TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Nedēļas telenovele » 21. nedēļas 2008 telenovele ir...


21. nedēļas 2008 telenovele ir...

Сообщений 1 страница 5 из 5

1

O Clone

Brazīliešu grandiozā telenovele ar milzu panakumiem. Tagad Telemundo sadarbība ar El Globo grib filmēt rīmeiku. Vai oriģinālu skatījāties un kā patika.

0

2

oj, man patika, tikai tā arī beigas neredzēju - kkādu sviestu tur LTV1 taisīja.

0

3

Neredzēju!!!!!

0

4

albalonga написал(а):

Vai oriģinālu skatījāties un kā patika.

jaaa SKATIIIJOS !!!!!!!!!!!!!!

no saaaaaaakuma ljooooooooooooooooti patika.... skatiijos ar tveertu muti :D super aktieri, filmeeshana, daba... kostiimi, muuzika... scenaarijs... uzzinaaju vairaak par araabu kultuuru, pat iemaaciijos un veljoprojam atceros dazhus araabu vardus - habi bi un haram!!! nu  - salamaleikum jaut pats par sevi !!!!!!!!!!!!!!!!

Bija super. ap seriaala visu jau saaka nedaudz apnikt. seriaals bija tik garsh, ka es beigas jau pat nenoskatiijos....
bet sakumu un vidu  skatiijos gan krievu kanaalaa gan latvieshu!!!

:crazyfun:  :whistle:  :shine: la la laaaaaaaaa........ man dahas dziesmas ir ierakstiitas un dazhreiz patiik taas paklausiities...  :whistle:  :shine:

0

5

Sižets interesants un neparasts. Dažas sērijas redzēju, bet man serials likās pārak izstiepts. :no:
Beigas arī neredzēju, tikai izlasīju.

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Nedēļas telenovele » 21. nedēļas 2008 telenovele ir...