bet tā salīdzināšana arī ir varen leila atškirība stapr mums jo es tā vienkārši nespēju

Dzīvi nosaka izveles un prioritātes. Bet izveles izdarīt bez salīdzināsanas var laikam tikai metot monētu... Es ta nevaru. Es lēni un smagi pieņemu lēmumus un es sīki un smalki visu salīdzinu, visu pārdomāju... Ja, tā laikam ir milzu atšķirība starp mums. Un man The OC serijas dienā prasās pat nezinu cik. Šodien piecas noskatījos un laikam vel sesto skatītos, ja būtu. Bet ta, kā nav - tad iztieku. Ar OTH es neiztiktu - es apgrieztu vai visu netu riņķī un gan jau atrastu un noskatītos. Ja, nu te atkal parādās mani patikas atšķirīgie līmeņi starp OTH un The OC

0

25

albalonga написал(а):

Bet izveles izdarīt bez salīdzināsanas var laikam tikai metot monētu...

nu seriālu ziņa neredzu tur nepieciešamīgu mest mnētu
bet vispār man monētas mešana vienmēr seriālos ditki patiksi
istkās tik varen tīkam

albalonga написал(а):

Un man The OC serijas dienā prasās pat nezinu cik.

ak the oc man'būtu pa daudz
teši tāpēc man varen liel;a doma un visu laiku atlieku uz vasrau kad man būs vairāk laika
un kad vdiņā sev tīakmā laikā varēunoskatīties to sēriju vai divas nu maksimālais trīs
bet tagad kad reizēm atrodas laiks reizēm drīzāk laika sanāk vairākām sŗjām vienā nedēlas dienā nekād katru dienu pamvienai sērijai

0

26

Interesanti. Man gan nekad nav pacietības - vienmēr gribas ātrāk zināt, kas būs tālak...

0

27

albalonga написал(а):

Interesanti. Man gan nekad nav pacietības - vienmēr gribas ātrāk zināt, kas būs tālak...

nu tāpēc ir tubes fanu video un bildes
pēc kuriem parasti secinu kautkas kas pattiesībā nenotiek
bet tas nomierina to vēlmi zināt tālāk

0

28

Ahh, man ļoti patīk šis seriāls! :love: Noskatoties sēriju tev jau gribas skatīties nākamo, jo interesanti, kas būs tālāk! ^^ Ļoti patīk aktieru sastāvs - Pīters Galahers, Miša Bārtone, Bendžamins Makenzijs, Adams Brodijs, Reičela Bīlsone! :love: ^^ Sižets arī piesaista. ^^

0

29

ak un man jau varen liels prieks par tavu avataru un paraksu itīpāsi jo man duikti tā vieta pašai patika ak un tāds prieks ka tas vis tevi ientresēja , tas kas mani sen jau valdzina

+1

30

pinocchio написал(а):

ak un man jau varen liels prieks par tavu avataru un paraksu itīpāsi jo man duikti tā vieta pašai patika ak un tāds prieks ka tas vis tevi ientresēja , tas kas mani sen jau valdzina

Un mani priecē tas, ka tu par šo filmu ieliki aprakstu un priecdē arī tas, ka viņu rāda LNT! ^^ Man pašai arī dikti patika tā vieta, kas man parakstā, taču vēl labāk man patika Maryan [Marisas un Raiena] pirmais skūpsts karuselī.. ^^ :love:

0

31

nu jā bet tas karuseļa skūpts bija jau vēlāk  bet tavs aparaksts es sauktu par tādu lielāku iesākumu un karuseļastāts vēl turpināsies jo viņiem būs vēl ainas karuselī - ja nekļūdos 3 vai 2 sezonā
ak bet laikam man vislielākas prieks ka vispār kas tik ģeniāls eksistē

0

32

pinocchio написал(а):

nu jā bet tas karuseļa skūpts bija jau vēlāk

Zinu, ka bija vēlāk.. :)
Man vispār pēc sižeta ļoti patika, kā izveidojas Marisas un Raiena draudzība. :) Un kā man patīk Sammera un Sets.. :D Tāds foršs pārītis! ^^

0

33

GaBy написал(а):

Man vispār pēc sižeta ļoti patika, kā izveidojas Marisas un Raiena draudzība.  Un kā man patīk Sammera un Sets..  Tāds foršs pārītis!

nu marisa un rayans sākumā man arī patika betpēc tam kad nāk jau 2 un3 sezona ne tik ļoti vis pārāk tā čakarējoši
bet summer un sets ir varen jauks pāris un viņi gandrīz viu laiku kad saies kopā būs arī kopā ja vien neskaita to lielo pa''skiršanās posmu, bet nu tikuntā izveidots bija daudz daudz jaukāk nekā marisas un rayan entās paškiršānās

0

34

Skaidrs, paldies par nelielu ieskatu.. :)
Nu jā, man jau no paša sākuma likā, ka Marisai un Raienam tik viegli neies.. Jo abi ir no dažādām pasaulēm.. Raiens ir pavisam savādāks, nekā Marisa.. Kā saka - pretpoli pievelkas.. Bet Sets un Sammera ir kā radīti viens otram. Žēl tik, ka 1. sezonās sērijās Setam nācās sāpināt Annu..  Skatīšos tālāk un tad jau redzēs, kas notiks. ^^ Pagaidām esmu tikai pie 1. sezonas 12. sērijas. :)

0

35

nu tās dāžādās pasaulkes dikti saškobīsies joviņi abi pat ļoti mainīsies
ak jā īstenībā man dikti patika anna kā tēls tā gribēju lai viņa parādās nu itkā uz vienu sēriju 3 sezonā viņa būs bet tās būs viena sērija turklāt viņa neparādīes kā individuāls tēls viņa palīdzēs setam ar summer ak bet setts un summer ir kruti pat ļoti
- tu velc sērijas vai skaties pa lnt
- un ja kas vajadzīgas kādasdziesmas man gandrīz visas ir bet tagad nedaudz pēdējās albūmu daļas ir uzkārušas
bet nu mžuika tur ir ģeniāla
un avatarus un parakstus kautkad drīzumā centīšos pameklēt un salādēsu to kas jau ir

0

36

pinocchio написал(а):

tu velc sērijas vai skaties pa lnt

Es skatos pa LNT un tagad sāku vilkt no torentiem un skatīties. ^^ Rīt māsa nebūs mājās, tākā rīt man būs daudz laika, lai noskatītos. ^^

pinocchio написал(а):

un ja kas vajadzīgas kādasdziesmas man gandrīz visas ir

Butu ideāli, ja tu dziesmu ielādē varētu ielikt dziesmas, jo mūzika tur tik tiešām ir ģeniāla. :)

pinocchio написал(а):

un avatarus un parakstus kautkad drīzumā centīšos pameklēt un salādēsu to kas jau ir

Mhm, būtu forši! Varbūt varētu ko nočiept? :rolleyes: Man jau patīk tie, kas tur salikti. :) Es pati arī mēģināšu salikt avatarus un parakstus, kas man ir. :) Vakar atradu diezgan daudzus. :)
Tu jau visas sezonas esi redzējusi? :)

0

37

GaBy написал(а):

Es skatos pa LNT un tagad sāku vilkt no torentiem un skatīties.  Rīt māsa nebūs mājās, tākā rīt man būs daudz laika, lai noskatītos.

nu jā kas līdzīgs man bija ar brāliem un māsām tikkai man iepatikās pati pirmā sērija ko es redzēju un tad neizturēju parākņājos iepējamos attēlos un sāku vilkt vienkārši paŗkāk patika

GaBy написал(а):

Butu ideāli, ja tu dziesmu ielādē varētu ielikt dziesmas, jo mūzika tur tik tiešām ir ģeniāla.

jā es tikkai ceru ka tev der torenti jo manuprtāt es vilku no torentiem - nu jā katrā ziņā pasktīšos
un kopā ur ir 6 diski viens ir ziemas svētku kurā ir 9 dziemsas

GaBy написал(а):

Mhm, būtu forši! Varbūt varētu ko nočiept?  Man jau patīk tie, kas tur salikti.  Es pati arī mēģināšu salikt avatarus un parakstus, kas man ir.  Vakar atradu diezgan daudzus

protams ka varēsi ja vien prati vēlēsies
- nu tie es teiktu tā - par baaneriem noteikti ka ir kas labāks un tagad datorā man ir daudz ryan un taylor paraksti, bet tas tevi noteikti pašlaik neskar
un jā man dikti gribētos rezet kas tev ir atradies

GaBy написал(а):

Tu jau visas sezonas esi redzējusi?

nē skatos 3 sezona tā tālēnām iet uz priekšu skolas dēl

0

38

pinocchio написал(а):

jā es tikkai ceru ka tev der torenti

Der!  :yep:

pinocchio написал(а):

un kopā ur ir 6 diski viens ir ziemas svētku kurā ir 9 dziemsas

Oho! :shine: Suuuuper! Ziemassvētku dziesmas.. :love:

0

39

ītkā ziemasvtki vēl tālu bet nu daudziem jau patīk laicīgi gatavoties tiem, man laikam gan patīk tā ziemasvētku rosītba turklāt tagad iroktobris mans mīļākais mēnesistā kā nekādas domas par ziemasvētku svinēšanu

0

40

pinocchio написал(а):

bet nu daudziem jau patīk laicīgi gatavoties tiem

Esmu vien no tiem.. :D

pinocchio написал(а):

man laikam gan patīk tā ziemasvētku rosītba

Man arī. :)

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Citi seriāli... » The O.C.