TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Nedēļas telenovele » 20. nedēļas 2008 telenoveles ir...


20. nedēļas 2008 telenoveles ir...

Сообщений 1 страница 11 из 11

1

Querida Enemiga.

Vakar Meksikā tika parādīta pirmā sērija un Meksikāņi ir sajūsmā. Un te varat redzēt ievada titrus.

http://www.dailymotion.com/video/x5eljb … shortfilms

0

2

Izskatās interesanti. Gribu vismaz pirmo sēriju redzēt. Bet ne tagad. :D

0

3

8-) Tiešām interesanti!!!

0

4

o, jau pirmā sērija? :D diezgan smuks entrada :) patīk man kā saskan abi galvenie varoņi :)

albalonga написал(а):

Meksikāņi ir sajūsmā

un tas skan intrigjējoši.. :D

0

5

Nu bļin... varētu piepauzet ar seriālu fiļmēšanu :D nu tā takš nevar! Es kā paskatījos Entradu... toč gribu skatīties! tfu, bļin :D Man laikam nepietiek seriālu.. nu nepietiek! Ak, gr :D

0

6

Es tūbē pirmo sēriju skatos un treileri arī noskatījos. Man patīk. Šķiet patiesam atgriežos telenoveļu pasaulē. Cravey vel sodien mani ievilināja tūbe vienu Victoria montāzu noskatīties - es no aizkustinājuma apraudajos...

0

7

Jā? Wow. A viņa arī skatās Viktoriju??? Aw.
Gr, man ar tak sāk gribēties telenoveles... Bet jāiztur vēl vismaz divas nedēļas ar OTH. Lai gan neesmu pārliecināta, ka 100% izdosies :D
A ielādejamie video būs šī seriāla? Tūbē skatīties negribu...

0

8

albalonga написал(а):

Cravey vel sodien mani ievilināja tūbe vienu Victoria montāzu noskatīties - es no aizkustinājuma apraudajos...

Video linku ieliku šeit:
http://telenoveleslv.mybb.ru/viewtopic. … 211#p95211

Paloma написал(а):

Jā? Wow. A viņa arī skatās Viktoriju??? Aw.

Njus nedaudz no pirmās sērijas redzēju, man jau te tagad pa daudz seriālu, ko skatīties!!! Tik daudz emocionāli nevar pavilkt :D

Man ar endtrada iepatikās un jāpiekrīt Palomai, čo ta pārāk daudz seriālu un visus gribas redzēt :(

0

9

ak man jau traileri un rptomo trkoti patika
un ši ir tā telnovela ko tiktiešam trkoti gribas redzēt patreiz tādas irtikkai divas
bet līdz eksāmena beigām nekādu telnoveļu
nekā tamlīdzīga atseviškas pa retam sērijas , un titkieršam pa retam
ak nav tak laika ņemot vērā kā me'dzu atirauties
bet pēc eksāmena pat nebrīnos ja šo skatītoes jo vispār prasās kāda telnovela lai būtu tā sajūta - telnoc'veļu bet negribu ņemt tādu vecu vēlos tādu kuru filmē
un b';yutu jauki man iedzīt atgādinqa dame chocolate
bet nu vispār par telnovelu jau esmu sākusi jau krietnu laiku iepriekša sajūsmināties un vēl ši aktrise ir varen tuva ana kā nekā un vēl patik tik tekoti vienkārši enerģiska , asocējas ar sapo kaut viņai šadi mati daudz daudz labāk izksātas un telnovela isktās trkoti skaita

0

10

Man pirmā sērija patika. Bet nekur nemanīju video - tikai tūbē. Nu tam cilvēkam, kas tūbe ielādējis jau ir, un varētu sazināties un dabūt, bet kvalitāte gana slikta. Japagaida kādu menesi, kad saks Univision rādīt - gan tad būs normāli video pieejami.

0

11

Es arī gribu skatīties. :) Tikai man galvena varone neiepatikās. Vairāk iepatīkās viņa sāncense. :D Tomēr tik un tā vēlos redzēt. :) Ak... :D

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Nedēļas telenovele » 20. nedēļas 2008 telenoveles ir...