TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Grāmatas » Sūzana Elizabete Filipsa "Medusmēnesis" un citas Filipsas grāmatas


Sūzana Elizabete Filipsa "Medusmēnesis" un citas Filipsas grāmatas

Сообщений 21 страница 40 из 87

21

Alby, nu tu dod vaļā :D

0

22

Lisa написал(а):

Tās 5 grāmatas no jāņa rozes ir filipsas vai kada cita????

2 Filipsas un pārējās citas.

Eh, es izprintēju un krievu valodā sāku lasīt "Nobodies baby but mine". Tā ir trešā grāmata no sērijas - Chikāgas zvaigznes - par futbolistiem. Hihihi... Jautri. Sižēts ņirdzīgs un tipāži atkal tādi specifiski un smieklīgi diezgan. Jautri.

Rīt tikšu pie "Pirmās lēdijas". Man veidojas flirts ar xnet kurjeru. Viņš man šodien jau divreiz zvanīja. Solīja (drīzāk draudēja) rīt 8 modināt... hihihi... es teicu, lai jau modina - ja vien es beidzot savas grāmatas dabūnu.

albalonga iegrimusi totalā lasīšanā - pat darbā neko vairs nedara, bet paklusi lasa.

0

23

albalonga написал(а):

albalonga iegrimusi totalā lasīšanā - pat darbā neko vairs nedara, bet paklusi lasa.

Tādi jau mēs tie grāmatholiķi esam :D

Отредактировано cravey (31.07.2008 18:35)

0

24

"Nobody's Baby But Mine" (Moi, i toļko moi)

Viņa ir fizikas doktore - kvantu fizikas ģēnijs Džeina Dārlingtone. Viņš ir amerikāņu futbola komandas Chicago Stars vadošais spēlētājs Kels Bonners. Viņai tikko palicis 34 un viņa sāpīgi izjūt bioloģiskā pulksteņa tikšķēšanu. Viņa grib bērnu, bet uzskata, ka sekss ir pārvērtēts. Viņa visu sevi nodevusi darbam, bet negrib, lai viņas bērns būtu apveltīts ar tik augstu iq kā viņai, jo pati atceras savu vientulību un izstumptību vienaudžu vidū. Viņa 36-ta dzimšanas diena tuvojas. Viņš jūt, ka noveco un ka drīz viņa vietu komadā ieņems kāds jaunāks. Visa viņa dzīve ir sports. Komadas biedri-draugi ir norūpējušies, ka jau krietnu laiku kopš šķiršanās no pēdējās draudzenes viņas neguļ ne ar vienu sievieti, lai gan daudzas komandas fanes viņam vienmēr ir apkārt. Džeina, neko nezinot par futbolu, ierauga Kelu tv ekrānā un pārpratuma pēc nodomā, ka viņš nav diez ko gudrs. Viņa loģiski izspriež, ka viņš ir ideāls kandidāts viņas bērna tētuka lomai. Un gluži negaidīti Džeinas kaimiņiene Džodija - liela Chicago Stars fane izsaka piedāvājumu - es palīdzēšu noorganizēt, lai Kels kļūst par tava bērna tēvu. Viņa pastāsta Džeinai par komandas biedru iecerēto dāvanu Kelam 36-tajā dzimenē. Nu Džeinai ir jāmainās un no pelēkas peles jākļūst par skaistu sievieti - augstākās klases prostitūtu, kuru Kelam dzimsanas dienā uzdāvinās biedri.

Nu tik daudz sižeta es izzīdu no pirmās nodaļas. Man patīk. :D

0

25

es nenoturējos un izlasiju visu gramatu anotācijas un arī dažas atsauksmes!!! Tagad gaidu ar nepacietību rītdienu, kad tikšu pie grāmatām!!! ^_^
Moi, i toļko moi man likās viena no interesantākajām....

0

26

ah, jauki. es esmu jau gandrīz visu to Moi, toļko moi izdrukājusi. Baidos ka darbā visu tinti iztērēšu un Uģis kliegs, kur tik ātri varēja mums tinte beigties.... :D

0

27

albalonga написал(а):

ah, jauki. es esmu jau gandrīz visu to Moi, toļko moi izdrukājusi. Baidos ka darbā visu tinti iztērēšu un Uģis kliegs, kur tik ātri varēja mums tinte beigties.... :D

:D Kādu formātu tu liec burtiem, kad printē?

0

28

Arial 11 man šķiet.... Bet ir ok. Trešdaļa grāmatas izlasīta. Man printējot sånāca 161 word lapa. Esu izlasījusi 58.

0

29

albalonga написал(а):

Ev, ja kādam mājās ir Sūzanas Elizabetes Filipsas "Ideālais pāris", "Sekojot sapnim" vai "Avantūriste", tad dodiet ziņu - gribu aizņemties.

Man šķiet ka man visas šīs ir. :D bet... labi ja viwenu no tām esmu lasījusi. Mjā... Bet tagad tu man uzdzen vēlmi alsīt!!! Lai gan.. man ir jāizlasa viena grāmata angliski... Es lasu, daļu nesaprotu, pamatīgu daļu vārdu patiesībā, bet lasu vien tālāk. :P nu kā nelasīt grāmatu, kas ir "Vējiem līdzi" no Reta puses????? Tas jau nekas, ka līdz Skārletas parādīāsnās pagāja 90 lpp... :mad:  bet tagad esmu pie labākās daļas. :D Mazliet gan negribas las';it vairs angliski... bet nu... grāmata ir tā vērta. :D nākamnedēļ braucu uz laukiem un tad ņemšu to līdzi un vienu vai divas Filipsas grāmatas. Ak jā, Filipsu Anglijas veikalā neatradu... tāpat kā Maknotu.. Vismaz Kvinnu dabūju. :D Grūti gan bija no visām vienu izvēlētiesm, kuru pirkt. :D

albalonga написал(а):

"Mīlulīte Betija" un "Siržu lauzējs"

oo, šīs tu man aizdosi. :D Atdošu tev Maknotu (neizlasīju gan, bet nez vai arī lasīšu ja ir tik daudz nelasītu grāmatu mājās...) un Saderam un sagrābšos čupiņu jaunu... :D ak, patiesībā tik ļoti gribu tevi satikt!!! :O tu gadījumā svētdien neesi brīva? :D vismaz pēcpusdienā, vakarā? :D

ak jā, un sapratu, ka laikam Atelpa ir tā pati par to psiiholoģi.. :D kauns, bet sāku divreiz las'ti šo grāmatu un tieši tikpat reizes necik tālu netiku. :blush:  kkā mani tā psiholoģiskā viņas domāšana.. kaitina. :D lai gan nešaubos ka tiekot līdz attiecībām viņu palitku intereasnti un man iepatiktos. :D

0

30

Paloma написал(а):

ak jā, un sapratu, ka laikam Atelpa ir tā pati par to psiiholoģi..  kauns, bet sāku divreiz las'ti šo grāmatu un tieši tikpat reizes necik tālu netiku.   kkā mani tā psiholoģiskā viņas domāšana.. kaitina.  lai gan nešaubos ka tiekot līdz attiecībām viņu palitku intereasnti un man iepatiktos.

nu jā - sākums bija biki par garu, bet nu tad tur viss iazgāja. Tur dialogi ir visfantastiskākais.

Nu man vēl tagad ir arī "Pirmā lēdija" un nākamnedēļ iespejams tikšu pie "Avantūristes" un "Mana skaista lēdija".

"Ideālo pāri" un "Sekojot sapnim" gan labprāt kaut kad iazņemšos.

Man tagad mājās ir 5 nelasītas grāmatas, bet es printēju no neta un krieviski lasu Nobody's baby but mine.

0

31

hei, tu to krievisko nepazaudē, ok??? Iedosi man ar!!! Vnk es krieviski nevaru izprintēt... kas man printes tādu čupu??? :D

Tātad man mājās ir... Atelpa, Ideālais pāris, Avantūriste, nu un Hanija Mūna.. Tas arī viss. ;) vismaz viss, kas redzās grāmatplauktā.. Jāpaskatš netā kas bija Sekojot sapnim.. Pazīstami izklausās. :)

Vispār būtu jāmēģina mamma pavedināt nopirkt jaunu grāmatu viņas kādu.. :D Siržu lauzēju labprāt dabūtu :)

0

32

Skaidrs, Sekojot sapnim esmu lasījusi - vai no bibliotēkas, vai Jūrmalā no grāmatnīcas, bet esmu lasījusi... Lai gan.. vai tiešām mājās šī nav?? Pēc pamatigas grāmatplaukta pārbaudes nākas secināt ka nav gan.. a žēl.. toč varētu pārlasīt. Mjāā.. Nu man šobrīd vispār kaut kāda lasīšanas mānija nāk virsū. :D

0

33

Paloma написал(а):

Nu man šobrīd vispār kaut kāda lasīšanas mānija nāk virsū.

laipni lūgta klubiņā.... :D

"Ideālo pāri" no tevis kaut kad aizņemšos. Cik sapratu, tā aī ir no sērijas par Chicago Stars futbolistiem. Viņai 5 grāmatas ir par futbolistiem. Nu tā, ko lasu, arī no futbolistu sērijas°. Un jā - izprintēto protams saglabāšu.

0

34

Hm, jā, laikam. Man šķiet man tajā grāmatā nepatika vārds galvenā varoņa vai kkas.. es pat nezinu.. Arī sāku lasīt un kaut kā izbeidzu pirms vispār pie kā interesanta tiku :D būs tass jālabo! :D Un šķiet tā bija tā, kur galvenā varone ir Izabella. :love:  futbols un Izabella??? :D vai man tas tiešām kaut ko atgādina? :D

Ak, točna gribu uz laukiem - lasīt!!! Un laikam jāizlasa kāda grāmata latviski, tad atgriezīšos pie savas angļu.. nu latviski tomēr vieglķ.. ātrāk.. :) angliski vairāk jāpiedomā, lai saprasstu jēgu izlasītajam. :D

0

35

Paloma написал(а):

Un šķiet tā bija tā, kur galvenā varone ir Izabella.

Atelpā galvenā varone Izabella, bet galveno varoni sauc Lorenco "Rens" Geidžs... Viņš ir itāļu izcelsmes Holivudas slikto lomu atveidotājs. Un darbā viņu visu laiku sauc par Renu un man patīk.

Nobody's baby but mine galvenie varoņi ir Džeina Dārlingtone un Kelvins "Kels" Bonners un arī visu laiku viņu tikai par Kelu sauc..... :D

A vot ir viņai sērijā viens darbs It had to be you - kur galvenā varone ir cik sapratu Chicago Stars īpašniece, bet galvenais varonis komandas galvenais treneris... :D

0

36

hm, ok, es teicu, ka neatceros... :D

Ideālajā pārī ir Hets Čempions - vot, kas man nepatika. :P Un galvenā varone... Anabella! :rofl:  bella šā vai tā. :D

Hehehe, gribu to s futbola darbus.. :D nez kāpēc mani ir ieinteresējis tas? :D

0

37

Paloma написал(а):

Ideālajā pārī ir Hets Čempions - vot, kas man nepatika.  Un galvenā varone... Anabella!   bella šā vai tā. 
Hehehe, gribu to s futbola darbus..  nez kāpēc mani ir ieinteresējis tas?

jā - Hets Chempions ir visai savdabīgi. Bet Anabella jauki...

Hihihi... Nu jā - bet eiropas futbols jeb sokers ļoti stipri atšķiras no amerikāņu futbola....

Un vispār tas darbs, ko tagad lasu - tur gandrīz nav futbola. Lielākā darba daļa risinās sezonas pārtraukumā...

0

38

Es esmu laimiga, jo vakar bibliotēkā atradu pirmo lēdiju, ko no rīta pabeidzu lasit un uz kumodes jau stav ti, toļko ti! :):):)

0

39

He, pirmā lēdija bija pirmā viņas grāmata kuru lasīju. :) tā bija riktīgi forša :)

Grrrr, mamma Rimi bija gatava nopirkt grāmatu, ebt protams tur jauno Filipsas gr'maatu nebija, tikai Medusmēnesis bija. Sasoooodīta būšana! :mad:

0

40

hihihi... Es pagājušajā naktī izlasīju Moi, toļko moi. No rīta vilcienā sāku lasīt Pirmo lēdiju. Un braucot mājās atkal lasīju.

Eh, mman tā miegs nāk. Līdz diviem lasīju. Tad sešos cēlos, lai uz vilcienu paspētu. Un beigās - kāda jēga - laiks bija slikts. Nu vienīgi pie dīķa pasēdēju ar senci un krusttēvu, bet nu neķērās... Bet nu ok - tagad laikam visu vakaru lasīju First lady - tik jauki un mazā Beciņa.

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Grāmatas » Sūzana Elizabete Filipsa "Medusmēnesis" un citas Filipsas grāmatas