TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » One Tree Hill » One Tree Hill Season 6 Episode 1


One Tree Hill Season 6 Episode 1

Сообщений 21 страница 26 из 26

21

aha, piekrītu. smagi.

0

22

un man gluži vai trūkst vārdu.
:love:
pēc viesošanās perfektajā Gossip girl pasaulē, man sekoja One tree hill pasaulē - kas bija nu satriecoša sērija.
"Just pick one!" - tas vecītis nu bija tik perfekti tur ielikt - kā Lucas viedais draugs.
un tagad man jāsaka, ka vispār nejūtu ne nožēlu, ka Lucas izvēlas Peyton, jo nu viņa laimīga var būt tiaki esot kopā ar viņu. grūti iedomāties labāku veidu, kā parādīt viņas dream come true. un arī viņa.
un tagad Scottu ģimenes īsto kopā-būšanu un vienkārši ģimeniskumu. viņi ir tik perfekti kopā. un Jamie kļūst piemīlīgāks ar katu sēriju.
Deb un Skill slēpšanās atkal ir tāds jautrais punkts seriālā.
Brucas pārdzīvojumi vispār ir satriecoši uztaisīti, ka gluži vai raudāt gribas.
un Carrry atgriešanās ir dauuudz savādāka kā iepriekš vispār būtu paredzējusi.
...
šis sweriāls ir vienkārši mākslas darbs.
un kā man niez pirksti, zināt, kas tālāk notiks.
akkk.

0

23

aha, lielisks koments. visam piekrītu.

0

24

ak un tas jau ir gluži paredzams ka ši s'werija man ir tik varen tīkam un tik ļoti skaita likeas
un tomēr tas vis ir tik ģeniāli, skaiti ka visu skatīšanās laikau es muļķīgi smaidīju
- tas vecīti, tā kārts, tas sapnis, un beigās izvēle, lasvegasa , losandzelosa un pat tas spogulis griztos - tik ļoti jauki un beidzot peyton tik varen jauki laimīga un lukas tā paīstam arī
un brukas nedienas un nabaga dens, un jā nabaga dens, pirmo rezi lietoju šo vardu kopsalikumu attiecināmu uz šo cilvēku un haley dejošana ar jamy un piemīlīgais pusēns ir vēl piemīlģiks,
pat skils ar debu it tik jauki pasniegsts un vis  robežojas ar prieku un neražām un maufa aizbraukšana un sērijas beigas - vispār, tik daudz tik jauki pasniegtas un tā noformulētas emocijas
- ak visu isaka ja pasaka one tree hill -nekas tāds kur citurs nav iedomājams

0

25

pinocchio - tavi komentāri ir tik jūsmīgi un precizi! :) Gaidit gaidu ritdienas seriju!

0

26

Lisa написал(а):

pinocchio - tavi komentāri ir tik jūsmīgi un precizi!  Gaidit gaidu ritdienas seriju!

ak es arī gaidu, kautvai redzēsu tikkai sestdien
un es vienkārši nespēju nesajūsmināties par one tree hill fantastisko pasauli

0


Вы здесь » TelenovelesLV » One Tree Hill » One Tree Hill Season 6 Episode 1