TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Pasion (Televisa) » Pasion 22.-26.


Pasion 22.-26.

Сообщений 1 страница 16 из 16

1

22. sērija

Pati Kamila atzīst, ka tai būtu jāapprecas, lai radītu distanci starp viņu un Santjago. Himēna uzskata, ka draudzenei būtu jāprecas ar pirātu Antilieti. Rikardo paziņo Lisabetai un Fransiskai, ka, kamēr nav atrasta ārsta vēstule, par testamenta apstrīdēšanu nevar būt ne runas. Tas sanikno Lisabetu. Tomēr Rikardo uzsver, ka Kamilai nekādā gadījumā nevar pārmest alkatību, Timoteo vienkārši ir parūpējies, lai nauda neatgrieztos pie viņa. Rikardo saka donam Horhem, ka ir dzirdējis par baumām, ka viņš un Ursula precēšoties, taču vēlas ieviest skaidrību – nekas tāds nenotiks, jo viņš jau ir saderinājies! Ursula saniknota domā, ka runa ir par Kamilu, bet viņa jau nu nepieļaus, ka pašas kārotais vīrietis tiek dzirnavnieka meitai! Dons Horhe pavēl Alberto atvest citu ārsta vēstuli, kas apstiprinātu Timoteo impotenci. Viņš joprojām negrib pieļaut, ka Rikardo dabūtu skaisto meiteni, kuru iekāro pats. Santjago jau zina par sievas grūtniecību un sola bērna dēļ pacensties uzlabot attiecības ar Ritu. Kamila ir satriekta, kad uzzina par Ritas grūtniecību.

23. sērija

Rikardo atzīstas Mario, ka bildināja Kamilu, kaut patiesībā nemaz nedrīkst to darīt – viņš taču ir apsūdzēts par slepkavību, turklāt tā izmantotais uzvārds nemaz nav viņa. Mario iesaka pateikt Kamilai patiesību. Ursula liek Vasko noskaidrot, kurš – viņas tēvs vai tomēr Rikardo – nozaga Lisabetas vēstuli. Viņa apgalvo, ka to nedara, lai sagādātu nepatikšanas Kamilai, un kā balvu atdod Vasko atslēgas no pašas guļamistabas. Kamila apsveic māsu ar gaidāmo bērnu. Rita liekulīgi atgādina, ka viņa tagad nedrīkst tikt uztraukta un apgalvo, ka nekad nebūtu precējusies ar Santjago, ja būtu zinājusi, ka māsa atgriezīsies. Lai izpatiktu Rikardo, Lisabeta nolēmusi nebūt vīzdegunīga pret vienkāršiem ļaudīm. Bet Fransiska iesaka viņai drīzāk beigt sapņot. Rikardo savukārt brīnās, kāpēc Lisabeta cenšas sadraudzēties ar Santjago ģimeni. Vai viņa būtu uzzinājusi, ka Santjago reiz bija Kamilas līgavainis, un nu plāno kādu viltību? Donja Sofija jautā Santjago, vai viņam pašam nav aizdomas, ka viņš varētu būt tās vīra, dona Horhes, ārlaulības dēls? Santjago ir ļoti pārsteigts par šādu iespēju.

24. sērija

Piedzēries Askanio paziņo Mario, ka viņam esot apnicis melot. Mario uzskata, ka Askanio zina, kurš vainīgs tās sievietes nāvē, par kuras nogalināšanu apsūdz Rikardo. Visbeidzot Askanio patiešām atzīstas, ka sievieti nogalināja Bermeho, pildot Timoteo un Fransiskas pavēli. Donja Sofija saka Kamilai, ka Rikardo tai būtu labs vīrs. Himēna iedrošina Rikardo. Pakito atrod pussadegušo vēstuli, kas tikusi nozagta Lisabetai un Fransiskai.

25. sērija

Dons Horhe viesībās dusmīgi pavēl Ursulai gādāt, lai Rikardo netuvotos Kamilai. Taču, kad Ursula viņu neatlaidīgi aicina projām, Rikardo norāda, ka tagad viņš ir kopā ar Kamilu un Himēnu. Santjago saka, ka neiebilstu, ka Askanio bildinātu Inesu. Un, kad Askanio atbild, ka viņam nav, ko piedāvāt meitenei, uzaicina abiem kopā uzsākt jaunu uzņēmumu. Kamila un Rikardo skūpstās, taču meitene jūtas neērti. Donu Horhi sadusmojusi Rikardo nepaklausība.

26. sērija

Himēna sadusmojas, kad atklāj, ar ko dons Horhe nodomājis izprecināt Kamilu. Viņa paziņo tam, ka Kamila ir saderināta ar Rikardo. Pati Kamila saka, ka drīzāk mirtu, nekā precētos ar cilvēku, kas viņu nogādāja dona Horhes gultā. Rita ir greizsirdīga, jo Ofēlija aizstāv Kamilu. Bet Lisabeta ir greizsirdīga, jo Inesa tai pastāsta, ka Rikardo interesējas par Kamilu. Santjago Inesai saka, ka zina, ka tai patīk Vasko, taču tas esot pārāk slinks, pārāk mīl alkoholu un sievietes, tāpēc nevar būt labs vīrs. Bet Inesa paziņo, ka, ja neprecēsies ar Vasko, tad neprecēsies arī ne ar vienu citu. Santjago liek Vasko pašam pateikt Inesai, ka neprecēsies ar to. Labi apzinoties, ka duelis ir neizbēgams, ja Santjago uzzinās, kas noticis starp abiem, Vasko iesaka Inesai pagaidām neko neteikt brālim.

0

2

aNgeL написал(а):

Rikardo saka donam Horhem, ka ir dzirdējis par baumām, ka viņš un Ursula precēšoties, taču vēlas ieviest skaidrību – nekas tāds nenotiks, jo viņš jau ir saderinājies! Ursula saniknota domā, ka runa ir par Kamilu, bet viņa jau nu nepieļaus, ka pašas kārotais vīrietis tiek dzirnavnieka meitai!

Rikardo viltīgs :D :D meklē izdevīgākos ceļus , kā atraidīt :D :D Ursulas dusmas uzjautrina :D bet vispār aktrise labi tēlo šādu kaprīzu meiteni.

aNgeL написал(а):

Kamila ir satriekta, kad uzzina par Ritas grūtniecību

man dikti patīk, kā Susana notēloja šo ainu.. it kā cenšoties palikt stiprai, bet vienalga asaras :)
ak, un šajā sērijā Kolunga arī dievīgs! tā aina, kad Kolunga tumsā, atmiņās un vēl šīs dziesmas pavadībāa.. nu tik lieliski!! tik emocionāli un.. aahh  :love:  nemaz jau nerunāšu par viņa sarunu ar Kamillu.. cik romantiski viņš roku noskūpstīja ar tāāādu smaidu.. pati Kamilla arī izskatījās kūstoša :D vismaz man likās, ka pirmo reizi redzu tādu kušanu varones sejas izteiksmē :D ak, tāds džentelmenis...  :love:  uzreiz tāds jāved precēties :D

0

3

Oooj, šodien atgriezās mana sajūsma par seriālu un par Kolungu. :D labākā dienas daļa! :shine:

Ak, bet fantastiski! Tas tumsā, ar Pasion dziesmu, aaaaa.
Un pēc tam pie Kamillas, tas vsp.. Kā viņš smaidīja, izturējās, nu tik.. tik... tiešām tāds džentlmenis :love: :love: :love:

Bet tas, ka viltīgs - tas jā. :D Bet pareizi.. jāparāda dāmītei sava vieta :P nav ko te sacerēties, Rikardo jau sen aizņemts. :P

0

4

es vakardienas seriju neredzeeju diemzjeel  :confused:
vinjsh vaitad Kamillu bildinaaja nju Rikardo njee tacju vai ne? :)
Kaada luudzu var pastaastiit par ko Rikardo runaaja ar Kamillu pirms vinsh noskuupstija vinjai roku (tas bija tik romantiski)  :love:
es skatiijos seriaalu netaa bet ne latviski taapeec arii nesapratu par ko vinji runaaja :(

0

5

cik tas bija jauki......
nevaru sagaidīt kad būs sērija kurā notiks balle....:jumping:

skatam kur Rikardo atraidīs Ursulu, un sēdēs pie galdiņa ar Kamilu un Himēnu , jābū t labam :D

0

6

Marlena Favela
īsti neatceros šikumos, bet bija runa par šito te.. kā viņu .. Klaudio? ka Rikardo dosies uzzinat par to lietu ar tēvoci utt.
Un pēc tam teica, lai viņa padomā par to, ko viņš iepriekš teica. Kamilla - ka tas tajā dienā ir jau otrais tāds piedāvājums. Rikardo - mans piedāvājums vismaz ir pieklājīgs.

Nu un līdz ar to sanāk apmēram, ka viņš bildināja. :) Jo, ja pieklājīgs, tad savādāk nesanāk. :D

zandix
ak, es arī gaidu balli!!!
Ek, spoileri... :P lūdzu, drīkst palūgt vismaz paziņot lieliem burtiem, ka priekšā spoilerītis? :rolleyes: Es nekad nelasu anotācijas, neciešu zināt, kas notiks uz priekšu. :P Nu tas tā.. atkāpīte. ^^
Bet man prieks, ka tu te runājies. ^^ Nepazūdi! :)

0

7

paldies Paloma  :jumping:
nevaru vien sagaidiit riitdienas seeriju, tas Rikardo un Kamillas skuupsts buus bezgala romantisks  :love:  :love:  :love:

0

8

Paloma написал(а):

lūdzu, drīkst palūgt vismaz paziņot lieliem burtiem, ka priekšā spoilerītis?

Marlena Favela написал(а):

nevaru vien sagaidiit riitdienas seeriju, tas Rikardo un Kamillas skuupsts buus bezgala romantisks

Pieliec priekšā lieliem burtiem - SPOILERIS!!!

0

9

Nu Marlenas teiktais jau diezvai spoileris Palomai, jo sērijas beigās "proximo capitulo" kāreiz arī bij šis skūpsts!!.. aaa....kāaa gaidu! tas tak tik ilgi!!!! :O

0

10

Nuuu - to spoileri diemžēl jau sērijas beigās iedeva :P viss, jāsaķ fiksi slēgt ārā, tikko sāk rādīt proximo capitulo!
Bet - aaaaaaaaaaa!!! Es rīt neredzēšu pa tv! Jāgaida būs līdz vakaram, kad spāniski varēšu skatīties! :( kāda skāde... nu kāāāpēc vairs nevaru ierakstīt?? :(

Ak, bet šodien tā Rikardo saruna ar Himenu bija tiiiiik forša!! :love:  Himena malacis! :D

0

11

Paloma написал(а):

Nuuu - to spoileri diemžēl jau sērijas beigās iedeva

nu, tad piedodiet. man nesanāk redzēt, jo te dažus vairāk interesē Mīlas viesulis 3 :(

0

12

Paloma написал(а):

Ak, bet šodien tā Rikardo saruna ar Himenu bija tiiiiik forša!!   Himena malacis!

jā, riktīgi!!!!!!!! superīgi sabiedrotie :D jau dievinu!!!

0

13

aNgeL написал(а):

Dons Horhe viesībās dusmīgi pavēl Ursulai gādāt, lai Rikardo netuvotos Kamilai. Taču, kad Ursula viņu neatlaidīgi aicina projām, Rikardo norāda, ka tagad viņš ir kopā ar Kamilu un Himēnu.

man tas dikti patika, kā Rikardo atraidīja Ursulu, un vēlāk ar Himenu un Kamillu pasmējās :D :D :D lai nolaižas Horhe un Ursula no saviem troņiem :P
un.. par to skūpstu, par to ainu - vārdu trūkst!!!!!! reāli trūkst vāardu - tāds maigums, kaislība, naivums, romantika, mīļums, emocionalitāte utt.. viss kopāā - tas bij tik vienreizēji un aktieri tik lieliski notēloja! un tie vārdi, rūpes..!! tā ir viena no labākajām ainām kuru esmu redzējusi!!!  :love:  :love:  :love:  njāa. un pēc kaut kā tāda Rikardo uz 2 ned aizlaižas.. :/ bet tā Kamilla nākamajā rītā atkal bezcerīgāka palika, bet nu Himenai sanāk pamazām vest viņu pareizā virzienā :) bet cik forši, forši , forši!!!!!!!!  :love:

0

14

Ak, man īsti nav ko piebilst pie aNgeL teiktā. :D es parakstos pie ikkatra vārda!!!
Tas tēlojums.. vienkāŗis fantastisks! Tas maigums, tas cik tas bija skaisti, izjusti, tās sejas, vārdi, čuksti...skūpsti!!! aaaaa!! :love:
Un bezkauņa.. tagad uz divām nedēļām prom. :( nu kā to man pārdzīvot? :D

0

15

Paloma написал(а):

nu kā to man pārdzīvot?

ne jau Tev vienai :P

0

16

aaaaaaaaa, tikko vēlreiz to visu noskatījos, nu vienkārsi apmirt un izkust!!! :love:  Tāpat kā Kamillai. :D ak, bet viņa tik fantastiski tēlo to kušanu, tās izjūtas, aaaahhhh :love:  Un Kolunga tik fantastisks, tā runā.. aaa ... tā smaida... :love:

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Pasion (Televisa) » Pasion 22.-26.