TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Apuesta por un amor (Televisa) » Petīcija LNT par "Likmes..." raidlaika maiņu


Petīcija LNT par "Likmes..." raidlaika maiņu

Сообщений 21 страница 40 из 59

21

Tas gan , mees triis neko nepanaaksim !!! Vajag , lai tauta ir aktiiva !!!! :friends:

0

22

missy написал(а):

Es arī gāju aģitēt, bet albalonga jau mani apsteidza. 
Nu nez' ja tie visi fani nebūs aktīvi tad nekas neiznāks. Sēžot rokas klēpī salikuši neko napanāksim!
Ahh, kaut nu būtu tik daudz to sūtītāju un tiešām tas serveris uzkārtos.
Es jau kā tāda Kasandra sāku runāt...

:rofl:

Jā, nu jāsāk beidzot latviešiem (un krieviem protams arī  :D, jo mums forumā visi ir savi - nav iedalījuma pilsoņos un nepilsoņos) pastāvēt par savu viedokli un nevis kā vienmēr samierināties. LNT programma vispār ar katru brīdi kļūst murgaināka. TV3 skatos daudz, daudz biežāk...

0

23

Man nav sanaacis skatiities TV3 , vienmeer skatiijos LNT seriaalus !  Buus jaameegina saakt skatiities kaadu seriaalu pa TV3 !  Jo nezin ko tagad var sagaidiit no LNT , ja  nu vinji paartrauc atkal kaut kaadu seriaalu , un uzliek uz 3:00 naktii.....

0

24

Tieši tā! Nekādas samierināšanās!
Lai gan mani tas laiks tā mazāk skar (ierakstīšanas dēļ), tomēr tik daudzi taču neredz! Manuprāt, tas nav taisnīgi!
Njā, mēs 3 toč' neko nepanāksim! :D|
Nu nez', jāgaida rītdiena. Tagad jau tāds pavēls un kā izskatās visi gulēt aizgājuši. :D
Cerēsim, ka kaut kas sanāks! ;)

0

25

Ilze написал(а):

Man nav sanaacis skatiities TV3 , vienmeer skatiijos LNT seriaalus !  Buus jaameegina saakt skatiities kaadu seriaalu pa TV3 !  Jo nezin ko tagad var sagaidiit no LNT , ja  nu vinji paartrauc atkal kaut kaadu seriaalu , un uzliek uz 3:00 naktii.....

Nu trīs naktī vēl nav tik traki, kā deviņos no rīta!!!! :rofl:

A es atkal pa TV 3 skatos Prison Break, Doktoru Hausu, visas CSI sērijas, kad sanāk, Vētru un Mīlestības ieleju, kad sanāk, Mīlu lielā pilsētā vienmēr cenšon noskatīties un tad vēl arī Likteņa gūstekni, ja sanāca vienmēr skatījos. A pa LNT tiki Likmi un Bjanku, kad sanāk. A šonedēļ nesanāk nekas, pa vakariem līdz deviņiem strādāju...

0

26

missy написал(а):

Tieši tā! Nekādas samierināšanās!
Lai gan mani tas laiks tā mazāk skar (ierakstīšanas dēļ), tomēr tik daudzi taču neredz! Manuprāt, tas nav taisnīgi!
Njā, mēs 3 toč' neko nepanāksim! |
Nu nez', jāgaida rītdiena. Tagad jau tāds pavēls un kā izskatās visi gulēt aizgājuši.
Cerēsim, ka kaut kas sanāks!

Jā, cerēsim. Un sūtīsim tik vēstules cik aizsūtījām, katru dienu!!!!!!!! :D

0

27

Nja..es jau buutu paarlaimiiga, ja man buutu iespeeja ierakstiit  , bet nu nevaru mana magjim kaut kas sanaacis, unj vinsh vairs nestraadaa !   :(

0

28

Ilze написал(а):

Nja..es jau buutu paarlaimiiga, ja man buutu iespeeja ierakstiit  , bet nu nevaru mana magjim kaut kas sanaacis, unj vinsh vairs nestraadaa !

Man vispār ar ir problēma - ieraksta ļoti sliktā kvalitātē tā, ka skaņa ik pa laikam pazūd. Es jau pirmdien ik pa laikam dabūju lasīt krievu subtitrus... :(

0

29

Visspaar jaa 3 naktii, kaut var veel paskatiities :D

0

30

Tiešām! 3 naktī būtu labāk kā 9os no rīta! :D
Es pat būtu gatava gaidīt "Likmi" tik ilgi. :D Nez' kā tad es nākamajā dienā izskatītos? :D

Es ar' skatos Prison Break, Doktoru Hausu un CSI. Tie tādi labi.
"La Tormentu"tā pa retam, kad iznāk (visu laiku jau nesanāca bija "Likme" tajā laikā); "Tierra de Passiones"
praktiski neskatos, kaut kā neaizrauj; "Mīlu Berlīnē" :D diez gan reti sanāk redzēt.

0

31

Es uzliktu modinaataaju uz 3 naktii...tad noskatiitos un tad atkal modinaataaju uz 7 :00 ! :D

0

32

Ilze написал(а):

Es uzliktu modinaataaju uz 3 naktii...tad noskatiitos un tad atkal modinaataaju uz 7 :00 !

Vispār laba doma, Ilze! :D
Tikai žēl, ka "Likmi" tomēr rāda 9os nevis 3jos...
:D

0

33

Njaa..tas gan, nju jaaprasa tad, lai labaak ieliek 3 naktii nevis 9 no riita :D :D :D

0

34

Nu tas būtu orģināls lūgums! :D

Klau, abalonga. Ko es daru nepareizi ar to citēšanu vai kā tas saucas? :D
Man visu laiku kkas nesanāk, a Tu mani te palabo, laikam. :D ;)

0

35

Jā, tā ir. Es tevi te ik pa laikam palaboju.  :D Tev ir tikai ar peli jāiezīmē teksts, kuru gribi citēt un tikai tad jāspiež Цитировать !!!!

0

36

albalonga написал(а):

Jā, tā ir. Es tevi te ik pa laikam palaboju.   Tev ir tikai ar peli jāiezīmē teksts, kuru gribi citēt un tikai tad jāspiež Цитировать !!!!

Es ceru, ka man arii sanaaks citeet, vai kaa tur :D

0

37

missy написал(а):

Tiešām! 3 naktī būtu labāk kā 9os no rīta!
Es pat būtu gatava gaidīt "Likmi" tik ilgi.  Nez' kā tad es nākamajā dienā izskatītos?
Es ar' skatos Prison Break, Doktoru Hausu un CSI. Tie tādi labi.
"La Tormentu"tā pa retam, kad iznāk (visu laiku jau nesanāca bija "Likme" tajā laikā); "Tierra de Passiones"
praktiski neskatos, kaut kā neaizrauj; "Mīlu Berlīnē"  diez gan reti sanāk redzēt.

A tu Prison Break tikai pa tv3 skaties??? Netā neesi tālāk sērijas redzējusi??? Es skatos pa TV3 inerces pēc, lai gan netā visas sērijas esmu redzējusi. dien ielādēju otrās sezonas 16 sēriju kur beidzot Maikls un Sāra brīvē satiekas. Diezgan romantiska sērija bija, lai gan viņus iztraucēja - viņiem aykal bija jāmūk...

0

38

Ilze написал(а):

albalonga написал:
Jā, tā ir. Es tevi te ik pa laikam palaboju.   Tev ir tikai ar peli jāiezīmē teksts, kuru gribi citēt un tikai tad jāspiež Цитировать !!!!Es ceru, ka man arii sanaaks citeet, vai kaa tur

Nu tev viss okidoki sanāca!!!! :D

0

39

Nu ja man jau bija tādas aizdomas...
Laikam jau galīgi sakritu Tev uz nerviem ar savu nemācešanu, atvaino. :D
Bet turpmāk zināšu. Paldies par info! ;)

Tā laikam jātaisās prom. Vēls jau, vēls...
Gan jau rīt šeit atkal ieradīšos paspriedelēt par rītdienas "Likmes" sēriju. :D

Un ceru, ka tai kampaņai, ko uzsākām būs aktivitāte. To jau rīt manīs! ;)

0

40

albalonga написал(а):

Nu tev viss okidoki sanāca!!!!

Tad jau forshi, maaceeshu :D  Nevaru sagaidiit riiitdienas seeriju, gribas to forsho momentu redzeet  , kaa Gabriels saaak pieskarties Hulijas luupaam ;)

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Apuesta por un amor (Televisa) » Petīcija LNT par "Likmes..." raidlaika maiņu