TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Pasion (Televisa) » Pasion 27.- 29. ; 30.-34


Pasion 27.- 29. ; 30.-34

Сообщений 1 страница 20 из 33

1

27. sērija

Santjago ir noskumis, kad uzzina, ka Kamila piekritusi precēties ar Rikardo, – vai tiešām bijusī līgava tik ātri viņu aizmirsusi svešinieka apskāvienos? Rikardo lūdz savu krusttēvu arhibīskapu nosūtīt sargus, lai apcietinātu Bermeho par slepkavību, par kuru ir apsūdzēts pats. Rikardo piespiež Bermeho atzīt savu vainu, tas pastāsta, ka Timoteo un donja Fransiska samaksāja viņam, apgalvojot, ka nekādas briesmas Rikardo nedraud. Rikardo arī krusttēvam pastāsta, ka ir iemīlējies Kamilā – sievietē, no kuras viņam jāatprasa Timoteo novēlētā nauda, lai atdotu to Lisabetai.

28. sērija

Dons Horhe paziņo, ka Kamilai precoties, izmantos savas pirmās nakts tiesības. Taču Kamila atgādina, ka uz atraitnēm tās neattiecas, turklāt savu iespēju viņš jau ir izmantojis. Inesa lūdz Vasko parunāt ar Santjago par notikušo, tad brālis varbūt piekritīs viņu precībām. Taču Vasko ieminas par to, ka varbūt tas, ko viņi jūt, nemaz nav mīlestība, bet bijis tikai mirkļa vājums. Un varbūt meitenei labāk tiešām precēties ar Askanio? Inesa iecērt Vasko pļauku. Ursula strostē Manuelu par to, ka tā ir pārāk draudzīga pret Lisabetu. Fortunata gan mierina Manuelu, ka Ursula ir sliktā omā, jo gaidāma tās negribētā līgavaiņa ierašanās. Pašai Manuelai ir pavisam pieticīgas prasības pret līgavaini – lai tikai tas būtu pacietīgs un viņu nesistu. Himēna iesaka draudzenei piekrist naktij kopā ar uzstājīgo donu Horhi, bet Kamila neko tādu izdarīt nespēj, turklāt Rikardo aizbraucot lūdza viņu to uzticīgi gaidīt.

29. sērija

Alberto un Uriels uzbrūk Pablo, nopietni to ievaino un nozog Antilieša naudu un dārglietas, ko vēlāk parāda donam Horhem. Pievienojoties Paisanas grupai, Lasaro apgalvo, ka vairs nestrādājot pirātam Antilietim un esot ļoti mainījies. Lisabeta paziņo Manuelai, ka Askanio bija vergs, kura brīvlaišanu izpirka Kamila ar mantoto naudu, tāpēc, ja Timoteo testaments un Kamilas tiesības rīkoties ar iegūto naudu tiks apstrīdēti, nebūs spēkā arī Askanio brīvlaišana. Inesa raudot pastāsta Kamilai, kas notika starp viņu un Vasko. Santjago liek Kamilai saprast, ka neatbalsta tās precības ar Rikardo, jo viņam liekoties, ka Rikardo kaut ko slēpj. Taču Kamila uzsver, ka viņai ir tiesības dzīvot savu dzīvi, kā pati to vēlas.

0

2

aNgeL написал(а):

Rikardo piespiež Bermeho atzīt savu vainu, tas pastāsta, ka Timoteo un donja Fransiska samaksāja viņam, apgalvojot, ka nekādas briesmas Rikardo nedraud.

ah!!! Rikardo bij tāāāds šajā aināā!!!  :love:  tik drosmīgs, vīrišķīgs... jā, ar viņu katra varētu būt drošībā :)  :love:  šajā sērijā Rikardo īpaši daudz nerādīja, bet šī aina to kompensēja! noskatjos 2 reizes :D

aNgeL написал(а):

Rikardo arī krusttēvam pastāsta, ka ir iemīlējies Kamilā – sievietē, no kuras viņam jāatprasa Timoteo novēlētā nauda, lai atdotu to Lisabetai.

un šajā ainā Rikardo bij pavisam pretējs.. tik mīļš, kautrīgs, jauks...aaahh  :love:  šī saruna man ļoooti patika :) un krusttēvam attieksme foršā :D

aNgeL написал(а):

Dons Horhe paziņo, ka Kamilai precoties, izmantos savas pirmās nakts tiesības. Taču Kamila atgādina, ka uz atraitnēm tās neattiecas, turklāt savu iespēju viņš jau ir izmantojis.

ķēms tas Horhe! nekā nebij- ar Rikardo viņam nesacensties.

aNgeL написал(а):

Himēna iesaka draudzenei piekrist naktij kopā ar uzstājīgo donu Horhi, bet Kamila neko tādu izdarīt nespēj, turklāt Rikardo aizbraucot lūdza viņu to uzticīgi gaidīt.

šī Himenas vieglā attieksme man nepatīk :/ bet pati saruna patika par to, kā Kamilla °ilgojas pēc Rikardo, kā grib uzticēties viņam un justies drošībā ar viņu :) un Susana forši notēloja to brīdi pēc atmiņām :D

ak, kaut ātrāk Rikardo tiešām atgrieztos, nevis tikai , lai vēlas to :D  :love:

Отредактировано aNgeL (20.11.2008 17:49)

0

3

aNgeL написал(а):

un šajā ainā Rikardo bij pavisam pretējs.. tik mīļš, kautrīgs, jauks...aaahh    šī saruna man ļoooti patika  un krusttēvam attieksme foršā

Akkk, nu tur viņš bija tik fantastiski jauuuuks!!! :love:  Mīļumiņš! Tik forši to visu pateica. :love:  Un mācītāja attieksme fantastiska! :rofl:

aNgeL написал(а):

ķēms tas Horhe! nekā nebij- ar Rikardo viņam nesacensties.

ķēms gan!!! Ak, es nemaz nešaubos, ka Rikardo aizstāvēs Kamillu un neļaus Horhem tā šantažēt. Ahhh :love:  Es arī, tāpat kā Kamilla, pilnībā uz viņu paļaujos :love:

aNgeL написал(а):

šī Himenas vieglā attieksme man nepatīk :/ bet pati saruna patika par to, kā Kamilla °ilgojas pēc Rikardo, kā grib uzticēties viņam un justies drošībā ar viņu  un Susana forši notēloja to brīdi pēc atmiņām

mjā.. Nu Himena tāda ir ... :/ viņai tas tā vienkārsi viss... Bet Kamilla malacis. Un kā ilgojas... awwwww. Es arī ilgojos! :D Lia tik ātrāk brauc mājās pie Kamillas!!!  :love:  Man gan bail, kas tur tagad būs ar tō, kas viņam tur piesējās...  :unsure:

0

4

Paloma написал(а):

Man gan bail, kas tur tagad būs ar tō, kas viņam tur piesējās...

njaa.. man arī..
ak, bet vēl man patīk, ka Kamilla atceras, ka Rikardo lūdza viņu gaidīt atpakaļ un viņa to dara.. aizkustinoši :)

Paloma написал(а):

Es arī, tāpat kā Kamilla, pilnībā uz viņu paļaujos

un es arī :)

0

5

Es ir nikns. Nikns. Nikns. Nikns!!!
Nu šitā taču nevar! Man tak lomkas jau sākas... Nu kā var TIK maz Kolungu parādīt veselā sērijā??? Un piedevām sērijā, kas ir pirms brīvdienām. Ak!
Bet tās Kamillas atmiņas bija tik fantastiski! Kā viņa piecēlās no gultas, smaidīja, domāja par viņu. Awwww :love:
Un beigas... interesantas. Nezinu, kā reaģēt. Viņa to pateica, jo tiešām pieleca, ka to jūt, vai arī pateica vnk Santjago, lai viņš atšūtos? Bet vispār tā forši runāja ar Santjago, it kā tiešām vairs nebūtu pret viņu jūtu. Interesanti un.. jauki!!! ^^

0

6

aNgeL написал(а):

Alberto un Uriels uzbrūk Pablo, nopietni to ievaino un nozog Antilieša naudu un dārglietas, ko vēlāk parāda donam Horhem.

Ak jā, un vēl šis... Man bij šoks un dusmas!!! Bezkauņa! Neaiztikt to, kas pieder Rikardo!!! :mad: Rokas nost, cūka tāds!!! :mad:

0

7

pirmkārt - man arī šoks, ka Kolungas tiiik daudz bija šajā sērijā :O otrkārt - dusmas, ka nozaga Rikardo bagātības!!!! kāāā tāā drīkst???un man arī ļõõti patika, kā Kamilla sapņoja par Rikardo un tad atcerējās , smaidīja :) jāa, un beigu atbilde viņas man arī patika :) nu nezinu, man gan neliekas, ka viņa tiešām pati domā, ka mīl viņu,drīzāk, lai tas tur Santjago atšūtos, bet vienalga pati nav tālu no šādas patiesības :P

0

8

aNgeL написал(а):

nu nezinu, man gan neliekas, ka viņa tiešām pati domā, ka mīl viņu,drīzāk, lai tas tur Santjago atšūtos, bet vienalga pati nav tālu no šādas patiesības

O, šito tu labi pateici! Tieši mērķī!!! :shine:

0

9

piekriitu jums, tas briidis bija tik superiigs kad vinja atcereejaas skuupstu   :love:
un kaa vinja atshuva to Santjago, man taads prieks bija...vinja ir iemiileejusies Rikardo pati liidz galam par to nebuudama paarliecinaata  :D  :love:
ak es taa gaidiiju sho briidi  :love:  :love:
bet Rikardo tieshaam maz raadija  :mad:  :'(

Отредактировано Marlena Favela (22.11.2008 17:22)

0

10

Marlena Favela написал(а):

bet Rikardo tieshaam maz raadija

bet tam jau ir arī labā puse, kad viņu atkal parādīs vairāk, tad būs vēēl lielāks prieks (lai gan - kur nu vēēl? :D ) atkal viņu ieraudzīt

0

11

aNgeL написал(а):

(lai gan - kur nu vēēl?  )

perfekta piebilde :rofl:

0

12

30. sērija

Santjago nespēj noticēt bijušās līgavas teiktajam, ka viņa ir iemīlējusi Rikardo un patiešām vēlas kļūt par tā sievu. Sofija, Alberto un dons Horhe apspriež Salvatjerras hercogu, kuru uzskata par meli. Alberto pastāsta, ka viņš nemaz nav tik bagāts, turklāt tam vienkārši paveicās – tēvocis nomira, bet brālēni pazuda bez vēsts, tāpēc hercoga titula tika pašam. Bet Ursulai gan hercogs licies pievilcīgs, turklāt labi audzināts. Kamila paziņo Vasko, ka Inesa tai pastāstījusi visu notikušo, un dod tam piecas dienas laika, lai visu izstāstītu Santjago. Lisabeta cenšas pārliecināt Kamilu, ka Rikardo nevar uzticēties. Ursula paziņo mātei, ka esot nolēmusi tomēr precēties ar Alvaro, jo viņš spēšot sievai nodrošināt dzīvi, kādu tā vēlas. Alberto paziņo donam Horhem, ka viņu nozagto somu īpašnieks acīmredzot ir Rikardo Lopess de Karvahals.

31. sērija

Gonsalo paziņo donam Horhem un Alberto, ka viņam neizdevās dabūt vēstuli, kas ļautu apstrīdēt Kamilas laulības likumību, jo Timoteo ārsts ir miris, turklāt viņam izdevies noskaidrot, ka Lisabetas brālēns ir pirāts vārdā Rikardo, savukārt tādu Rikardo Lopesu de Karvahalu neviens nepazīst! Kamila mudina Inesu ticēt tam, ka Vasko ar viņu apprecēsies, jo mīl to. Rikardo atgriežas no sava ceļojuma un uzreiz dodas pie Kamilas. Kamila viņam pastāsta, ka dons Horhe draudējis pieprasīt savas pirmās nakts tiesības, saniknotais Rikardo sola nocirst Horhem roku, ja tas pieskarsies viņa līgavai. Ciemata gadatirgus laikā Klaudio uzbrūk savam brālēnam Alvaro, Rikardo vēlāk palīdz puisim nozust. Kamila pastāsta Husto un Ofēlijai, ka Alvaro bija Klaudio brālēns, kas pazudināja vairākus cilvēkus, lai tikai saņemtu ģimenes īpašumus. Rikardo ir satriekts, kad uzzina, ka visa viņa nauda ir nozagta. Ursula paziņo donam Horhem, ka ir pārliecināta, ka Kamila atbalstījusi Klaudio nodomu nogalināt Alvaro, un pieprasa to tūliņ pat apcietināt.

32. sērija

Policijas virsnieks paziņo Kamilai, ka Ursula apsūdz viņu par līdzzināšanu slepkavībā. Rikardo paziņo Mario, ka bija nolēmis pārtraukt pirāta gaitas un uzsākt likumīgu biznesu, lai varētu apprecēties, bet zādzība nu ir mainījusi viņa plānus. Rikardo pastāsta Kamilai, ja nojauš, kurš vainojams laupīšanā, un dosies savu īpašumu atgūt. Taču Kamila baiļojas par līgavaiņa drošību. Mario norāda Rikardo uz to, ka viņa tante un māsīca ienīst Kamilu, Rikardo sola kaut ko darīt lietas labā. Rikardo paziņo Fransiskai, ka Bermeho atzinies slepkavībā un pastāstījis par viņas un Timoteo doto pavēli. Lisabeta ir šokēta, kad uzzina patiesību par tanti, taču Fransiska lūdz to ticēt viņai, nevis vergu tirgotājam. Husto un Ofēlija ir ļoti pārsteigti, kad Kamila tiem pastāsta par Inesas un Vasko attiecībām un mudina sarīkot abu kāzas. Lisabetu ļoti sadusmo ziņa par Rikardo un Kamilas saderināšanos.

33. sērija

Husto saniknots iesit Vasko pļauku un brīdina, ka piespiedīs to apprecēt Inesu. Vasko liekulīgi apgalvo, ka nemaz neizvairās no kāzām. Bet meitene tikmēr lūdz mātei piedošanu. Santjago ir ļoti dusmīgs, kad uzzina par to, ka māsa tomēr bija tuva ar Vasko un nosūdz abus tēvam Augustīnam. Savukārt Vasko izturas tā, it kā Kamila būtu visu viņa problēmu un piespiedu precību vaininiece. Sofija paziņo Ursulai, ka zina par tās plāniem nepatiesi apsūdzēt Kamilu, un draud to nepieļaut. Vasko paziņo Ritai, ka precēsies ar Inesu.

34. sērija

Rikardo tiekas ar Paisanu, lai parunātu par savu naudu. Viņa apgalvo, ka tās cilvēki nav vainīgi. Bet, kad saruna novirzās uz Pablo, Paisana kļūst izvairīga. Husto, Santjago un Ofēlija vienojas par kāzu datumu. Santjago draud Vasko nepieļaut māsas piekrāpšanu. Rikardo nu ir pārliecināts, ka viņa naudu nolaupījuši dons Horhe un Alberto. Ursulu sanikno Vasko atzīšanās, ka viņš precēsies ar Inesu. Rikardo pastāsta Kamilai, ka viss, kas viņam piederēja, ticis nolaupīts, tāpēc viņam neatliek nekas cits kā atgriezties pie pirāta dzīvesveida. Taču Kamila atbild, ka nauda tai nav svarīga...

0

13

Nu bāāāāāc - cik var??? Tik maz rādīt Rikardo ir vnk noziegums!!! :(

Bet Kamillas saruna ar Lisabetu fantastiska :D atsēdināja to trako. Žēl, ka Lisbeta nevar redzēt Kamillas sejas izteiksmes, tās arī bija ideālas. :D Ak, un tas, ko viņa pēc tam teica - aaahhh. To, lai Rikardo ātrāk atrgriežas, ah!! :love: 

Un tad vēl sekunde no Proximo capitulo, kur viņi kopā!!! Aaaa!! Es takš neizdzīvošu līdz rītdienas pēcpusdienai!!!

0

14

Paloma написал(а):

Žēl, ka Lisbeta nevar redzēt Kamillas sejas izteiksmes, tās arī bija ideālas.

piekrītu , man tāda pat doma bij skatoties. wsp Susanaii sanāk lieliskas sejas izteiksmes - cenšos pievērst lielāku uzmanību to vērošanai :P man patīk :)  :love:

Paloma написал(а):

Ak, un tas, ko viņa pēc tam teica - aaahhh. To, lai Rikardo ātrāk atrgriežas, ah!!

:love:  jāaa.. dievinu šo brīdi! tas tik forši izklausījās un izskatījās..un tad Rikardo parādīja  :love:

Paloma написал(а):

Aaaa!! Es takš neizdzīvošu līdz rītdienas pēcpusdienai!!!

kādas puķes vēlies, lai uzdāvinu?...ja taisies neizdzīvot..āā.. un testamentā man lūdzu Tavus žurnāliņus un.. nu pati zināsi :P

0

15

aNgeL написал(а):

kādas puķes vēlies, lai uzdāvinu?...

gladiolas un puķu zirnīšus - kur dabūsi ziemas vidū, tas jau tavā ziņā. :P

aNgeL написал(а):

un testamentā man lūdzu Tavus žurnāliņus un.. nu pati zināsi

Par to būs jāpadomā... :P varbūt arī tevi pagodināšu novēlot savu nenovērtējamo garīgo materiālu :P

ah, bet Susanna tiešām lieliski tēlo! Viņas sejā visu var izlasīt, un tik forši!! ^^ Ak, nu Rikardo pats par sevi.. šodien kad tās atmiņas rādīja es vsp kusu :D

0

16

Paloma написал(а):

gladiolas un puķu zirnīšus - kur dabūsi ziemas vidū, tas jau tavā ziņā.

gan interneta atradīšu bildītes un izprintēšu ;) don't worry :)

0

17

aNgeL написал(а):

jāaa.. dievinu šo brīdi! tas tik forši izklausījās un izskatījās..un tad Rikardo parādīja

jā... tas bija lielisks moments. vispār dievinu, kad rāda Rikardo uz kuģa  :love:

+1

18

Norkys написал(а):

vispār dievinu, kad rāda Rikardo uz kuģa

fooorši! Malacis :D
ak, lai viņu dievinātu īpašas spējas nemaz nevajag..  :love:

0

19

aNgeL написал(а):

fooorši! Malacis

:D

0

20

aaa shodienas seerija vispaar bija lieliska  :love:
tas kaa Kamilla nolika pie vietas Lisabeti :D :D :D
un kad vinja luudzaas kaut aatraak Rikardo atgriestos bija tik forshi  :love:  :love:
un kad Rikardo raadija uz kugja arii man patika....savaadaak nemaz buut nevar  :love:  :love:  :cool:

riitdienas seerijaa es vispaar laikam izkusiishu :D  :surprise: :rolleyes:   :yep:

Отредактировано Marlena Favela (24.11.2008 19:48)

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Pasion (Televisa) » Pasion 27.- 29. ; 30.-34