TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Jaunumi/Новинки » Gabriela Spanika Tv Azteca


Gabriela Spanika Tv Azteca

Сообщений 1 страница 9 из 9

1

http://cache.daylife.com/imageserve/0dxJfkX6AxbiG/340x.jpg

Firmo por tres Proyectos y un contrato de exclusividad mas el pago de 82 mil dolares mensuales aparte de esa exclusividad. El contrato incluye casa, camioneta y chofer.

Va para la telenovela donde estara Mariana Ochoa, Omar Fierro y Sergio Basañez. Gaby Spanic es la protagonista principal y Mariana Ochoa la protagonista juvenil. La telenovela es escrita tambien por Mariela Romero.

Ya la confirmaron en Hechos Meridiano.

0

2

nu nez. manuprāt slikta izvēle priekš Gabijas.

0

3

albalonga написал(а):

nu nez. manuprāt slikta izvēle priekš Gabijas.

Piekrītu

0

4

Izvēle, manuprāt, ar nav no vislabākajām!!!!!!Tv Azteca nepadara aktierus tik pelnīti slavenus un man tikai dažas telenoveles liekas patiesi labas no šīs kompānijas!!!!!
Bet Gaby jau ir pabijusi vairākās komp;anijās Venevision, Televisa, Telemundo tagad Tv Azteca!!Interesanti kas būs pēc tam varbūt caracol?
Viņai vajadzēja ko labāku

0

5

Spanika vienkārši nespēj sadzīvot ar cilvēkiem - tas jau nav jaunums. Un moš viņa ar savu raksturu tiks galā ar TV Azteca, kura reāli čakarē savus aktierus. Nu kaut kā tā. Bet man ir tāda nojauta, ka tajos trijos projektos, uz kuriem parakstījusies, viņa nenospēlēs. labi ja divos, a moš tik vienā.

0

6

albalonga написал(а):

Spanika vienkārši nespēj sadzīvot ar cilvēkiem - tas jau nav jaunums. Un moš viņa ar savu raksturu tiks galā ar TV Azteca, kura reāli čakarē savus aktierus. Nu kaut kā tā. Bet man ir tāda nojauta, ka tajos trijos projektos, uz kuriem parakstījusies, viņa nenospēlēs. labi ja divos, a moš tik vienā.

Taisnība!!!!!

0

7

Omāram Fierro esot piedāvāta loma jaunā ziepenā no TV Azteca - 'Senorita licenciada', kurā galveno lomu taisās atdot Gabijai! No Gabijas oficiālu apsiprinājumu nav..

0

8

Nu a man pienāca nosaukums "Senorita secretaria".

0

9

albalonga написал(а):

Nu a man pienāca nosaukums "Senorita secretaria".

Nazinu.. Es to izlasīju vienā saitā, kur visi jaunumi par Gaby.. Redzēs, ko Gaby teiks un redzēs, kā īsti sauc..

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Jaunumi/Новинки » Gabriela Spanika Tv Azteca