TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Apuesta por un amor (Televisa) » Petīcija LNT par "Likmes..." raidlaika maiņu


Petīcija LNT par "Likmes..." raidlaika maiņu

Сообщений 41 страница 59 из 59

41

Es jau arii  driiz taisiishos iet   :yes:    :bye:

0

42

missy написал(а):

Nu ja man jau bija tādas aizdomas...
Laikam jau galīgi sakritu Tev uz nerviem ar savu nemācešanu, atvaino.
Bet turpmāk zināšu. Paldies par info!

Par to nesatraucies - tu man galīgi nesakriti uz nerviem!!!!! :friends:

missy написал(а):

Tā laikam jātaisās prom. Vēls jau, vēls...
Gan jau rīt šeit atkal ieradīšos paspriedelēt par rītdienas "Likmes" sēriju.

Jā, es ar dodos prom. Bet rītdienas sērijas atreferējumu ātrāk par pusnakti negaidiet - visu dienu nebūšu mājās - pārnākšu ap pusdesmitiem, kamēr noskatīšos un uzrakstīšu - laiks paies. Bet kāda no jums varētu uzrakstīt, ja sanāk. Tad es ar, kad ap diviem nonākšu darbā - varētu izlasīt!!! :help:

missy написал(а):

Un ceru, ka tai kampaņai, ko uzsākām būs aktivitāte. To jau rīt manīs!

Kā latīņamerikā saka - "O jala"...

0

43

albalonga написал(а):

A tu Prison Break tikai pa tv3 skaties??? Netā neesi tālāk sērijas redzējusi??? Es skatos pa TV3 inerces pēc, lai gan netā visas sērijas esmu redzējusi. dien ielādēju otrās sezonas 16 sēriju kur beidzot Maikls un Sāra brīvē satiekas. Diezgan romantiska sērija bija, lai gan viņus iztraucēja - viņiem aykal bija jāmūk...

Es esmu dažus video Prision Break'am skatījusies, bet neko vairāk. Izklausās interesanta tā sērija ar Maiklu&Sāru. mhmm. :)
Cik es zinu Prision Break ir diezgan daudz sērijas, ne?

Ilze написал(а):

Tad jau forshi, maaceeshu   Nevaru sagaidiit riiitdienas seeriju, gribas to forsho momentu redzeet  , kaa Gabriels saaak pieskarties Hulijas luupaam

He-tieši manas domas. :D ;)

0

44

missy написал(а):

He-tieši manas domas.

Vienaadi domaajam :D

0

45

missy написал(а):

Es esmu dažus video Prision Break'am skatījusies, bet neko vairāk. Izklausās interesanta tā sērija ar Maiklu&Sāru. mhmm.
Cik es zinu Prision Break ir diezgan daudz sērijas, ne?

Video sadaļā ir visu līdz šim uzfilmēto sēriju video!!!! Vari ielādēt un paskatīties!!!! :D  Prison Break turpina filmēt. Pirmajai sezonai bija 22 sērijas. 22-rajā viņi beidzot tika ārā no cietuma. 2 sezonai pagaidām ir parādītas 16, bet arī ir paredzētas 22, un tad noteikti filmēs arī trešo sezonu man šķiet, jo reitingi ir ļoti labi, lai gan Hausam ir vēl labāki. Hausam jau trešā sezona ir gandrīz līdz galam uzfilmēta!!!! Un bravo missy - tev izdevās citēt!!!!! :bye:

0

46

albalonga написал(а):

Bet rītdienas sērijas atreferējumu ātrāk par pusnakti negaidiet - visu dienu nebūšu mājās - pārnākšu ap pusdesmitiem, kamēr noskatīšos un uzrakstīšu - laiks paies. Bet kāda no jums varētu uzrakstīt, ja sanāk. Tad es ar, kad ap diviem nonākšu darbā - varētu izlasīt!!!

Īstenība es esmu ar mieru uzrakstīt. Nezinu vai man sanāks tik perfekti kā Tev, bet es centīšos. Ja jau Tu tik aizņemta, tad es varu piepalīdzēt. :))

Bet es veru ne ātrāk par 5iem, 6iem vakarā.

0

47

Ilze написал(а):

Vienaadi domaajam

Nu tad es ar piebiedrojos.... :friends:

0

48

Es arii vareetu uzrakstiit , bet riit peec filmas braucu pie aarsta ,tad pie omiites, unj vinjai nav dators, pati nezinu cikos buushu majaas ...:(

0

49

missy написал(а):

Īstenība es esmu ar mieru uzrakstīt. Nezinu vai man sanāks tik perfekti kā Tev, bet es centīšos. Ja jau Tu tik aizņemta, tad es varu piepalīdzēt. )
Bet es veru ne ātrāk par 5iem, 6iem vakarā.

Paldies. Tas vienalga būs ātrāk par pusnakti!!!! :D  Bet es kaut kad varēšu piecept klāt sīkumus, ja kas būs palicis nepateikts!!!!! Jo tauta jau tomēr bizo šeit lasīt!!!! :)

0

50

Ilze написал(а):

Es arii vareetu uzrakstiit , bet riit peec filmas braucu pie aarsta ,tad pie omiites, unj vinjai nav dators, pati nezinu cikos buushu majaas ...

Ta jau redzēs, kurai ātrāk sanāks!!!! Es būšu darbā ap 14 - tas nozīmē, ka būšu arī forumā. Bet sēriju nebūšu redzējusi. Ierakstu redzēšu tikai vakarā, jo no rīta jābūt akadēmijā... :(  Tā, ka sēdēšu darbā un ar nepacietību gaidīšu jūsu atstāstus!!! :D

0

51

Bet tagad - arlabunakti!!!! Līdz rītam!!! :bye:

0

52

albalonga написал(а):

Ta jau redzēs, kurai ātrāk sanāks!!!! Es būšu darbā ap 14 - tas nozīmē, ka būšu arī forumā. Bet sēriju nebūšu redzējusi. Ierakstu redzēšu tikai vakarā, jo no rīta jābūt akadēmijā...   Tā, ka sēdēšu darbā un ar nepacietību gaidīšu jūsu atstāstus!!!

Njaa..nju tad redzeesim , kurai pirmai buus, tai buus :D

Labinji es laizhos prom ;) Liidz riitdienai  :friends:

0

53

albalonga написал(а):

Bet es kaut kad varēšu piecept klāt sīkumus, ja kas būs palicis nepateikts!!!!!

Nu jā piecepšana noteikti noderēs. :D
Noskatīsies un tad ar svaigām atmiņām varēsi mani pielabot. ;)

albalonga написал(а):

Jo tauta jau tomēr bizo šeit lasīt!!!!

Bizot ta bizo, bet nav aktīvi. meiliņi jāsuta LNT tā lai šiem serveris nosprāgst. (Kasandra-again) :D

0

54

patiesam laba doma es piekritu !! :bye:

0

55

Es izskau tādu domu, kad beigsies amulets tad varbūt arī Likmi uz mīlestību atkal sāks rādīt..
Jo kā dzirdēju jaunajā amuleta sezonā ir tiaki 22 sērijas..  :yes:

0

56

Amuleta 22 sērijām būtu jābeidzas 7. martā!

0

57

Nobody написал(а):

Amuleta 22 sērijām būtu jābeidzas 7. martā!

Nu cerēsim, ka pēc tam Likme atgriezīsies ierastajā laikā!!! :BB:

0

58

es pilnigi piekritu

0

59

7.martā?? :D wow - es buutu laimiga par tadu dzimshanas dienas daavanu - Likmi atpakaļ īstajā laikā.  :yes: Es gan arii ierakstu, bet tik un taa vieglaak skatiities iistajaa laikaa, turklaat gribu, lai visi var redzeet!! :)

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Apuesta por un amor (Televisa) » Petīcija LNT par "Likmes..." raidlaika maiņu