TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Teniss » Roland Garros


Roland Garros

Сообщений 1 страница 9 из 9

1

Man liekas, ka šī tēma ir vajadzīga, jo vēlāk sekos visinteresantākais. :)
Pirmkārt, es ļoooti sadusmojos uz Maratu Safinu. :( Cerēju, ka viņš centīsies un varēs iegūt no jauna savas pozīcijas (vismāz tuvu tām), tomēr nē. :( Kā saka: no šovbiznesa, tusiņiem sportā neatgriežas. (tas pats būs arī ar Pļušenko).
Šarapova, kā jau minēju, mani neiepriecināja.
Mani favorīti ir Rodžers Federers :love: un Novaks Džokovičs. :D Nu patīk man šie 2 tennisisti. :) Ceru, ka uzvarēs kāds no viņiem, nevis Nadals. :sceptic:
Kas vēl skatās? :) Kas jums patīk? ;)

0

2

nu man domāt, ka Nadals uzvarēs. Un Rože ka jau Rože - manas simpātijas pret viņu jau Taibreikā izpaudās - cienu un respektēju, bet nemīlu. Marats pat īsti nesarūgtināja - jau sen neko no viņa negaidu. Gaidu tikai, ka paziņos par sportiska karjeras beigām. Djokovičs man ir mīļs, bet sodienas spelē ar Gulbi viņu ienīdu. Šarapova - hmmm... Man patīk viņas teniss, bet nepatīk viņas attieksme, Tāpēc nav žel, ka izkrita.

Ja, un runājot vel par Rolland Garros - tas ir man mīļakais no trijiem Grand Slam turnīriem un zinu, ka no visiem Grand Slamiem Marats šo gribeja uzvarēt visvairāk. Bet... jau kopš 2001. gada, kad saku fanot, jutu, ka nekad neuzvarēs. Tāpēc arī manā darbā neuzvarēja, lai gan sākumā bija paredzēts, ka tas pēdējo nodaļu turnīrs būs Rolland Garros.

0

3

albalonga написал(а):

Bet ja spelē Safina, tad protams vienmēr par viņu

Šodien redzēju viņas un Dementjevas spēles beigas. :) Safina - malacis. Viņa jau ir pusfinālā. ;) Tāpēc varēs uzvarēt jau šajā gadā. :D :D :D Mani tas nepārsteigtu. Man bija tāda sajūta, ka Dementjeva psiholoģiski baidījās no Safinas. Viņa taču dzirdēja par Šarapovas zaudējumu, neskatoties uz to, ka viņa 1. setu vinnēja. :) Šeit situācija atkārtojas. 1. setu vinnēja Ļena, bet 2. un 3. Dināra. ;)
   Vēl man iepatikās Rodžers šodien. :) Tā skreja, centījās uzvarēt. :) Prieks, ka viņš nokļuva pusfinālā. :) Nepatīk man tas, ka pusfinālā viņu gaida Nadals. Varbūt pēc dzimšanas dienas svinēšanas viņam būs mazāk spēku?  :flirt:  :D Tik un tā, ceru uz Rodžera uzvaru. :)
   Runājot par tiem turnīriem, daudz par viņiem nezinu. :( Tomēr, pateicoties Gulbim, tagad centīšos tiem sekot. ;) Ceru, ka kādreiz Ernests spēs iegūt augstākas vietas. :) Tomēr Novaks vakardienas intervijā minēja, ka viņš varēs tas iegūt, ja būs stiprs arī psiholoģiski - svarīgākajos momentos spēs saņemties, bet vakar viņam tas nemaz neizdevās. Prieks, ka Novaks teica labus vārdus par Ernestu. :)

0

4

rubi написал(а):

Prieks, ka Novaks teica labus vārdus par Ernestu.

nu viņi ir draugi - kā gan savādak.

Un par to psiholoģisko noturību - Gulbim biki trūkst pieredzes. Viņš brīžiem cīnās tur, kur vajadzētu atdot geimu pretiniekam, lai pasam būtu vairak speka paša servetajā geimā. Viņam vel biki jāpiestradā pie prioritatēm un jāmācās izmantot pretinieka kļūdas. Bet vispār kopumā manā izpratne Gulbim ar psiholoģiju viss kārtība - viņs nebaidas kortā no tenisa zvaigznēm.  Priekš mūsu mazās Latvijas Gulbis ir fenomens - bet Latvija vispar ar to ir raksturīgå - lai arī bardaks sporta saimniecība, bet rezultati neraksturīgi diži ik pa brīdim. Ja salīdzina ar abām pārējām Baltijas valstīm, tad Latvija gluži vai brīnumus rāda.

Un Safina - beidzot viņa nav brāļa ēnā - manuprāt psiholoģiski tas ļoti stipri ietekmejis viņas spēli. Tagad vairs nesaka - Marata Safina maza māsa, bet par Maratu saka - Dinaras Safinas vecakais bralis...

0

5

albalonga написал(а):

nu viņi ir draugi

draugi, kuri 2 gadus neredzēja viens otru. :D :D :D Lieta tāda, ka viņi bija vienā nometnē, Munhenā, tomēr neuzskatu, ka viņi ir draugi, vnk labas paziņas. :)

albalonga написал(а):

Priekš mūsu mazās Latvijas Gulbis ir fenomens

Šveice ir daudz mazāka par Latviju, tomēr tur ir Federers, Lambjēls, vēl kāda tenisiste (neatceros viņas vārdu), labākie hokejisti, labi fubolisti, lieliski slēpotaji u.t.t. Tāpat ir ar Beļģiju un citām valstīm. ;)

albalonga написал(а):

Ja salīdzina ar abām pārējām Baltijas valstīm, tad Latvija gluži vai brīnumus rāda.

Runājot par tennisu - nē. Igauniete tika līdz pusfinālam. Viņa un Gulbis ir Baltijas valstu sensācijas. ;)

albalonga написал(а):

Tagad vairs nesaka - Marata Safina maza māsa, bet par Maratu saka - Dinaras Safinas vecakais bralis...

Nē, nesaka gan. :no: Kaut arī Marats tagad nav liela tennisa zvaigzne, tomēr viņu atceras un pat ļoti labi. Pirms Roland Garros es pat nezināju, ka Maratam ir māsa. Cilvēki, kuri gandrīz neko nezina par tennisu, zina Maratu, bet Dināru, vismaz tagad, nē. :)

0

6

rubi написал(а):

draugi, kuri 2 gadus neredzēja viens otru.    Lieta tāda, ka viņi bija vienā nometnē, Munhenā, tomēr neuzskatu, ka viņi ir draugi, vnk labas paziņas.

nu labi - paziņas. Tomēr tas arī kaut ko nozīmē. James Blaeiks pirmoreiz Gulbi satika - i ta labus vardus teica.

rubi написал(а):

Šveice ir daudz mazāka par Latviju, tomēr tur ir Federers, Lambjēls, vēl kāda tenisiste (neatceros viņas vārdu), labākie hokejisti, labi fubolisti, lieliski slēpotaji u.t.t. Tāpat ir ar Beļģiju un citām valstīm.

Nevar salīdzināt Šveicas ekonomisko līmeni ar Latviju. Un par hokeju - Šveice ir turpat - ne augstak par Latviju. Slepošana - Šveicē ir kalni, kuru Latvija nav. Par tenisu - Šveicei ir gana senas tenisa tradīcijas. Par daiļslidosanu - Šveice vispār ziemas sporta veidi ļoti attīstīti. A par futbolu - kurā vieta labaks futbols. Par basketbolu - vispār tur nekā nav. Bet jau atkal - Šveices ekonomiskais līmenis ir talu prieksa Latvijai. Viņiem jau sen ir ļoti augstu attīstīta, stabila valsts. Un vel - Šveice ir sajaukumu valsts - vacieši, austrieši, francūži, itāļi. Tas ir ta nosacīti, bet jau ir pierādījies, ka cilvēki, kuros sajukušās daudzas tautības, mēdz būt ļoti talantīgi.

rubi написал(а):

Runājot par tennisu - nē. Igauniete tika līdz pusfinālam. Viņa un Gulbis ir Baltijas valstu sensācijas.

Nu it ka ja, bet no otras puses - Igaunijas ekonomikas līmenis ir augstāks un Igaun ija vienmēr izrāvusies prieksā Baltijas valstīm attīstības ziņā. Bet taja paša laikā - es paredzu tai Igaunietei viendienītes statusu. Bet no otras puses protams apsveicu Igauniju ar panakumu. Tomēr neuzskatu, ka igaunietes tikšana pusfināla ir lielaks panakums par Gulbja ceturtdaļfinālu - konkurenci sieviesu tenisa nevar salīdzināt ar konkurenci vīriesu tenisā.

rubi написал(а):

Nē, nesaka gan.  Kaut arī Marats tagad nav liela tennisa zvaigzne, tomēr viņu atceras un pat ļoti labi. Pirms Roland Garros es pat nezināju, ka Maratam ir māsa. Cilvēki, kuri gandrīz neko nezina par tennisu, zina Maratu, bet Dināru, vismaz tagad, nē.

Nu visi, kuri kaut cik interesejas par tenisu, jau sen zina, ka Maratam ir māsa. Un tas mans teikums nebija jāuztver tieši - tas bija vairak telains izteikums, jo Marats pēdejā laikā cīnās kvalifikācijās, lai tiktu pamatturnīros, bet Dinara finalos spēlē. Nu Maratu lielā mera atteceras ne tikai no tenisa spelem, bet arī - viņa šarma un harismas dēļ. Kaut kad, kad Federers jau bija 1. pasaules rakete, tika veikts pētījums un atklajās, ka Safinam vienalga ir vairak fanu lapu internetā nekā Rožē... Bet Safinu šķiet vienmēr visi atceresies, jo ķermeņa uzbūves ziņā un tenisa speles izdomas ziņā viņš vienmēr būs numur viens. Viņam visu izjauca viņa paša raksturs un temperaments un tur nu neko nepadarīsi. Dinara nav tik talantīga kā Marats, bet viņai ir noturīgaks raksturs, savaldība lielaka, tapēc paredzu, ka viņa drīz Grand Slam turnīru vinnēs.

0

7

albalonga написал(а):

A par futbolu - kurā vieta labaks futbols.

Šveicē Euro 2008 tika, bet Latvija - nē. :)

albalonga написал(а):

Nevar salīdzināt Šveicas ekonomisko līmeni ar Latviju.

Tieši tā. :) Bet Tu pirms tam salīdzināji tikai teritoriālu lielumu:

rubi написал(а):

Priekš mūsu mazās Latvijas Gulbis ir fenomens

Kā redzi, Tu viņu uzskati par fenomenu Latvijā, tāpēc, ka Latvija ir maza. Nē, viņš ir fenomens tāpēc, ka Latvijā par tennisu neinteresējās, nav tādu iespēju. ;)
Man tik un tā liekas, ka Igaunietes panākums ir lielisks. :) No Latvijas taču neviena sieviete netika līdz pusfinālam. (domāju tieši šo čempionātu. :))

Žēl, ka Federers vakar zaudēja. :'(

0

8

a Federers vakar vispār aplauzās. Un par Šveici - latvija savukārt spelēja Euro 2004...

Un labi - ja tu man tik ļoti piesienies tiesi par to vārdu "mazā" Latvija, tad turpmāk teikšu - nabaga Latvija.  :playful:  Bet man vienalga Gulbja panākums ne tikai šajā turnīrā bet vispār liekas lielāks par Igaunietes panākumu. To apliecina arī viņu abu nr. pasaules tenisa rangā. :glasses:

0

9

Roland Garros 2019

Rafael Nadal

http://sg.uploads.ru/t/THwrI.jpg

+1

Похожие темы


Вы здесь » TelenovelesLV » Teniss » Roland Garros