TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Grāmatas » Sūzana Elizabete Filipsa "Medusmēnesis" un citas Filipsas grāmatas


Sūzana Elizabete Filipsa "Medusmēnesis" un citas Filipsas grāmatas

Сообщений 1 страница 20 из 87

1

Sūzana Elizabete Filipsa "Medusmēnesis" (Honey Moon). Pirmkārt jāsaka, ka darba tulkojums ir pilnīgi nepareizi pārtulkots, jo darbs ir nosaukt galvenās varones Hanijas Džeinas Mūnas vārdā - un īpašvārdus kā zināms netulko. Un arī sižetiski nosaukums - Medusmēnesis - darbam galīgi neder.

Grāmatai ir biki pāri 500.lpp. Izlasīju divās dienās - turklāt ne jau visu laiku vija iespēja lasīt, bet nu visu laiku vilka un visu laiku domāju par grāmatu. Strauji ierindojas mana grāmatu tops augšgalā un noteikti šo grāmatu ne reizi vien pārlasīšu. Gramata stāsta par bāreni Haniju, kara dzīvo Ziemeļkarolīnā un savos 16 rūpējas par savu tanti un māsīcu, un atrakciju parku, kurš ir uz bankrota robežas. Hanijas neatlaidība noved viņu Kalifornijā, kur viņa likteņa pavērsiena pēc kļūst par tv seriāla zvaigzni, kurš lielā mērā atveido lomu, kas līdzīgas viņas pašas dzīvei. Hanijas dzīvē ir divi vīrieši, kuri maina viņu un kuru dzīves viņa maina - pēdējais kovbojfilmu aktieris Deš Kūgans un Holivudas uzlēdošā jaunā zvaigzne Eriks Dilons, aiz kura tumšās sexualitātes slēpjas sāpīgs pagātnes noslēpums.

Kas šajā grāmatā ir nozīmīgs - tā ir atziņa, ka viens cilvēks var būt divu cilvēku otrā pusīte. Un tas nav nekas perverss un nekas slikts - reize tieši tā arī jābūt. Vienas attiecības sagatavo citām. Un mīlestība nenāk no pirmā cu uzmetiena - tā nāk tad, kad ir pienācis laiks un kad cilvēks ir tai gatavs. Interesanti ir tas, ka mēs ļoti dziļi iepzīstam visu triju tēlu iekšejās pasaules, nevis tikai galvenās varones, kā tas ir parasti. Darbā ir jūtama dziļāka jēga, atziņas, kas ir noderīgas ikviena dzīvē. Atzīšos, ka vairākkārt raudāju - gan no sāpēm, gan no aizkustinājuma, gan no prieka. Iesaku ikvienam izlasīt. Un rīt sākšu lasīt šīs pašas autores citu grāmatu - "Atelpa". Noteikti sekos mani komenti arī par to. Respektīvi - šobrīd esmu saslimusi ar šo raktnieci. Grāmatnīcā manīju vēl divas viņas grāmatas - noteikti nopirkšu. Ak, satriecoši.

0

2

Noteikti būs arī man jaizlasa, bet pagaidām bibliotēkā nav.

0

3

Visu nakti sapņoju par Haniju, Dešu un Eriku... Iztēlojos ainas, kras darbā nebija aprakstītas, bet kuras šo varoņu dzīvē notika. Un brīnījos par to, cik satriecoši aktrise spēj aprakstīt, izteikt raksturojošus sīkumus un veidot dialogus - tik dzīvus, tik raksturīgus katram varonim. Vienkārši apbrīnojami. Un atkal atceroties šādas tādas epizodes man asaras acīs. Esmu kļuvusi mīkstsirdīga šī darba iespaidā. Patiešām - sen nebiju lasījusi tik labu grāmatu. Jaqu šķita, ka neviens vairs tik labi neraksta - tā, lai es raudātu, lai smietos, lai man sirds straujāk pukstētu un lai es sapņos spētu saskatīt varoņu sejas - tik dzīvas un reālas.

0

4

Ooo, patiešām izklausās lieliska grāmata!! Man šķiet, ka arī man būs jāiegādājas  :love:  Alby, vai tur ir kaut cik laimīgas beigas? :blush:  Es tikko beidzu lasīt Džoanas Lindsijas "Skandalozā laulība", arī ļoti jauka grāmata :)

0

5

Atradu netā angļu valodā. Tūliņ ķeršos pie lasīšanas :D  Baidos, ka šovasar esmu kļuvusi tik atkarīga no grāmatām, ka nespēju pat sagaidīt, kad varēšu tās iegādāties veikalā :D

0

6

cravey написал(а):

Ooo, patiešām izklausās lieliska grāmata!! Man šķiet, ka arī man būs jāiegādājas    Alby, vai tur ir kaut cik laimīgas beigas?   Es tikko beidzu lasīt Džoanas Lindsijas "Skandalozā laulība", arī ļoti jauka grāmata

Ir pat ļoti laimīgas beigas un Skandalozo laulību ar izlasīju - patika, bet nefanoju.

Tagad lasu S.E.Filipsas "Atelpa"(Breathing Room) un tur ir tāds humors, tādas sarunas. Sižets ir galīgi nereāls, bet tik brīnišķīga norises vieta - Toskāna. Un galvenais varonis Rens man lielā mēra atgāzina Eriku no "Honey Moon". Fantastiska grāmata - smejos skaļi. Bet no "Haney Moon" tomēr atpaliek.

Ev, ja kādam mājās ir Sūzanas Elizabetes Filipsas "Ideālais pāris", "Sekojot sapnim" vai "Avantūriste", tad dodiet ziņu - gribu aizņemties.

Man šobrīd ir izņemot "Medusmenesi" un "Atelpu" vēl "Mīlulīte Betija" un "Siržu lauzējs", un kad no veikala piegādās - arī "Pirmā lēdija". Jūs jau zinat, ka no manis var aizņemties palasīt, ja palūdz...

0

7

Alby, paldies no visas sirds par tik lieliskas grāmatas ieteikšanu!!! Tikko pabeidzu lasīt, mamma šodien nopirka centrā grāmatu, tapēc praktiski otro grāmatas daļu izlasīju latviski! Man pat trūkst vārdu, lai aprakstītu, cik ļoti šī grāmata mani saviļņoja! Atzīšos gan, ka sākumā bija dažas lietas, kas man varbūt likās nedaudz nepieņemamas, bet ar katru nākošo grāmas lapas pusi, tas viss likās tik skaists, dabisks... Grāmatas varoņi tik spilgi, un Eriks, ak šis burvīgais vīrišķis, iemīlējos viņā tā teikt no pirmā vārda :D Tajās lappusēs, kur viņš brauca pakaļ Reičelai ( tie, kas lasījuši, sapratīs, kuru vietu es domāju ), es atskārtu, ka vārdus lasu tik ātri, tik ļoti gribējās, lai viņš paspēj laikā!!! Ak, katrs bērns būtu pelnījis tādu tēvu :love:  Un Hanija, mazā, jaukā, burvīgā un stiprā Hanija!!! No viņas var smelties tādu spēku!!! Un Dešs, burvīgais kovbojs!!! Paldies Sūzanai Elizabetei Filipsai par grāmatu, kas pašiem liek ieskatīties savā dvēselē, saprast, ka pasaulē ir daudz grūtību un šķēršļu, kas jāpārvar, un ka vislabākais līdzeklis, lai tos pārvarētu ir mīlestība, ka mums blakus atrodas kāds, kuram to dāvājot, mēs padarītu viņa pasauli daudz gaišāku un piepildītāku :)
Noteikti lasīšu arī pārējas S.E.F. grāmatas ;)

Отредактировано cravey (31.07.2008 00:18)

0

8

cravey написал(а):

Noteikti lasīšu arī pārējas S.E.F. grāmatas

hihihi. Veidosim klubiņu. Es šodien pabeidzu "Atelpa" (Brathing Room) un tagad lasu "Mīlulīte Beta" (Isn't She Sweet?). Esmu sākusi reāli dievināt S.E.F. Tajā visā ir milzu romantika, fantastiski dialogi un arī humors. "Atelpā" tā tiešām ir daudz.

0

9

Alby, nekārdini mani :D Savādāk es bankrotēšu, savukārt mans grāmatu plaukts sabruks no grāmatu smaguma :D  Bet jā, "Atelpu" es ar gribētu izlasīt, man iepatikās tie Holivudas smukulīši  :crazyfun:  :blush:  Vēl skatos, ka laba varētu būt "Kiss an Angel", tik šaizīgi, ka nav latviski pārtulkota, kaut gan arī "Siržu lauzējs" izklausās laba  :jumping:

0

10

Ā, man ir Siržu lauzējs. Eh... Smagi. Žēl, ka dažas, kuras latviski izdotas, vairs nav veikalos. Hihi, bet man būs "pirmā lēdija" rīt no xnet piegādās. Yahoooo....

Paklau, ja gribu atelpu, brauc rīt uz Vecrīgu pakaļ pie manis uz darbu - nebūs jāpērk un varēsi lasīt.

0

11

albalonga написал(а):

Paklau, ja gribu atelpu, brauc rīt uz Vecrīgu pakaļ pie manis uz darbu - nebūs jāpērk un varēsi lasīt.

:D Thanx :) Man tev arī Maknotas grāmatas jāatdod, bet rīt netieku! Izlasīšu kompī "Kiss an Angel" :D Tikko notestēju, izlasīju 1. nodaļu, jau pamatīgi parēcu :D Tā kā zinu, ka rītvakar pabeigšu lasīt, vēlākais 5dien no rīta, tad nākošnedēļ gan varētu satikties  :jumping:

0

12

oki. vienkārsi brīdini, kad man grāmatu uz darbu paņemt. Un līdz tam laikam droši vien būšu arī "Mīlulīti Betu" izlasījusi un varēšu arī to tev aizdot. Ah, ielasījos Betā. 80 lpp izlasītas un jādodas tomēr gulēt. Ah...

Ev, a tu lasi angļu valodā.???? Nu tu varena, jo man gan grūti - vārdnīca visu laiku ta jāmeklē. A par ko ir Kiaa an Angel - es arī gribu....

0

13

albalonga написал(а):

Ev, a tu lasi angļu valodā.???? Nu tu varena, jo man gan grūti - vārdnīca visu laiku ta jāmeklē. A par ko ir Kiaa an Angel - es arī gribu....

Aha, un atklāti sakot man angļu valodā kaut kā pat labāk patīk, jo tie latviešu tulkojumi dažreiz izskatās tādi aprauti!!! Un nav jau arī tā, ka saprastu katru vārdu, bet nu, man ļoti patīk lasīt arī angļu valodā :)
Kiss an Angel, cik nu mans saprot, ir par 26 gadus vecu meiteni - Deiziju, kuras tēvs, bijušais PSRS vēstnieks Amerikā, piespiež apprecēties ar Aleksu Markovu un laulībā pavadīt 6 mēnešus, jo pretējā gadījumā Deizija būs spiesta laiku pavadīt cietumā.  Gaidītā princeses dzīve pārplīst kā liels ziepju burblis, jo Deizija izrādās ir apprecējusi nevis bagātnieku, bet gan vienkāršu cirka mākslinieku, un Alekss dara visu, lai viņas dzīvi padarītu nožēlojamu!!

Pēc pirmās nodaļas baigi labs :D Arī amazon.com reviews ir 4,5 zvaigznītes no 5 :)

Отредактировано cravey (31.07.2008 13:43)

0

14

Jūs mani tā iedvesmojāt, ka es netā atradu 17 viņas grāmatas un norakstiju nosaukumus un rit meģināšu dabūt biblenē. Varētu lasit netā, bet man nepatik, pietam jau tā mana redze nav izcila. cerams rit dabušu vismaz 1 viņas grāmatu. :)

0

15

cravey написал(а):

Kiss an Angel, cik nu mans saprot, ir par 26 gadus vecu meiteni - Deiziju, kuras tēvs, bijušais PSRS vēstnieks Amerikā, piespiež apprecēties ar Aleksu Markovu un laulībā pavadīt 6 mēnešus, jo pretējā gadījumā Deizija būs spiesta laiku pavadīt cietumā.  Gaidītā princeses dzīve pārplīst kā liels ziepju burblis, jo Deizija izrādās ir apprecējusi nevis bagātnieku, bet gan vienkāršu cirka mākslinieku, un Alekss dara visu, lai viņas dzīvi padarītu nožēlojamu!!
Pēc pirmās nodaļas baigi labs  Arī amazon.com reviews ir 4,5 zvaigznītes no 5

oho, interesanti.

Es iespējams dabūšu arī "Avantūriste" un "Mana skaistā lēdija"...

A ta Kiss an Angel izskatās, ka nav iznākusi latviski, ja?

0

16

albalonga написал(а):

A ta Kiss an Angel izskatās, ka nav iznākusi latviski, ja?

Krievu valodā ir! Zinu, ka ja tev ļoti interesē tu mēdz lasīt krieviski, tapēc varbūt tas ir risinājums! ;)

0

17

Lisa написал(а):

Krievu valodā ir! Zinu, ka ja tev ļoti interesē tu mēdz lasīt krieviski, tapēc varbūt tas ir risinājums!

Jā, tas ir risinājums. Paskatīšo. Angliski jau nu toch negribu lasīt, jo es esmu tāda - ja vienu vārdu nesaprotu, uzreiz jālien vārdnīcā. Un tad nu galu galā sanāks, ka visu laiku tik urbšos cauri vārdnīcai, ja īsti neināsu kāda vārda nozīmi vai nebūšu pārliecināta.

0

18

http://booklove.ru/pus_100764.html

Ja vēlies, te var nolādēt. :)

0

19

oki, paldies. eh, tagad tik daudz lasāmā. Vēl tūlīt piecas gramatas no Jāņa Rozes veikala pasūtīšu. Man šobrīd grāmatu bums. Lai gan bija periods, kad kadu gadu nevienu grāmatu neizlasīju.

0

20

Tās 5 grāmatas no jāņa rozes ir filipsas vai kada cita????

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Grāmatas » Sūzana Elizabete Filipsa "Medusmēnesis" un citas Filipsas grāmatas