TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Apuesta por un amor (Televisa) » Petīcija LNT par "Likmes..." raidlaika maiņu


Petīcija LNT par "Likmes..." raidlaika maiņu

Сообщений 1 страница 20 из 59

1

Ir doma LNT rakstīt petīciju un vākt parakstus par to, lai "Likmi uz mīlestību" rāda vakarā nevis no rīta? Ko jūs par to domājat???? Rakstiet, ja piekrītat. Tā doma ir tāda - cilvēks izsaka savu viedokli un komentāru par to, ka "Likme" tika pārcelta uz 9:05 no rīta un tad raksta savu vāru, uzvārdu un personas kodu - tas liecina, ka šāds cilvēks reāli eksistē un mēs te vienkārši neradam sarakstu ar feikām identitātēm. Var rakstīt arī teiksim savu mammu, vecmammu vai vienalga, ja viņas netiek pie datora vai kā. Nu doma skaidra es ceru. SDākumā jūs vispār varētu tikai pateikt vai to atbalstāt. Ja ir jebkādi jautājumi - droši prasiet. Ja skan muļķīgi, drīkstat apņirgt ideju!!!! Bet es tomēr ceru, ka to nedarīsiet... :P

0

2

Nju man labaak patiktu , ja ietu vakaraa  :(  No riitiem visspaar nevareeeshu skatiities ! (  tikai ja buushu slima , kaa pashlaik )  ^_^

0

3

Nu, jā. Un tomēr neizskatās, ka mēs būtu pietiekami organizēti un mērķtiecīgi, lai šādu petīciju radītu. Nu vismaz 100 parakstiem tur vajadzētu būt, citādi nav jēgas. Bet atsaucību pagaidām īpaši lielu nejūtu!!! :rolleyes:

0

4

Es arii gribeetu lai Likme radiitu vakaraa! Un es juus atbalstiisu! Bet kas man ir jaadara? :dance: !

0

5

Hmmm... Nu labi, tad darīsim tā. Es rakstu pamattekstu:

"Augsti cien. LNT vadība.

Esmu liels telenoveles "Likmes uz mīlestību" ("Apuesta por un Amor") cienītājs un mani satrieca ziņa, ka tās raidlaiks tika pārcelts no 16:00 pēcpusdienā uz 9:05 no rīta. Jaunais laiks ir ļoti nepiemērots  - tāpēc nevaru noskatīties savu iecienīto telenoveli. Izsaku lūgumu pārcelt telenoveles raidlaiku atpakaļ uz 16:00 vai kādu citu pieņemamu raidlaiku (respektīvi, vakarā, nevis no rīta).

Ar cieņu,

"Likmes uz mīlestību" skatītājs/a

Jums tikai šis teksts jāpārkopē un jauzraksta apakšā savs vārds, uzvārds un personas kods. varat parakstīties arī savas mammas, vai vecmammas vietā, ja viņas piekrīt. Bet vārdam un pers. kodam jābūt reālam. Ja savāksim vismaz 100 tādus elekroniskos parakstus, varēsim tos nosūtīt LNT. Varat pievienot arī savu komentāru, piem. "Lūdzu, lūdzu rādiet seriālu vakarā" utml. Es sākšu pirmā.

0

6

"Augsti cien. LNT vadība.

Esmu liels telenoveles "Likmes uz mīlestību" ("Apuesta por un Amor") cienītājs un mani satrieca ziņa, ka tās raidlaiks tika pārcelts no 16:00 pēcpusdienā uz 9:05 no rīta. Jaunais laiks ir ļoti nepiemērots  - tāpēc nevaru noskatīties savu iecienīto telenoveli. Izsaku lūgumu pārcelt telenoveles raidlaiku atpakaļ uz 16:00 vai kādu citu pieņemamu raidlaiku (respektīvi, vakarā, nevis no rīta).

Ar cieņu,

"Likmes uz mīlestību" skatītājs/a

Vārds uzvārds (pers. kods )

0

7

Jā, un ja vēlaties, lai no šīs petīcijas kaut kas sanāk, reklamējiet to visur, kur iespējams!!!:D  Jebkurā gadījumā - esmu centusies un tagad viss atkarīgs tikai no jūsu aktivitātes. Vēl airakstīšu vēstuli "Seriāliem un Kino" lūdzot atbalstu. Varbūt, ka viņi var kaut ko par šo nopublicēt, lai internetu nelietojošā tauta ar varētu piedalīties!!!

0

8

Jā doma ir laba!
Bet leita tāda, ka man negribētos šeit savus personas datus publicēt...
Vai nevar darīt tā, ka visi, kas piekrīt šim lēmumam nokopē Tevis, albalonga doto tekstu, apakšā uzraksta savus datus un aizsūta no sava e-pasta privātu vēstuli uz LNT (lnt@lnt.lv)?

0

9

abalonga, vai mums jāraksta katrai, vai var parakstīties zem tavas vēstules un tā aizsūtit? :)

0

10

missy написал(а):

Jā doma ir laba!
Bet leita tāda, ka man negribētos šeit savus personas datus publicēt...
Vai nevar darīt tā, ka visi, kas piekrīt šim lēmumam nokopē Tevis, albalonga doto tekstu, apakšā uzraksta savus datus un aizsūta no sava e-pasta privātu vēstuli uz LNT (lnt@lnt.lv)?

Deyalit написал(а):

abalonga, vai mums jāraksta katrai, vai var parakstīties zem tavas vēstules un tā aizsūtit?
Подпись автора

Ok, doma laba. Pārkopējiet tekstu, ko uzrakstīju un sākam bombardēt lnt@lnt.lv Un es piekrītu missy, ka negribās savus datus te likt. Es ar tos visdrīzāk izdzēsīšu :D  Bet tikai lūgums - ierakstiet te, cik meilus nosūtījāt - nu tur teiksim - es nosūtīšu trīs - par mammu, tēti un sevi :lol:  Nu sapratāt ideju - lai ģimene piebiedrojas!!!! Un te uzrakstiet cik meilus nosūtījāt, lai mēs apmēram zinātu savas darbības lielumu,ok?

0

11

Laba doma albalonga :)  , varbuut taa ,ja savaksim pietiekami  daudz parakstus, mums kaut kas sanaaktu !!  :yes:

0

12

Labs ir. ;)
Tad es sūtu LNT vēstulīti... varētu savu omīti arī pierakstīt, viņa arī ar vienu aci "Likmi" skatās. :D
Galvenais jābūt aktīviem!

LNT mājas lapā TIK daudzi žēlojas par to laiku (9:05) un es tur aizgāju pasludināt par šo mājas lapu un teicu, ka te domājās kā "Likmi" atgūt normālā laikā, bet neviens kā neparādās tā neparādās. hmm.
Tā škrobošanās LNT mājas lapā nelīdzēs! Tas, manuprāt, ir vairāk nekā skaidrs. Šādas te vēstules varētu līdzēt sen vairāk.

0

13

Jā, nu tad sūtiet meilus. Subjectā lieciet "Likme uz mīlestību". Un vajag bombardēt tā reāli, lai viņiem serveris uzkarās....:D Un tā - es nosūtīju 4 e-mail!!!!!!!!

0

14

Nju taa es nosuutiiju 3 e- mail

0

15

Es arī nosūtīju!
Tikai ceru, ka LNT nedomā, ka kkāds trakais bombardē ar vienādiem ziņojumiem no vairākiem e-pastiem. :D
Un pats vēl personas kodus sadomā. :D

Tā jaizsūta vēl arī kādu citu vārdā...

0

16

:D njaa missy, piekriitu , vinji domaas ,ka visaadi trakie saakushi bombardeet !!!! Man gribeetos redzeet vinju sejas izteiksmes ! :D

0

17

missy написал(а):

LNT mājas lapā TIK daudzi žēlojas par to laiku (9:05) un es tur aizgāju pasludināt par šo mājas lapu un teicu, ka te domājās kā "Likmi" atgūt normālā laikā, bet neviens kā neparādās tā neparādās. hmm.
Tā škrobošanās LNT mājas lapā nelīdzēs! Tas, manuprāt, ir vairāk nekā skaidrs. Šādas te vēstules varētu līdzēt sen vairāk.

Nu es LNT lapā ieliku aicinājumu sūtīt e-pastus!!!!  :D

0

18

Ilze написал(а):

njaa missy, piekriitu , vinji domaas ,ka visaadi trakie saakushi bombardeet !!!! Man gribeetos redzeet vinju sejas izteiksmes !

Es ceru, ka viņiem serveris pa nakti uzkārsies!!! :rofl:

0

19

O jaa tas buutu labais, kaut uzkaartos  :rofl:

0

20

Es arī gāju aģitēt, bet albalonga jau mani apsteidza. :D ;)
Nu nez' ja tie visi fani nebūs aktīvi tad nekas neiznāks. Sēžot rokas klēpī salikuši neko napanāksim!
Ahh, kaut nu būtu tik daudz to sūtītāju un tiešām tas serveris uzkārtos. :D
Es jau kā tāda Kasandra sāku runāt... :D

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Apuesta por un amor (Televisa) » Petīcija LNT par "Likmes..." raidlaika maiņu