TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Nedēļas telenovele » 37. nedēļas 2008 telenovele ir...


37. nedēļas 2008 telenovele ir...

Сообщений 1 страница 9 из 9

1

Fuego en la Sangre

Nu, kāds skatās? Kādas atsauksmes??? Es rīt būšu mājās taja laikā un paskatīšos intereses pēc.

0

2

Nju man nepatik, it ne maz... :dontknow:

0

3

Abuelas Norviejas stils tur ir dramatisks, Huans visu laiku bļauj un raud, un ģībst, nu ko lai vēl saka :D Ninel Conde gan nekāda vaina, nezināju, ka viņa dzied :D

Отредактировано angelina (08.09.2008 18:00)

0

4

albalonga написал(а):

Nu, kāds skatās? Kādas atsauksmes???

Man pagaidām patīk un es skatos.. :)

0

5

Tās minūtes, ko esmu skatījusies izsaka visu. :D Kaut ar to, ka tās ir tikai minūtes un kad esmu paēdusi, televizors tiek izslēgts. :D
Kā skatos, tā Huans raud.. tiešām - ko tur vēl lai piebilst? :D
Un Norvieja pabaisa, tas gan. Pagaidām man Noras Salinas tēls vispievilīgākais liekas ;)

0

6

Paloma написал(а):

Pagaidām man Noras Salinas tēls vispievilīgākais liekas

Nu ja - sarita taču - man mīļakais tēls arī PDG... :D

0

7

man nepatīk... tāds baigi banāls liekas...
un juan man nemaz neasociējas ar lielā brāļa tēlu... :D

0

8

Paloma написал(а):

Kā skatos, tā Huans raud..

Tas gan. :D Gan DA viņš raud, gan šeit.. :D Nu i vecis skaitās.. :D

magone написал(а):

un juan man nemaz neasociējas ar lielā brāļa tēlu...

Drīzāk jau ar jaunākā brāļa tēlu. :D

0

9

nu es redzēju tikai 1 sēriju..nu es nebiju izslēgusi..man pat gribas skatīties - aktieru dēļ, intereses par sizētu dēļ , diemžēl Pdg neskatījos. Man ļoti patīk Horhe Salinass - viņa dēļ skatos , māsu atveidotājas man arī tīk.. nu kaut kā tā.. neteikšu, ka esmu sajūsmā par seriālu, bet izslēgt ārā tv arī nevelk, kā tas bija ar daudziem citiem seriāliem

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Nedēļas telenovele » 37. nedēļas 2008 telenovele ir...