TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Grāmatas » Sūzana Elizabete Filipsa "Medusmēnesis" un citas Filipsas grāmatas


Sūzana Elizabete Filipsa "Medusmēnesis" un citas Filipsas grāmatas

Сообщений 41 страница 60 из 87

41

Ti, toļko ti; Moj, toļko moj??? :rofl:  oriģināli nosaukumi, ko lai saka... :D

Ehhh, es arīīī gribu lasīt!!! :D Nu nekas, rīt to varēšu darīt. Pa šo nedēļu manos plānos ir lasīšana, dienasgrāmatas sarakstīšana un pamatīga domāšana. :D aizruajoši, ne? :D Un moš parakstīšana........ Bet šaubos..

0

42

Paloma написал(а):

Ti, toļko ti; Moj, toļko moj???   oriģināli nosaukumi, ko lai saka...

nu oriģinālā izklausās daudz labāk un atbilst sižetiem pat ļoti - It had to be you un Nobody`s Baby but Mine...

Paloma написал(а):

Ehhh, es arīīī gribu lasīt!!!  Nu nekas, rīt to varēšu darīt. Pa šo nedēļu manos plānos ir lasīšana, dienasgrāmatas sarakstīšana un pamatīga domāšana.  aizruajoši, ne?

Es tevi atkal apskaužu... A es dzīvošos pa darbu, agri celšos un darbā patiešām darbs ir sakrājies - nevarēs tradicionāli laist muļķi...

Paloma написал(а):

Un moš parakstīšana........ Bet šaubos..

Ev, nu pacenties tomēr arī parakstīt....

0

43

albalonga написал(а):

Es tevi atkal apskaužu... A es dzīvošos pa darbu, agri celšos un darbā patiešām darbs ir sakrājies - nevarēs tradicionāli laist muļķi...

oj, jūtu tev līdzi.. ārprāts, ka darbā jāstrādā ar :O :D  ok, nevar smieties :rolleyes:

albalonga написал(а):

Ev, nu pacenties tomēr arī parakstīt....

ar to tā sarežģīti.. Nu tagad rakstot Leģendu it kā labi iet, bet kopumā.. man kaut kā vispār nav pat vēlmes rakstīt.. fantāzijas.. utt.. Nu nez.. Man ir ieildzis rakstnieka bloks :D

0

44

Tikko pabeidzu lasīt "Kiss an Angel"!! Man jau ļoti patika, "Honey Moon" bja spēcīgāka, "Kiss an Angel" bija tāda salīdzinoši viegla, līdzīga Maknotas grāmatām. Taču, kas man likās ļoti interesanti, bija Krievijas vēstures iesaistīšana. Grāmata izklāstīja savu versiju par Romānovu dzimtas pēcteci, cara Nikolaja II vienīgo dēlu Alekseju!
Galvenais varonis Alekss ( pilnā vārdā Aleksandrs Romānovs Markovs ), bija attēlots, kā iespējamais Nikolaja II mazmazdēls! Tā nu tas manī radīja vēlmi palasīt vairāk par Krievijas pēdējā cara un viņa ģimenes noslepkavošanu. Un patiešām, Alekseja un vienas no viņa māsām atliekas tikai 2007. gadā tika atrastas netālu no Jekaterinburgas, kur kā zināms visa cara ģimene tika iedzīt pagrabā un nošauta. Un tikai 2008. gada 30. aprīlī zinātnieki ar DNS analīžu palīdzību apstiprināja, ka abu cilvēku atliekas, patiešām ir Alekseja un vienas no viņas māsām. Tā kā grāmata tika izdota 1996. gadā, kad vēl nebija skaidru pierādījumu, ka Aleksejs patiešām ir ticis nogalināts, tad varu iedomāties, ka lasītājiem tas viss lika vēl vairāk aizdomāties, vai patiešām Aleksejs būtu varējis izdzīvot, un ka varbūt mūsdienās joprojām ir dzīvs kāds tiešais Romānovu dzimtas pēctecis.
Hi hi, man jau patīk šitādi noslēpumi un iespējamās versijas par tik svarīgām vēsturiskajām personībam :D

P.S - Es jau ar nespēju noturēties un iegādājos gan "Siržu lauzējs", gan "Atelpa" :crazyfun:

0

45

Oho, cravey - cik interesanti. Un tas viss tavs pētniecības darbs par Romanoviem - satriecoši.

Nu a es vispirms pēc plāna tikšu galā ar "Pirmo lēdiju". Tad "Mīlulīti Betu", kuru jau arī iesāku lasīt. Un tad man dikti gribas izlasīt - aizmirsu gan nosaukumu, bet - tā ir grāmata par Geibu Bonneru - Kela Bonnera brāli, kurš bija galvenais varonis Moi, toļko moi (Nobody`s baby but mine). Mani ieinteresēja, jo Moi toļko moi bija pastāstīts, ka Kela ģimene ļoti pārdzīvo, jo viņa jaunākā brāļa Geiba sieva un dēls gāja bojā autoavārijā. Un man ta gribas, lai Geibs pēc šīs traģēdijas atrod laimi. Vispār es sapratu, ka man ļoti patīk viņas Chicago Stars sērija. Nu vispār jau šis darbs par Geibu it kā pa īstam nepieder pie šīs sērijas, jo Geibs nav futbolists, bet nu viņa brālis Kels ir, tā ka nu ir sasaiste. Un vēl es dikti, dikti gribu izlasīt  kādu no viņas pirmajiem darbiem, kuri bijuši vēsturiskie. Bet nu nekur nemanīju tekstus pieejamus. Ta jau manīs. Jā, un man ļoti patīk, ka Chicago Stars sērijā ir ta varoņu sasaiste un tālākajās sērijas grāmatās tiek pieminēti iepriekšējo grāmatu varoņi un biki pastāstīts kā viņiem klājas. Un tas ir tā, it kā stāsts turpinātos. Un Chicago Stars sērijā grāmatas ir kā pati Filipsa saka - romantiskās komēdijas. Un tā arī ir - tik daudz komisku tekstu un dialogu. Nu bet joprojām Honey Moom manā izpratnē ir labākā un Filipsa arī to uzskata par vienu no savām "lielajām grāmatām"

Jā, un to Kiss an Angel! es ar noteikti izlasīšu kaut kad.

0

46

Vaitad vinai nav tikai 1 vēsturiskā gramata?? ru nā, ka neesot ipasi laba. Nju es ju tiku gala ar 2 grāmatām, bet pie parējām vel neesmu tikusi. ;)

0

47

Pirmā grāmata, ko viņa sarakstīja kopā ar savu draudzeni un vēl viena man šķiet ir vēsturiskās.

0

48

Vakar iesāku lasīt "Siržu lauzējs", vāāāks, tik smieklīgi sākumā :D Un galvenais varonis arī ir no Chicago Stars :D

0

49

Jā, tā ir pēdējā Chicago Stars sērijas grāmata.

0

50

albalonga написал(а):

Jā, tā ir pēdējā Chicago Stars sērijas grāmata.

Man patika, tā es ilgi nebiju smējusies lasot grāmatu, raudājusi biju, bet ne smējusies :D Šovakar droši vien, ka iesākšu "Atelpa"  :glasses:

0

51

nu tu vispār esi maniaks. Es ar lielo aizņemtību un aizraušanos ar Taivānas noveli neesmu pat "Pirmo lēdiju" vel pabeigusi.

0

52

albalonga написал(а):

nu tu vispār esi maniaks. Es ar lielo aizņemtību un aizraušanos ar Taivānas noveli neesmu pat "Pirmo lēdiju" vel pabeigusi.

Zinu :D Vēl pēdējas nedēļas palikušas, kad var veltīt laiku romantiskajām grāmatām, sākot no Septembra vienīgās grāmatas ko redzēšu būs tikai mācību!! Jāķer kaifs kamēr var :D

0

53

Es pa šīm dienām laukos izlasīju Atelpu un Ideālo pāri. Nu Ideālais pāris laikam ar tip no futbola sērijas, lai gan Hets tikai aģents ir. :P Bet ak kā man patika tā grāmata!!!! īpaši jau pēc Atelpas, kur priekš manis kaut kā par maz jūtu bija... Nu - tā kā jūtu, nevis fiziskas pievilkšanās un seksa. :P Bet Itālija... tik jauki tā gaisotne ^^ vispār Filipsai kaut kāda mīlestība pret Itāliju :D Ideālajā pārī arī pieminēta tā un itāliešu ēdieni.. :D

Kas man vēl mājās ir no viņas? Avantūriste... Un tad būs no alby jāaizņemas :P hm, jābrauc nākamnedēļ uz Jūrmalu un jāskatās kas grāmatnīcā ir :D Siržu lauzējam toč jābūt :P

0

54

Es ar vakar "Atelpu" izlasīju, "Siržu lauzējs" bišku labāk gan patika :) Atelpā, lai arī bija smieklīgu momentu, tomēr siržu lauzējā to bija vairāk, arī nedaudz spēcīgāku emociju ;) Bet nu "Honey Moon" joprojām vislabākā no Filipsas grāmatām. Vienu gan varu teikt, lasot mūsdienu grāmatas, ak kā man pietrūka 19. gs. ainu un situāciju :love:  Tamdēļ šodien iesāku Lisa Kleypas grāmatu "When strangers marry" :) Ahh, esmu vēsturisko grāmatu fanāte :crazyfun:

Отредактировано cravey (10.08.2008 21:06)

0

55

Ak jā, es arī dievinu vēsturiskās!!! Tik ļo-o-o-o-ti!!! Jē, mamma šodien nopirka "Jautro atraitni", jau pirmās pāris lapas mašīnā sēžot izlasīju. :D Ja alby neuzradīsies un edabūšu Viktoriju varēšu nākamo nedēļu pavadīt lasot. Kas varbūt nebūtu nemaz tik slikta ideja. :D

Iedomājieties???? Izrādās mamma jau ir nopirkusi "Mīlulīti Betu" un.... aizdevusi draudzenei!!!!!!!  :mad:  nu kāāā??? grrrrrrr :P lab, no viņas man vēl ir Avantūristes. Ak, un grāmatnīcā bija Itālietes dienasgrāmata, to arī gribuuuu dabūt!

0

56

"Avantūristi" (Hot Shot) Filipsa uzskata par savu labāko darbu. Man piektdien no internetveikala atveda to grāmatu. Jā, un jautrā atrainte arī man ir. :D

0

57

Ooo, tas stipri vilina - ka pati par labāko uzskata! :)

Itālietes dienasgrāmatas tev nav gadījumā? :P

hm, starp citu, šķiet šeit ir tā vēsturiskā Filipsas grāmata :P http://www.litportal.ru/genre20/author1 … k7483.html tur arī citas viņas grāmatas ir.. Ak, kāds kārdinājums!! Bet datorā jau nelasīšu un izprintēt nereāli. Eh.

0

58

nē, Itālietes dienasgrāmatas man diemžēl nav. Paskatīšo, vai neta veikalos kaut kur ir.

0

59

http://www.jr.lv/lv/veikals/prece/?shop_id=261684

Reku ir. Vot tikai nezinu, vai varu pasūtīt... Atkal kad piegādās, māte tak mājās būs. Un viņai jau piektdien kliedza, kad man 5 grāmatas atvedaq... :D

0

60

5 grāmatas??? Ak, alby, nespīdzini mani!! Kaut es tā varētu grāmatas iepirkt!!!

Hehe, nju domā pati vai pasūtīt, nespiežu jau tevi. :D moš mamma nopirks kaut kad... :)

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Grāmatas » Sūzana Elizabete Filipsa "Medusmēnesis" un citas Filipsas grāmatas