TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Nedēļas telenovele » 36. nedēļas 2008 telenovele ir...


36. nedēļas 2008 telenovele ir...

Сообщений 1 страница 6 из 6

1

Viktorija!!!!!!

Ai, cik jauki. Nu vispār laba novele kopumā ņemot. Tiesam. Un ķīmija fantastiska starp galvenajiem varoņiem. Un man prieks, ka konservatīvaja Latvijā rādīs ko tādu, kas ir rīmeiks "Senora Isabel", kura ir viena no pagrieziena punktiem pasaules telenoveļu attīstības vēsturē.

0

2

jāa.. pietiekami laba telenovele, lai to rādītu no rītiem - mācītiesgribošiem cilvēkiem nepieejamā laikāa. ta biju cerējusi arī pa TV noskatīties. eh. palikšu bez šīs telenoveles.

0

3

nu tiešām un dikti piekrītu Angel.
es arī būtu paskatījusies citā laikā.
:confused:

0

4

es ceturtdienu rītos varēšu skatīties :P

0

5

Es trešdienu rītos varēsu skatīties. :D Bet savādāk - varu jau sākt mierīgi skatīties tālāk datorā. :D
Bet seriāls tiešām labs!! Ja zūd lielākā interese par galvenajiem varoņiem, vēl ir Viktorijas bērni, kuriem vismaz es personīgi dzīvoju līdzi :) īpaši manai Marianitai. Un Paulai - ak, Geraldine. ^^

0

6

albalonga написал(а):

Ai, cik jauki. Nu vispār laba novele kopumā ņemot. Tiesam. Un ķīmija fantastiska starp galvenajiem varoņiem. Un man prieks, ka konservatīvaja Latvijā rādīs ko tādu, kas ir rīmeiks "Senora Isabel", kura ir viena no pagrieziena punktiem pasaules telenoveļu attīstības vēsturē.

mmmmmm....... kas taa par telenoveli "senora isabel"????? wow kaut kaa nedzirdeeju... laikam galiigi atpaliku

kas tur bija tik grandiozs??

Paloma написал(а):

Bet seriāls tiešām labs!! Ja zūd lielākā interese par galvenajiem varoņiem, vēl ir Viktorijas bērni, kuriem vismaz es personīgi dzīvoju līdzi  īpaši manai Marianitai. Un Paulai - ak, Geraldine.

nezinu kaapeec, bet man taada priekshnojauta, ka mans kanaals TVe raada to (vairaak vai mazaak) kas iet arii pa LV..... ja jums visaam patiik shii telenovele, tad cereeshu ka peec kaada laika arii TVe to saaks raadiit ;) kaut ari tagad, ja godiigi, man neviens to galvenajiem aktieriem nepiesaista (neskatiijos nevienu seerju)... jo ruffo jau veca..... peniche un ochmansvispaar nepatiik :( nu ja kas, tad paskatiisimies, varbuut mainiishu savas domas

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Nedēļas telenovele » 36. nedēļas 2008 telenovele ir...