TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Nedēļas telenovele » 17. nedēļas 2008 telenovele ir...


17. nedēļas 2008 telenovele ir...

Сообщений 1 страница 4 из 4

1

Šoreiz seriāls

One Tree Hill

Man atliek tikai izteikt milzīgu paldies manai māšelei pinocchio!
Iesaku visiem noskatīties. Vismaz līdz 4. sezonas beigām. Video linki ir video sadaļā un bilžu sadaļā ir daudz bildes - tas viss arī pateicoties pinocchio.

0

2

albalonga написал(а):

Vismaz līdz 4. sezonas beigām.

oho kas tad tas
es nezinu vai tu to biji ievērojusi bet 5 sezona ir vis ģeniālākā no visām
ja jau pa visām sezonām salās tiik daudz juaku lietu
tad 5 sezona ir viens jaukuma kamols
tik sāpīga, jauka un patiesa reizē
uj pat tad ja tev nepatīk peytona kā varonis viņa gan 5 sezonā ir vairāk koncentrēta bet nu neitanam un haley ir tādas lietas tur un tur parādās mans mīļākais pāris lili un jamy nu labi vērl viņi nav kā pāris bet katrā ziņā man tīk visa sezona kopumā un 5 sezona tiktiešam ir varen jauk un pat visvaren jaukākā

0

3

Nez kāpēc man bija aizdomas, ka šis būs nedēļas seriāls :D a cik katrā sezonā sēriju? Jūs mani kārdināt!!! Bet.. bet... Es tak nevaru skatīties :D man jau tā ir 4 seriāli uz kakla :D

0

4

nu kā kur'bet pārsvarā 21 vai 22 un seonas uzfilmētas jau 4 piektā ir līdz 13 sērijai un drīz avjadzetyu būt 14 un saplānotas ir vēl uz preikšu

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Nedēļas telenovele » 17. nedēļas 2008 telenovele ir...