TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Grāmatas » Sūzana Elizabete Filipsa "Medusmēnesis" un citas Filipsas grāmatas


Sūzana Elizabete Filipsa "Medusmēnesis" un citas Filipsas grāmatas

Сообщений 61 страница 80 из 87

61

nu gribās jau. A tu nezini - tā vel viena viņas grāmata Seram Filipam ar mīlestību - ta ir laba. Jo nu nav baigais tolks tikai vienu gramatu pasūtī.

0

62

Nu tās grāmatas dēļ es arī gribu Itālietes diensgrāmatu :P Sers Filips man ļoooooti patika!! Un pat ir mājās :P

0

63

Man ir Itālietes dienasgrāmata, varam sarunāt satkties, tad varu aizdot :) Hmm, jūs mani sākas ieintriģēt ar Seru Filipu :D

0

64

Ooo, jauuuki!! Tik kad satiksimies?? Neoficiālas ziņas - 30.augustā sālsmaize mājā :P bet tas pagaidām baumu līmenī :P

0

65

Ak jā, šodien izlasīju Avantūristes prologu :D daudz gan, ne? :D bet tad man parādījās Viktorija.. un beidzu lasīt :P

0

66

Paloma написал(а):

Ooo, jauuuki!! Tik kad satiksimies?? Neoficiālas ziņas - 30.augustā sālsmaize mājā :P bet tas pagaidām baumu līmenī :P

:D Varētu sarunāt kādu pēcpusdienu centrā satikties, kamēr vēl laiks kaut cik vasarīgs :) Varētu būt kāda no šīs nedēļas pēcpusdienām?

0

67

O, varētu arī būt. ^^ Es tev Seru Filipu varu aizdot pretī :P Moš ienāc skype, sarunāsim???

0

68

Arī pamazām iepazīstos ar Filipsas grāmatām.. Esmu izlasījusi Atelpu, Avantūristi, Siržu lauzēju, Sekojot sapnim. Patīk man viņas grāmatas, interesantas un aizraujošas, bet man nav tā, ka atlieku grāmatu uz dažām stundām, un nāk domas, ka gribas lasīt tālāk. Vienkārši,  kad sāku lasīt nākamo nodaļu, tad saprotu, ka patīk lasīt. Vislabāk laikam no šīm izlasītajām man patika Sekojot sapnim - vismaz par tā es domāju tādēļ, ka izdzirdot nosaukumu, man vislabāk atmiņā ataust tieši šīs grāmatas sižets :)
Honey Moon es vispār kaut kā bibliotēkā izlaižu. laikam tulkotā nosaukuma dēļ :D Bet tagad tā palasīju jūsu sajūsmas tieši par šo grāmatu, tāpēc nākamareiz paņemšu..nešaubos, ka man patiks, īpaši tādēļ, ka neesmu gribējusi lasīt to :D :D

0

69

nu, aNgeL, Honey moon, manuprāt, ir labākā Filipsas grāmata :P Un Avantūriste man ļoti, ļoti patika! :) Sekojot sapnim vispār neatceros, par ko bija :blush:  ja esmu lasījusi... Bet vajadzētu būt lasījušai. Hm :D

0

70

Paloma написал(а):

nu, aNgeL, Honey moon, manuprāt, ir labākā Filipsas grāmata

Es pamanīju :P Jums visām šī , jūsuprāt, tā ir labākā Filipsas grāmata :P

Paloma написал(а):

Un Avantūriste man ļoti, ļoti patika!

es jau neteicu, ka man nepatika.. man arī ļoti patika! :) šī ir 2. no 4 , kura vislabāk atmiņā palikusi :P

0

71

vari lūdzu drusku atsvadzināt manu atmiņu par Sekojot sapnim? :rolleyes:  ap ko tur darbība grozījās?

0

72

Sekojot sapnim: "Reičela Stouna atgriežas pilsētiņā, kur visi viņu ienīst - ar tukšu maku, mašīnu, kuras motors izverd melnus dūmus, un piecgadīgu dēlu, kurš jāuztur un jāaudzina vienai. Tomēr jaunajai, apņēmības pilnajai atraitnei ar skandalozo pagātni dzīve iemācījusi cīnīties zobiem un nagiem. Un viņa dara visu iespējamo sava bērna labad, pat nebaidās iestāties darbā pie... ...Geiba Bonera, vīrieša, kurš alkst pēc vientulības un nevēlas, lai viņa mieru traucē īpašuma robežās uzradusies daiļa bezpajumtniece, kurai piemīt spilgts raksturs, talants iekulties nepatikšanās, bērns, kura klātbūtne uzjundī vīrietī drūmas atmiņas, - bet bez tā visa arī dzīvs un mundrs gars. Viņa šķiet vai pašu debesu sūtīta, lai glābtu skarbu, bēdās iegrimušu, stūrgalvīgu vīru."

0

73

ak šīīī... īsti neatceros (urā - varēs pārlasīt tātad :D ), bet man ļoti patika. Man kaut kādas aizdomas, ka šī bija 1.Filipsas grāmata, kuru lasīju! :)

0

74

nu tad dod 5 vēlreiz , jo man ir tādas pat aizdomas, ka šī arī bija pirmo , kuru lasīju.. Neatceros vairs īsti.. :D

0

75

Nu re - arī es izlasīju Medusmēnesi :) Jā, tiešām interesanta grāmata, un ļauj par daudz ko padomāt. Attiecības, varoņi un pārdzīvojumi dziļi atainoti. Šī varētu būt no tām grāmatām, kuras spēj palikt atmiņā ilgāk par citām. Viena no labākājām Filipsas grāmatām, kuru esmu lasījusi :)
Un man dikti patika, ka tieši Eriks vēlāk dzirdēja Deša balsi :)

Отредактировано aNgeL (19.07.2009 16:48)

0

76

http://img1.fantasticfiction.co.uk/images/n17/n89742.jpg

Wedding Day

Pretty, flighty Daisy Devreaux can either go to jail or marry the mystery man her father has chosen for her. Arranged marriages don't happen in the modern world, so how did the irrepressible Daisy find herself in this fix?

Alex Markov, as humorless as he is deadly handsome, has no intention of playing the loving bridegroom to a spoiled little featherhead with champagne tastes. He drags Daisy from her uptown life to a broken down traveling circus and sets out to tame her to his ways.

But this man without a soul has met his match in a woman who's nothing but heart. Before long, passion will send them flying sky high without a safety net...risking it all in search of a love that will last forever.

~~~

Šī pilnīgi noteikti ir mana mīļākā Filipsas grāmata un viena no mīļākajām grāmatām vispār! Es tajā iemīlējos ļoti ātri un no visas sirds. Burvīga galvenā varone ar plašu sirdi un skaistiem uzskatiem par laulībām, mīlestību, seksu, kas ir tik reti šādās grāmatās, lai neteiktu vispār neesoši, un īsts tortured hero, ļoti tortured. Un vēl galvenās varones īpašās attiecības ar cirka dzīvniekiem, kas piedod šai grāmatai vēl sevišķu aizkustinājumu un skaistumu! Šī grāmata ir kkas teju vai ideāls man, tik labi sasaucas ar to, kāda esmu es, ar... Es nemāku to izskaidrot. Bet šī grāmata manās acīs ir rets dārgums. :love:  Un vakar, lasot pēdējās nodaļas, es pāris reizes no sirds apraudājos - neatceros, kad pēdējo reizi grāmata būtu panākusi tādas asaras.

Iesaku visiem! :)

P.S. Lasīju krieviski un pirmo reizi pieredzēju, ka grāmatai ir nepareiza anotācija. :D Ok, pirmā daļa par fiktīvajām laulībām jā, bet tālāk... galīgi greizi. Nu varbūūūt, ja būtu pretējā dzimtē, vēl varētu kaut cik pieņemt, bet "Aleksu līgava satrieca no pirmā acu skatiena un viņam pietika stūrgalvības, lai uzsāktu īstu cīņu par viņas mīlestību" - WTF? :D Tik greizi, ka greizāk nevarēja būt.

0

77

Palo, es ar labu laiciņu atpakaļ lasīju šo kņigu un atceros, ka man arī ārkārtīgi patika  :love: Bet man laikam mīļāko Filipsas grāmatu topā ir viņas vēsturiskā grāmata:

Just Imagine
http://img1.fantasticfiction.co.uk/images/n28/n144218.jpg

With the Civil War over, Kit Weston, a.k.a. Katherine Louise of Risen Glory Plantation, South Carolina, travels to New York disguised as a boy to eliminate her newly named guardian and regain control of her beloved plantation. Unfortunately for Kit, Baron Cain proves difficult to kill, and when he discovers her identity, Baron promptly stashes her in a New York finishing school for young ladies.

Three years later, Kit returns to Risen Glory to find that Baron has restored the plantation to its former prosperity. Baron scarcely recognizes the hoyden he remembers in the mature, 21-year-old Kit. The instant passion that flares between them is unwanted by both and equally undeniable. Pushed to the edge, Baron threatens to banish Kit from her beloved plantation, and she commits an impulsive, nearly unforgivable act. Baron's response is equally impossible and thrusts the pair into an intolerable situation. Wild and willful, passionate and wary, the two lovers must somehow find a way to overcome pride and distrust before there can be any likelihood of a loving resolution.

Atceros, ka lasot bija tā foršā kņudoņa vēderā, kas ir lasot patiešām labas grāmatas (vismaz pēc manas gaumes :D)

0

78

Jā, es arī nesen izlasīju Kiss an Angel un arī man ļoti patika gan cirka atmosfēra, gan galvenās varones iznesība, gan tas, ka grāmatas sižets bija pietiekoši neparedzams, lai būtu interesanti lasīt. Bet Just Imagine ir viena no 2 Filipsas grāmatām, kuras vēl nav nonākušas manās rokās.

0

79

nu ar visiem jūsu ieteikumiem- ev, to Kiss an Angel var kaut kur netā angliski dabūt????

Pagaidām mana mīļākā Filipsas laikam ir Heaven, Texas un Honey Moon īpaši neatpaliek.

0

80

Varu pameklēt ielādes linkus, ja kādam interesē ;)

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Grāmatas » Sūzana Elizabete Filipsa "Medusmēnesis" un citas Filipsas grāmatas