TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Grāmatas » Sūzana Elizabete Filipsa "Medusmēnesis" un citas Filipsas grāmatas


Sūzana Elizabete Filipsa "Medusmēnesis" un citas Filipsas grāmatas

Сообщений 81 страница 87 из 87

81

albalonga написал(а):

nu ar visiem jūsu ieteikumiem- ev, to Kiss an Angel var kaut kur netā angliski dabūt????

Šeit var krieviski nolādēt :
http://lib.aldebaran.ru/author/fillips_ … ui_angela/
Un šeit ir angliski:
http://www.filestube.com/f0114f61010ccb … Angel.html

0

82

gracias. lai gan kā cravey teica - es jau noteikti tāpat nelasīšot....

0

83

ev, tam angļu linakam saka

The file link that you requested is not valid.

0

84

njā, nu es netā toč nelasīšu, varbūt dabūšu savās rokās kādreiz krieviski vai angliski... :) Bet paturēšu prātā nosaukumu ^^

Un to Teksasas šķiet neesmu vēl lasījusi, a varbūt esmu? Neatceros.. :D zinu, ka mājās ir krieviski :D

0

85

Paloma написал(а):

Un to Teksasas šķiet neesmu vēl lasījusi, a varbūt esmu? Neatceros..  zinu, ka mājās ir krieviski

nu man mājās kauč kur jābūt latviski. ir tā, ka tur manuprāt ir humorīgākie dialogi un ir vienkārši ģeniāli, kā pamazām viņš viņš iemīlās un beigās kā mazs bērns uzvedas ar savu lielo mīlestību. tik skaisti. Un galvenais, ka viņa ir tāda mežonīgi garlaicīgi pareiza, pat kaitinoši pareiza un kārtīga un nu liekas - bāc, viņa vienkārši izbesīs ārā. Bet reizē viņa haosa viņa ir ideāla. Tiešām - labākie dialogi un humors tur.

0

86

Izlasīju Kiss An Angel grāmatu. Nu ko tur piebilst, kļuva par vienu no mīļākajām Filipsas grāmatām :D (Te jāsaka paldies Palomai, bez viņas es nemaz nezinātu, ka ir šāda grāmata :glasses: ) Iesaku izlasīt :)

0

87

Es šodien pabeidzu lasīt pēdējo Filipsas grāmatu...un ja tā padomā, tad mana mīļākā ir Just Imagine. Ceru, ka viņa sarakstīs vēl kādu grāmatu, savādāk ir skumji apzināties, ka esmu izlasījusi visas grāmatas, tāpat kā Maknotas. :(

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Grāmatas » Sūzana Elizabete Filipsa "Medusmēnesis" un citas Filipsas grāmatas