TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Pasion (Televisa) » Pasion 17.-21.


Pasion 17.-21.

Сообщений 1 страница 8 из 8

1

17. sērija
Santjago atvainojas Kamilai, ka jūtu uzplūdā to noskūpstījis. Meitene savukārt pastāsta par problēmām mantojuma dēļ – nauda viņai nerūp, taču, ja kaut daļu no tās atdos Lisabetai, viņas brīvlaišana tiks anulēta. Sofija pārmet donam Horhem, ka tas izvietojis Lisabetu un tās tanti pilī, taču viņa negrib ļaut sagādāt jau tā daudz pārcietušajai Kamilai vēl vairāk ciešanu. Himēna mudina draudzeni pārgulēt ar Santjago un ieņem viņa bērnu. Klaudio atklāj, ka viņa māte nomirusi drīz pēc dēlu pazušanas. Rikardo atklāj Kamilai, ka nevēlas viņai neko nodarīt un nesaprot arī, kāpēc Lisabeta un Fransiska ir tik apsēstas ar domu atņemt mantojumu, ja patiesībā viņām šī nauda nav vajadzīga. Rikardo iesaka atdot viņiem pusi naudas, bet Kamila savukārt pastāsta par testamenta nosacījumiem, kas liedz viņai naudu atdot.

18. sērija
Rikardo ir pārsteigts, kad uzzina iemeslu, kāpēc Kamila nedrīkst atdot naudu. Viņš nevēlas sagādāt meitenei vēl vairāk ciešanu. Auklīte atstāsta Klaudio ļaužu runas, ka tieši mantkārīgais tēvocis Alvaro vainojams viņa un Anhela nonākšanā verdzībā, kā arī viņu mātes nāvē. Kamila noraida Himēnas ideju par bērna ieņemšanu, lai saglabātu Timoteo mantojumu. Horhe iesaka Alberto būt viltīgākam, ja viņš grib iegūt Lisabetu, jo viņa nav muļķe. Alberto savukārt Lisabetu raksturo kā interesantu sievieti, kas prot savā labā izmantot savu nelaimi – aklumu. Klaudio pastāsta Kamilai, ka paša tēvocis nogalinājis viņa māti. Rita ziņo Santjago, ka pie Kamilas ieradies jauns un simpātisks, turklāt labi ģērbts vīrietis. Santjago sapīcis norāda, ka Rita tikai grib viņu padarīt greizsirdīgu. Bet Rita raudot saka, ka viņa ir vienīgā sieviete, kuras dēļ Santjago vajadzētu justies greizsirdīgam. Mario norāda draugam uz acīmredzamo – Ursula grib ar viņu apprecēties, taču Rikardo norāda, ka šī sieviete viņu neinteresē. Bet greizsirdīgā Lisabeta paziņo Fransiskai, ka nepieļaus, lai Kamila vai Ursula tai atņemtu Rikardo.

19. sērija
Ursula nenovērtē Lisabetu kā nopietnu sāncensi uz Rikardo sirdi. Rikardo neslēpj no Vasko, ka viņam nav intereses par Ursulu. Rikardo un Mario brīdina Askanio neatklāt Kamilai, kas viņi ir patiesībā. Tāpēc, kad Kamila jautā, vai Rikardo Lopess de Karvahals un pirāts Antilietis ir viens un tas pats cilvēks, Askanio atbild noraidoši. Fransiska apgalvo donam Horhem, ka ārsta vēstule, kurā apliecināts, ka Kamila nekad nav bijusi tuva ar savu vīru, esot pazudusi.

20. sērija
Rita ir ļoti greizsirdīga, kad ierauga Kamilu un tās draugus līksmi sarunājamies ar Santjago, Inesu un donju Ofēliju. Viņa uzskata, ka māsa izmanto ikvienu attaisnojumu, lai tiktos ar Santjago. Ritasprāt, vienīgais veids tikt vaļā no Kamilas būtu panākt, ka tā aizprecas projām uz citu vietu. Arī Husto uzskata, ka Kamilai būtu jāpadomā par precībām, gan sava statusa dēļ, gan tāpēc, lai izvairītos no dona Horhes uzbrukumiem, arī Rita tad tik ļoti neuztrauktos par savu pašas laulību. Kamila stāsta Himēnai, ka vislabprātāk apprecētu kādu strādīgu un godīgu vīrieti, bet Himēna iesaka labāk precēties ar Rikardo Lopesu de Karvahalu, kas ir ne tikai jauns un izskatīgs, bet arī bagāts. Ursula visai nekaunīgi paziņo Lisabetai, ka zina par tās jūtām pret Rikardo, taču Rikardo esot vajadzīga pilnvērtīga sieviete, kas nebūtu kā nasta. Tāpēc Lisabetai vajadzētu gan samierināties ar domu, ka Rikardo netiks viņai. Mario sola Himēnai pateikt patiesību par pirātu Antilieti.

21. sērija
Rikardo iestāsta Himēnai, ka tikai izliekas par pirātu, bet patiesībā ir spāņu karaļnama spiegs. Ka viņš ir Lisabetas brālēna draugs, kas kopā ar viņiem atbraucis atgūt Timoteo atstāto mantojumu. Rikardo paskaidro Klaudio, ka nosūtīja Lasaro izpirkt viņu un viņa brāli, taču tika nodots. Tomēr viņš sola palīdzēt atmaskot tā mātes slepkavu un atgūt īpašumu. Rikardo pārsteidz Kamilu un Santjago skūpstāmies un saka, ka, ja jau meitene tik ļoti vēlas tikt pie bērna, tad varēja gan lūgt palīdzību viņam, kas nav precējies ar pašas māsu. Santjago un Rikardo sakaujas. Kamila paziņo Santjago, ka viņi vairs nedrīkst tikties, lai neizdarītu ko tādu, kas vēlāk abiem būtu rūgti jānožēlo. Ieraugot piekauto Santjago, Rita dusmojas, ka tas kāvies Kamilas dēļ, taču Santjago saka, ka Rikardo to esot apvainojis. Kamila pastāsta Himēnai par sadursmi starp Santjago un Rikardo, viņa labi apzinās, ka vajadzēja izvairīties no Santjago, taču nespēja.

0

2

tas ir ārprāts!! Tiklīdz Rikardo pasmaida es kā sāku kust... aaaa.. vispār paskatīties uz viņu pietiek!!
logiski, labākais šodien sērijā bij Rikardo un Kamillas satikšanās.. ak, man tāāāa viņi patīk  :love:  varētu arī 24h dienā skatīties un skatīties tālāk...  :love: Rikardo tik mīļš :) kāa mani priecē, ka starp viņiem sāk rasties uzticība :)

0

3

aNgeL написал(а):

Kamila stāsta Himēnai, ka vislabprātāk apprecētu kādu strādīgu un godīgu vīrieti, bet Himēna iesaka labāk precēties ar Rikardo Lopesu de Karvahalu, kas ir ne tikai jauns un izskatīgs, bet arī bagāts.

Malacis Himena!!! wsp kā man patīk, ka viss sāk bīdīties uz precību pusi :D un tik jauki bij, kad Kamilla pateica, ka mēginās iepazīt Rikardo tuvāk un ka neko sliktu pret viņu nejūt  :love:  un gaidu to balli , kurai jābūt ! vismaz ceru, ka tajā norisināsies viskaut kas interesants!

aNgeL написал(а):

Ursula visai nekaunīgi paziņo Lisabetai, ka zina par tās jūtām pret Rikardo, taču Rikardo esot vajadzīga pilnvērtīga sieviete, kas nebūtu kā nasta.

žēl bij Lisabetas..Ursula tiešām nežēlīgi runāja..

0

4

aNgeL написал(а):

tas ir ārprāts!! Tiklīdz Rikardo pasmaida es kā sāku kust... aaaa.. vispār paskatīties uz viņu pietiek!!

Jā tas viņa smaids un acu skatiens:)

0

5

aNgeL
es tev pilniibaa piekriitu visaa!!!!!  :blush:
seriaals ir tik dieviigs kad es pat aatraak eju prom no skolas lai tikai nepalaistu kko garaam  :love:
ideaals seriaals, peec ilgiem laikiem ir kaads seriaals kuru es dievunu  :love:  un shis seriaals ir pirmajaa vietaa!!  :love:
un kad Rikardo pasmaida es tieshaam kuustu un smaidu liidzi  :love:
nevaru vien sagaidiit kas notiks taalaak  :mybb:

Отредактировано Marlena Favela (09.11.2008 17:35)

0

6

forši, Marlena, ka arī skaties!!!! bet nav jau brīnums :D seriāls ir pārāk dievīgs!!  :love:  ak, nostātos manā priekšā Kolunga...nelaistu prom :D  :love:

0

7

aNgeL
es arii nelaistu  :love:  :blush:  :crazyfun:

0

8

Marlena Favela написал(а):

es arii nelaistu

Konkurente :P

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Pasion (Televisa) » Pasion 17.-21.